kako da obrisem....

Koji su sistemi u pitanju?
Najlakse bi bilo da jednostavno obrises particiju tog sistema,ali moras da obratis paznju da ne obrises particiju sa koje se bootuje,tj primarnu particiju!Primarna particija je u sustini uvek na vrhu liste particija(desni klik na My Computer--->Manage--->Disk Managment) tu bi trebao da vidis particiju u kojoj pise system,logicno nju ne brises vec ovu drugu...

Puno srece...i pazi dobro sta radis...i ne zaboravi da backup-ujes vazne podatke pre ovoga...
 
brzi je home

ja sam skinula vistu i stavila xp home
,,,duga prica uglavnom
...
kada hocu da podignem home xp
u dosu mi prijavi ovu gresku

Windows root>\system32\hall.dll
sta da uradim da bih mogla da i dalje koristim home xp?
nije neophodno brisati...da li je tako?
 
brzi je home

ja sam skinula vistu i stavila xp home
,,,duga prica uglavnom
...
kada hocu da podignem home xp
u dosu mi prijavi ovu gresku

Windows root>\system32\hall.dll
sta da uradim da bih mogla da i dalje koristim home xp?
nije neophodno brisati...da li je tako?

Sto se patis lakse je formatirati ceo hard i ponovo instalirati win :D
 
a kako se formatira ceo disk kad a su mi oba o.s na istoj particiji?

To si trebala odmah da kažeš! A ne tu da nas zavlačiš! Tipično žensko! I ko ti je rekao da instaliraš dva OS na jednoj istoj particiji?! :???: Jbg, sad ti ne gine da pregaziš tu particiju (nadam se da ti je to C: particija) sa potpuno novom instalacijom Windowsa (Clean install), a ti izaberi koji ćeš OS! I sledeći put vodi računa šta radiš!
 
Prilikom nive instalacije os za koji se opredelis,kad dodjes do dela gde treba da izaberes particiju na koju ces inst. prvo pritisni D (to je za brisanje) pa L(to je da se potvrdis jer ce sve podaci bit izgubljeni tj. lost),onda C(kreiranje nove) enter da potvrdis kolika ce biti (ponudjen je max) i onda enter.Izaberi ntsf.Sve ti tamo lepo pise,samo citaj.
I prvo se dobro informisi pre nego sto ponovo pocnes nesto petljati.
 

Back
Top