Da li u kucistu ima napajanje

Ovo mi je veoma vazno!Kupujem novo napajanje i malo ne razumem.
Da li kada pored naziva kucista pise 500 W da li znaci da vec ima napajanje od 500 W?
Da li u kuciste mogu ugraditi sve moje delove starog kucista?
Ako pise znaci DA. Kvalitetnija napajanja se obicno prodaju odvojeno 30-40eur i vise(sem ako kuciste ne kosta 70-80eur i vise)...
Skoro sigurno ces moci da prebacis, a po cemu se razlikuju:po broju mesta za 5,25" uredjaje(CD,DVD...) i broju mesta za HDD (3,5"). Tako da ako imas 1hdd i 1CD ili DVD nemas problema.
 
ma to od tih para nije ni P od petsto vati... kupi ti novo napajanje (s tim da dodash josh malo) i stavi ga u to kucishte shto imash i opushteno!!!
Poslusaj STRAJU, to kuciste sa napajanjem za 2000din je....hm, sta reci:roll:?
Kupi samo napajanje za 3-4000din i nemoras nista da menjas sem napajanja;)

Ubuduce ne moras da meris, velike rupe za CD su 5,25"..i to sve(standard-Svedska je to) a male za HDD i Floppy su 3,5".
 
Poslusaj STRAJU, to kuciste sa napajanjem za 2000din je....hm, sta reci:roll:?
Kupi samo napajanje za 3-4000din i nemoras nista da menjas sem napajanja;)

Ubuduce ne moras da meris, velike rupe za CD su 5,25"..i to sve(standard-Svedska je to) a male za HDD i Floppy su 3,5".

Jes bas tako jedino proveri kakvo hladjenje ima kuciste dal uopste ima neki ventilator(osim na napajanju)
 
A bre brate ti kao kola da kupujes :)
Opusti se.
Chieftec 350-400 W je bolji od nekog Frontier 500W. Tako da te nezavara snaga.Obrati paznju i na proizvodjaca.
Moj predlog ti je ako hoces jeftinije da prodjes,da uzmes neko levo nebitno kuciste bez napajanja,a onda posebno neki Chieftec 350-400W.Bitnije je sta imas u kucistu nego kakvo je ono s polja.Tek kad resis ono unutra onda dodaj neku kintu ako ti pretekne,na neko lepse kuciste.
www.pakom.com Tamo imas solidnu ponudi kucista i napajanja.Mislim da mozes proci sa 4500.
Obrati i paznju i na garanciju koju daju.
 

Back
Top