Tool.

Album?

  • Undertow

  • Aenima

  • Lateralus

  • 10000 days


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
grinning-smiley-045.gif
zesca glupost...
 
JA nisam glasao ! Jednostavno ne mogu da se odlucim ! Parafraziracu ortaka pre nego shto je 10000 days ugledao svetlost dana: "Opiate, Udertow, AEnima, Lateralus, cetri razlicita albuma, cetri rupe za sve cetri strane sveta :)"
Elem, zaboravio si da postavish i Opiate EP i Salival da ljudi imaju vishe muka dok odlucuju :P
 
Glasao za Aenemu, mada sam razmishljao opasno da li da glas dam Lateralusu... Imaju oba albuma svoje momente, kompoziciono je bolji Lateralus, ali me Aenema vuche zbog nekoliko pesama. 10 000 days sam chekao da dobijem original iz Amerike, jer posle Vicariousa nisam mogao da verujem da je to stvarno njihova pesma. Ali nazhalost, jeste bila... Album mi se nimalo ne svidja :(

Mozda cesh se setiti kad ti se svidi za par godina ??? meni je punih godinu dana trebalo da skontam UNDERTOW :)
 
ma oni to odrade po 5 godina, jeftinije je za slushaoce haha.
na primer imam neki cert iz 2001 godine dje su svirali 10k gays (pesma) al samo uvodni deo... izgleda da su anticipirali materijal :D
 

neki link za download ili, pak, upload, mhm? :mrgreen: ;)

pa ima onaj blog na 4. strani shto sam bacio onaj link. E tu imash taj cert zove se 2002-11-2 San Diego, California (Cox Arena). A-Ha! 2002 :D al opet manje vishe 1 godina.... do 2006.
Samo sranje je to shto su opet rapidshare-ovci zabili restriktivne mere oko besplatnog skidanja, nanu li im njihovu. Mada sam ja taj cert od 40 delova skidao s friendom :)
 
pa ono, sobzirom da je rec o tool-u, treba biti srecan samo zato sto uopste i prave turneju... a to dal ce da dodju bas u srbiju ni ja ne verujem, ali negde u okolini mozda.. sto mi daje priliku da puknem velike pare, a da mi ne bude zao...
 

Back
Top