Malta

Pozdrav svima, planiram za mesec dana da odem na Maltu i u potrazi sam za poslom. Da li neko moze da mi da neke smernice za pocetak? Ja sam bila preko Austrija, Nemacka, Finska, Svajcarska ali Malta mi deluje mnogo privlacnije. Hvala unapred.
 
Zdravo. Svidja mi se tema i zaista sam uzivao citajuci 58 stranica :). Ne, nisam sve odjednom , vec prije posla 3-4 stranice, cisto da me drzi zagrijanog za Maltu.
Ja sam isto odlucio da odem tamo od prilike sredinom Marta / Aprila ove godine. Al ono cvrsta odluka. Govorim i pisem Engleski tecno, radio sam za Soc-Smg iz USA jednu sezonu pa sam usavrsio engleski odlicno. Zanima me par odgovora na pitanje sta kad sletim, s BiH pasos, koje papire da ovdje izvadim , prevedem na engleski isl i posao koji trazim nije samo konobarenje isl. Imam iskustva od 2003 sa gradjevinom od grubih do finih radova, u vozackoj nemam samo E i D kat. Imam 3 stepen VK vozac, Imam odlicnog iskustva kao zavarivac elektras i malo manje argonom. Ima se iskustva i volje za naucit jos mnogo toga. Neke preporuke isl, cijenim sve ozbiljne savjete. Thx
 

Back
Top