Da li vam se ikada dogodilo?

xgabyx

Početnik
Poruka
2
Kao sto naslov kaze
Da li vam se dogodilo da ste ostavili curu/ momka jer ste imali sansu opet biti sa bivsim/bivsom. I da ste nakon svega shvatili da to i nije bila najbolja odluka ... da je ta osoba koju ste ostavili vrijedila vise od one prve.
 
Kao sto naslov kaze
Da li vam se dogodilo da ste ostavili curu/ momka jer ste imali sansu opet biti sa bivsim/bivsom. I da ste nakon svega shvatili da to i nije bila najbolja odluka ... da je ta osoba koju ste ostavili vrijedila vise od one prve.

ne dozvolite da vas zbuni ovaj nick bez sexualnih karakteristika...jasno je da imao posla za zenskom osobom...ne znam tipa koji je ostavio jednu da bi bio sa drugom na taj nacin...pa jos trazi iskupljenje...goreces u pekmezu!
 

Prilozi

  • Veštica.jpg
    Veštica.jpg
    3,8 KB · Pregleda: 210
:) za one koji se pitaju u topicu da li sam musko ili zensko.. pa valjda se vidi po nicku da sam zensko.

A ta cijela situacija je slijedeca.... znate ono u dugoj vezi ste.... i on vas ostavi.... trebalo vam je dugo da se oporavite od toga jer ste ga jako voljeli... Nakon nekog vremena ponovo ste u vezi, on je divan, krasan.... sve sto ovaj prvi nije bio.... Ali sad onaj prvi opet bi bio sa mnom. Da sam 100% ravnodusna prema njemu ne bih niti otvarala temu.... ali ocito je da nisam...

Zbog toga sam i postavila pitanje... da vidim vasa iskustva...... i kao sto citam jedan dio se vracao i pri tome priznao da je pogrijesio :)
 

Back
Top