Malta

nisi mi jasan soba-stan? hotel ili sta?
Hrana kuvas ili restoran?
Net na gajbi je oko 30 ADSL ili kabal, a oko 40 SIM za laptop?
TV total ili lokalna?
Mob, pojma nemam, mislim da je poruka u lokalu 5 centi a za inostransvo 25, ako zoves sa govornice koristi predbroj 1021 i zoves srbiju za ~10 c minut
za prevoz sam ti rekao dizel 1.25 i benzin 1.5, autobus nemam pojma posto je, od taxija najjevtiniji wembly 18 E gzira - aerodrom.
Pitaj brojcanika on je objektivniji . . .
 
auuuu,kako smarate vas dvojica!! realno,na malti je sad malo bolje nego u srbiji,a nekad je bilo mnogo bolje. gile 031 sve informacije oko troskova zivota si dobio od tijane 1987. sta ti nije jasno? tijana kad stizes kod rajka na pravu klopu? pozz
 
Eto, upropastili smo temu sad je stvarno dosadno! Idemo ponovo, jel zna neko nesto o Malti? Kako se zivi tamo, kako doci na Maltu...?
Pimbe :kafa: ima li devojcica na Malti? Kakve su, jel su lepe, zgodne...? Niko to bre da kaze ono sto ljude najvise interesuje za dolazak na ostrvce! Mozes i ti Tijana da das komentar prihvatamo i vasa zenska misljenja. Naravno vi ste devojke najbolji kriticari za vas same:hvala:
 
Imam jedno pitanje za sve koji su na malti.
Zanima me kakve su plaze i u opste koliko je lepo letovati na malti.
Ja sam hteo sledece godine da dodjem na maltu sa devojkom,
I ako bi vec dosli, da nam neko kaze gde je najbolje.
Hvala u napred
 
Evo malo Malteskog:
Fos dikiliba kelba liba ahba li bomok, fos rasek il gbira landek, iser ras zobi, busli sormi,
Samo citaj kako je napisano, ovo su lepe ukrasne Malterske reci. Ziveo sam na Malti par godina i otisao sam pre par meseci. Moram da priznam da mi je jako lepo bilo tamo, ali najveca zamerka zbog koje sam i otisao je emigraciono i administracija koja je vezana za taj problem. Trebace jos mnogo vremena da prodje pre nego se Malteri promene. Ali sto se tice zivota moram da priznam da mi je bilo prelepo.:super::bye::klap::super::super:
 
Imam jedno pitanje za sve koji su na malti.
Zanima me kakve su plaze i u opste koliko je lepo letovati na malti.
Ja sam hteo sledece godine da dodjem na maltu sa devojkom,
I ako bi vec dosli, da nam neko kaze gde je najbolje.
Hvala u napred

Plaze su ok jedino su mozda malo male, kao i sve na Malti! I da ne poverujes nema onako mnogo u izobilju lepih guza da se vidi na plazama, ali tebe to i ne sekira ti dolazis sa devojcicom.
Jedan iskren savet ti je da ne ocekujes nekakvu preteranu egzotiku ovde jer mnogi ljudi to upravo tako zamisljaju kad dolaze prvi put pa se cesto razocaraju ako to nije bas onako kako su oni ocekivali... A gde je najbolje ne mora ni to bas mnogo da te sekira posto ces biti u okruzenju nekih dvadesetak sa tridesetak kilometara kopna pa ces verujem imati vremena da obidjes sve lepse plaze i sta te vec interesuje...
U svakom slucaju preporucujemo Maltu svakome! Dodjite da vidite...! WELCOME!!!
 
da, u pravu si jako manje turista je i u ugostiteljstvu je tesko pronaci posao od novembra do marta, mart i april su najbolji meseci za pronalazenje posla posto se tad udvostrucuje osoblje, i kraj septembra nije lose posto tad svi studenti prestaju da rade zbog fakulteta, inace sad ne vidim na restoranima papirice da traze osoblje cak ni u oglasima nista...
pozzz
 
ne pada mi nista na pamet za decembar...mozda jedino gradjevina,cini mi se da toga ima u toku cele godine,ali NE TVRDIM posto nisam bas sigurna, ipak ti preporucujem da sacekas jos par meseci, da ne dodjes pa ne nadjes posao prvih meseci bice ti jako tesko ovde, ako nemas puno kesa sa sobom
pozz
 
e ja imam jedno pitanje... moj decko sad pred novu godinu treba da ide da radi na Maltu i da radi kao armirac... Zanima me koliko on moze tamo ostati? Cula sam vise verzija da ce prvo ici par puta na 3 meseca...a onda sam cula da ide na samo mesec dana... Molim vas pomozite mi... Tuzna sam jako
 

Back
Top