Politika na TV-u

Milorad Pupovac u ''Nedjeljom u dva'' HRT1, 14:00
danas: 06.01.2008.
H_22_14102007.jpg


Gost emisije je potpredsjednik Samostalne demokratske srpske stranke Milorad Pupovac. Razgovarat će se o koalicijskom sporazumu s HDZ-om i dvostrukom pravu glasa za manjine koje su manjinski pregovarači tražili za svoje birače.
 
Kosovo ostanak ili odlazak? emisija "Otvoreno" HRT1 u 22:20
jučer, 16.01. 2008.

otvoreno_160108.jpg


gosti:
prof. Branko Caratan s Fakulteta političkih znanosti
prof. Ivo Banac predsjednik HHO-a (Hrvatski Helsinški organizacija)
Žarko Korač predsjednik Socijaldemokratske unije
Oliver Ivanović predstavnik srpske liste za Kosovo
Azem Vlasi bivši kosovski političar

pošto sam jučer bio spriječen da budem on line...evo na ovoj stranici možete pogledati reprizu:
http://vijesti.hrt.hr/ShowArticles.aspx?ArticleId=39396
(kliknite na :arrow: videozapis)
 
Mediji i Mafija, emisija "Latinica" (Denisa Latina) HRT1 u 20:15
jučer 21.01.2008.

x84138156653228020.jpg


Povezanost mafije i medija od smrti Davora Zečevića, postala je jedna od gorućih tema u Hrvatskoj. Prema riječima novinara Novog lista Branka Mijića u sinoćnjoj emisiji Latinica, kako je mafija uključena u privatizaciju u Hrvatskoj općenito, tako je bila i u medijima.
- Sjetite se Večernjaka i Slobodne Dalmacije. Nikako se nije moglo saznati tko im je na čelu jer su navodni vlasnici živjeli na Kajmanskom otočju – istaknuo je Mijić.

posebno interesantan dio u emisiji je bio kad je bio prilog o ubojstvu bivšeg srbijanskog premjera Đinđića, intervju novinarke televizije B92 Brankice Stojanković, intervju supruge ubijenog srbijanskog novinara , gošće iz Srbije za ljudska prava u studiju Latinice , te novinara Nacionala , novinara Globusa (Malić) i Petračevog odvjetnika Ljubo Pavasović. Raspravljalo se o Đinđićovoj navodnoj umješanosti u kriminalni milje Srbije, odnos njega sa Canetom, suradnja srbijanske i hrvatske mafije te pozicija medija kako u Srbiji tako i u Hrvatskoj. Te kako to da je hrvatski tjednik Nacional ostao najcitiranija hrvatska tiskovina u Srbiji a sve u cilju demoniziranja Đinđića.

PS
videolink o ovome ću postaviti naknadno, tako da možete sami odgledat ovu veoma interesantnu emisiju
 
Yebote kako su ovi predsednicki izbori interesantni, coveku dovoljno zanimacije samo kad vidi kako su se uznemirili svi ovi lokalni hrvati i muslimani, a o maticama im preko grane da ne pricam :P nije mi jasno zasto su se tako ukenyali :D pa cega su se toliko uplasili :P ne znam ni sam, ali interesantno :P
 
Yebote kako su ovi predsednicki izbori interesantni, coveku dovoljno zanimacije samo kad vidi kako su se uznemirili svi ovi lokalni hrvati i muslimani, a o maticama im preko grane da ne pricam :P nije mi jasno zasto su se tako ukenyali :D pa cega su se toliko uplasili :P ne znam ni sam, ali interesantno :P

pa uterali srbi stra' u kosti,pa se sada svi boju moj bato.......znas vic
zarobili cetnici malog muslimana...i uvatio ga bradonja...stavio u krila i pita ga
jel se bojis ti ove moje subare i kokarde
mali kaze...bojiiim seee
a bojis li se ove moje vel'ke brade
boojiiim seee
a ovog mog vel'kog noozaa
bojim se chiko
aa neeboooj see...ima ciko zatebe maalii

eto vidis,kako se i zasto boju :):)
 
pa uterali srbi stra' u kosti,pa se sada svi boju moj bato.......znas vic
zarobili cetnici malog muslimana...i uvatio ga bradonja...stavio u krila i pita ga
jel se bojis ti ove moje subare i kokarde
mali kaze...bojiiim seee
a bojis li se ove moje vel'ke brade
boojiiim seee
a ovog mog vel'kog noozaa
bojim se chiko
aa neeboooj see...ima ciko zatebe maalii

eto vidis,kako se i zasto boju :):)
Jeste, boju se:)
Ako'''bradonje'' opet krenu na Hrvatsku, biće termonuklearna Oluja:lol::lol::lol:
 
Jeste, boju se:)
Ako'''bradonje'' opet krenu na Hrvatsku, biće termonuklearna Oluja:lol::lol::lol:

"Лепо" од вас "демократа" да покажете ваше право лице како вам је драг највећи геноцид и етничко чишчење у Европи после другог светског рата, Олуја.
 

Back
Top