MSN BackUp

Milan_ns

Ističe se
Poruka
2.342
Ovde sam video temu o MSN BackUp-u i tražio sam tu temu da nastavim tamo da ne otvaram al je nisam našao... Naime, skinuo sam program sa interneta, ali imam problem da mi traži neki kod koji ja nemam pojma gde da tražim... Postaviću sliku pa ako neko zna gde šta treba da unesem bio bih zahvalan i nadam se da neću zaraditi ban zbog ovog... Nemam pojma šta je taj passport unique ID
Untitled-1.jpg
 
Što ne kažeš odmah šta te muči? :razz: Klikni na taj link na prozorčiću, iznad dugmeta Close. Otvara ti se stranica gde se uloguješ u svoj korisnički nalog, onda klikneš na Profiles u meniu sa leve strane. Po otvaranju stranice, u okviru dela Windows Live Account profile pojaviće se link Edit your Account profile. Ulaskom na taj link ulaziš u promenu profila i na dnu piše Unique ID: (tvoj traženi broj). ;-)
 
Zanimljivo :)
Znam za taj program ali nisam ga koristio.Nisam neki fanatik za MSN styling :),pa i nemam nesto puno za back up.
Znaci treba da iskopas taj broj negde u edit profil...bezveze.Ja mislio samo mail i pass.

Eto naucih i ja nesto,tnx fluid :)
 
Taj broj se prekopira u polje ispod MSN E-Mail Address, tamo gde piše Passport Unique ID. Inače, ne može da prepozna samo na e-mail i password.

Nema na čemu. :)
 
Mene je samo pitanje zacudilo jer MSN backup drzi na serveru i ti cim se ulogujes (znaci nov, sveze instaliran MSN) dobijas kompletan listing prijatelja. Zato me je i cudilo koja je svrha msn backupa.

Vidim FLUID, MSN-ises :P :P :P

:lol:
 
@tab503
Koristio sam sve žive messenger-e. Svako je koristio neki drugi pa sam morao da se prilagođavam, a ne volim one instant programe. :D Sad je dobro, "spao" sam samo na Windows Live Messenger, pa imam neke interne smajli zezalice. :razz: Mrzi me posle da ih lovim ponovo od onih sa kojima komuniciram, svaki put po instalaciji. :lol:
 
ju je**ote, znao sam da ste efikasni al ovoliko!!! Svaka cast... Nemam reci... Hvala svima- koliko vas ima... Srecan Bozic svima koji ga slave... P.S. Nisam citao nova pravila krstarice, nikad da stignem, al se svugde pominje trazi temu, trazi temu, bices banovan, pa reko da se odma opravdam da je nisam nasao...
 
Piše ti gore na sličici, u levom prozoru programa. Winks, Display Pictures, Emoticons, itd. Znači sve ono što ubaciš ručno u program gubiš po novoj instalaciji, a ovim programom za sve to možeš da uradiš backup i ponovo vratiš.
 

Back
Top