Torrent - Upustvo za upotrebu nalazi se u prvoj poruci -

Torrenti su mali fajlovi (20-300kb) koje skidas sa sajtova kao sto su www.torrentspy.com , www.mininova.com , www.isohunt.com itd.
Seederi su ljudi koji su taj ceo fajl vec skinuli i sada ga uploaduju.Leacheri su oni koji ga istovremeno downloaduju i uploaduju.
Sto manje leachera, a sto vise seedera i download ce biti brzi.
Po meni najjednostavniji programi su Azureus i Bitcomet.Oba programa su besplatna.
 
maniaccc:
Torrenti su mali fajlovi (20-300kb) koje skidas sa sajtova kao sto su www.torrentspy.com , www.mininova.com , www.isohunt.com itd.
Seederi su ljudi koji su taj ceo fajl vec skinuli i sada ga uploaduju.Leacheri su oni koji ga istovremeno downloaduju i uploaduju.
Sto manje leachera, a sto vise seedera i download ce biti brzi.
Po meni najjednostavniji programi su Azureus i Bitcomet.Oba programa su besplatna.

Dodao bih samo jos Utorent, iz razloga sto koristi jako malo od memorije racunara........
 
@tab503

Ej, stari, jesi probao neke od programa za varanje rapida... Ja sam probao par, i nekad ide a nekad ne.. Uglavnom u zadnje vrijeme cesto se da skinuti vise datoteka odjednom sa RapidShare..

Sad, to sa varanjem, kako sam vec rekao nekad radi nekad ne. s tim ako ti je staticka IP tesko se daju prevariti.. Kod mene je dinamicka i dovoljno je ponekad disconect pa conect i vec ide skidanje sa programom RapidLeacher..

Poz...zzzzz
 
kod mene svi korisnici koji su na mom Access Pointu imaju istu globalnu IP adresu,tako da nas na netu svi vide kao jednog korisnika,pa kada zelim nesto da skinem sa rapida i slicno on napishe da vec skidam neki fajl i da se sa free accountom ne moze skidati vishe fajlova odjednom!
sada mi je od tih sajtova favorit zshare jer moze da se skida vishe fajlova odjednom i moze da se nastavlja download.
 
Upravo to sto kaze zool
Ja milism da moji idu preko NATA tako da ja imam svoj IP ali na netu se pojavljujem pod zajednickim IP brojem.
Uspevao sam da ga zeznem ali to je tako mrkotrpan posao da me zamara.
Recimo tek dvadeseti ili trideseti proxy upali i toliko me smatra da sam odustao.
Secas se da sam i tebe svojevremeno zamolio da mi nesto skines sa rapida.

@zool
da li taj zshare ima neki pretrazivac kao sto rapid ima?
 
maniaccc:
Torrenti su mali fajlovi (20-300kb) koje skidas sa sajtova kao sto su www.torrentspy.com , www.mininova.com , www.isohunt.com itd.
Seederi su ljudi koji su taj ceo fajl vec skinuli i sada ga uploaduju.Leacheri su oni koji ga istovremeno downloaduju i uploaduju.
Sto manje leachera, a sto vise seedera i download ce biti brzi.
Po meni najjednostavniji programi su Azureus i Bitcomet.Oba programa su besplatna.


A sta je peers?
 
tab503:
ako mislis na direct downloads preko DC++-a mene to zesce nervira.
Meni puste sve nesto skidam sa šar kilobajta ali mi zato upload nabiju (ia ako sam ga ogranicio u options)
Ma kakvi.
Torreti su zakon.
jedino ako ne ide batali to i trazi neki drugi. Bas sam sinoc nesto skidao i download mi je gruvao samo tako.


kako si ogranicio i na koliko?
 

Back
Top