PALI BRATE ACA LUKAS JE ZAKON

Misljenje

  • Najbolji

  • Srednje...

  • Lose..


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dragomir51:
Vazno je da svi zato kritikuju death-metal a ovaj kreten je mnogo veci provlem A TO NIKO NE VIDI!!
AKO SE MALO RAZKIKUJEM U VERI TO JE ODMAH BOLESNO, A TI ISTI KOJI ME KRITIKUJU PODRZAVAJU LICNOSTI KAO STO JE POMENUTI..

Vidis gde gresis.Zasto coveka nazivas kretenom?Znas li ga licno pa ti to daje za pravo? Evo,ja te ne kritikujem za death-metal.Kritika je kad neko upucen u datu stvar prica o datoj stvari.Posto se ja ne razumem u tu vrstu muzike,kako mogu da te kritikujem?Gledaj malo u tom pravcu.A za veru,ma da li je moguce da jos ima ljudi koji gledaju na to ko je koje vere?AMAN bre vise.....
 
dobro mozda sam malo prenaglila. ali u svakom slucaju ne deluje mi kao covek koji je"zakon".
zaista mi se ne svidja njegova muzika(muzika je malo neprimerena rec za njegovo stvaralastvo), u politiku ne bih da zalazim jer je ovo forum muzike ali...
u stvari ne znam zasto trosim vreme na njega
 
aaaaaaaaa bre, ko se jos smara sa Acom??!?!... nit me zanima njegova muzika, a da peva ko slavuj- veoma je daleko...
Uvek mi je krivo kad neko na taj nacin (zatvor) ispasta za nesto sto je uradio, ali je.bi ga... valjda ce posle da se opameti... 8)
 
Venac od lovora bacam niz reku,za ljubav najvecu u ovom veku,o zar se tvoje telo dira tudjim rukama?!
Nisam preziveo to sto si lepa,jos lepsa nego sto si samnom bila,o zar se tvoje usne ljube tudjim usnama?!
Umro sam za tobom,umro sam ti nisi zamnom plakala... :( :( :( :(




NEKO MI JE UMRO TAJ NEKO SAM JA!!!! :(


Aca Lukas je KRAAAAALJ
:D :D :D :D
 
dragomir51:
dobro mozda sam malo prenaglila. ali u svakom slucaju ne deluje mi kao covek koji je"zakon".
zaista mi se ne svidja njegova muzika(muzika je malo neprimerena rec za njegovo stvaralastvo), u politiku ne bih da zalazim jer je ovo forum muzike ali...
u stvari ne znam zasto trosim vreme na njega

Nee dirajte nam Acikuuuu :)
u principu gosn51 je u pravu, ne pljujte ono u sta se ne razumete, (pravi) kriticari cesto poznaju mnogo bolje materiju koju negativno ocenjuju, jer moras znati sta ti se ne dopada.

Meni je on bzvz, jeste da i on i Gunsi pevaju o kafani i ja kad cujem Axla kako veruje u svaku rec koju kaze o alkoholu i fiksanju padnem na pozadinu, ali meni jednostavno to njegovo ne lezi, a i njegov glas mi je bas obican, a meni se to ne dopada ni kod Lukasa ni kod Maidena...
A inace, taj covek je svojevremeno znao da pljune pregazi i ostavi Pogorelica na putu... Pa ti vidi kako se ljudi zacas upropaste...
Ma DEBISI je najjaci!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top