Goli muskarci

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Zene kad bi ispred vas neko postrojio gole muskarce sa dignutim kitama, da li bi ih birale po izgledu kita ili celokupnog tela?

I da li po izgledu kite mozete unapred oceniti sa kojom kitom cete imati vise ili manje orgazama?
 
Zene kad bi ispred vas neko postrojio gole muskarce sa dignutim kitama, da li bi ih birale po izgledu kita ili celokupnog tela?

I da li po izgledu kite mozete unapred oceniti sa kojom kitom cete imati vise ili manje orgazama?


koliko poznajem sebe :idea: uvatila bih se za pogresnog 8-):lol:
moram priznati da si genije za teme , nove teme :lol: ajde da se opkladimo
koliko ce ti ova poziveti :lol:

kita je najmanje bitna, po mom misljenju.
meni su bitnija yaya 8-) ovo se odnosi na stanje u glavi.:!:
 
koliko poznajem sebe :idea: uvatila bih se za pogresnog 8-):lol:
moram priznati da si genije za teme , nove teme :lol: ajde da se opkladimo
koliko ce ti ova poziveti :lol:

kita je najmanje bitna, po mom misljenju.
meni su bitnija yaya 8-) ovo se odnosi na stanje u glavi.:!:

E prvi put nailazim na zenu koja voli jaja.:D:D:D I pridaje im paznju. Tebi bi se moja bas svidela, bas su velika i imaju 40 kila oba, 19 u jednom i 21 u drugom. Mogla bi ih ceskat, a da ne platis ulaznicu.

Ali to tek kasnije. Nisu sad tu nego u muzeju. Potpisao sam ugovor da ih zene mogu ceskat i dirat, a mogu i druge stvari samo tada ne moze biti vise ljudi u toj prostoriji.

Fino sam nakupio novaca do sad od kad su ona tamo a i puno lakse hodam i trosim manje patike jer sam laksi.
 
Zene kad bi ispred vas neko postrojio gole muskarce sa dignutim kitama, da li bi ih birale po izgledu kita ili celokupnog tela?

I da li po izgledu kite mozete unapred oceniti sa kojom kitom cete imati vise ili manje orgazama?


Najpre odbacim neodgovarajuce kite ... pa kad sam suzila izbor onda merkam i kitu i telo, ali laganu prednost ipak dajem dobroj kiti, u odnosu na dobro telo.

Pa slusaj, posto znam da mi prijaju kite odredjenih dimenzija mogla bih da predpostavim da bi mi sa takvom bilo dobro, ali orgazam ne zavisi samo od dobre kite, pa je i rezultat ipak neizvesan do samog kraja.
 
Najpre odbacim neodgovarajuce kite ... pa kad sam suzila izbor onda merkam i kitu i telo, ali laganu prednost ipak dajem dobroj kiti, u odnosu na dobro telo.

Pa slusaj, posto znam da mi prijaju kite odredjenih dimenzija mogla bih da predpostavim da bi mi sa takvom bilo dobro, ali orgazam ne zavisi samo od dobre kite, pa je i rezultat ipak neizvesan do samog kraja.

teta vesela, vi kao predator:)
 
Тема је добра, не знам зашто би ишла под кључ.
Мада не верујем да ће жене много да коментаришу...

Pa toga sam se i ja setio.Ali tek nakon sto sam otvorio, jer da bi dale odgovor to moraju biti zene koje su promenile dosta tipova, a tu na forumu su sve imale dva-tri. Ne mislim na ljubljenje vec da su imale sex.
 
Najpre odbacim neodgovarajuce kite ... pa kad sam suzila izbor onda merkam i kitu i telo, ali laganu prednost ipak dajem dobroj kiti, u odnosu na dobro telo.

Pa slusaj, posto znam da mi prijaju kite odredjenih dimenzija mogla bih da predpostavim da bi mi sa takvom bilo dobro, ali orgazam ne zavisi samo od dobre kite, pa je i rezultat ipak neizvesan do samog kraja.

Istina, ali kazu zene da i ne mora biti dobar tip, nego kad ima dobru kitu cim ga gurne a ona se pogrbi znaci da joj je dobro.
 
a koliko je to dosta tipova sinnke? vishe od 2, manje od 5?
ybt najezim se skroz kad pomislim kako je lepo biti mushko i biti sa vishe od 10, 20 cica ili 50, sve je to isto.. ali vishe od 2 tipa..to je prosto neoprostivo..
 

Back
Top