Uskoro cu se mozda i ubiti!!!

R

Rumenko

Gost
Pozdrav prijatelji,
Imam 17 godina i jednu veliku manu...
Za sitnice u drustvu moje lice postaje crveno kao...
To me mnogo puta osramoti, pokusavam da budem tvrd, ne zelim da ispadnem smesan ali crvenilo ide samo od sebe... Bilo da je to razgovor sa poznatom osobom, razgovor sa devojkom ili slicno...
Sta da radim??? :oops: :oops: :oops:
 
probaj da koristis tecni ili kameni puder. najozbiljnije! na zapadu vec dugo mladici koji drze do sebe, koriste pudere ili rumenila (sto u tvom slucaju naravno nije preporucljivo)... samo je bitno da bude siskretno i neupadljivo...dakle kupi dobar tecni puder, u boji tvoje koze i resio si problem!
 
Rumenko:
Pozdrav prijatelji,
Imam 17 godina i jednu veliku manu...
Za sitnice u drustvu moje lice postaje crveno kao...
To me mnogo puta osramoti, pokusavam da budem tvrd, ne zelim da ispadnem smesan ali crvenilo ide samo od sebe... Bilo da je to razgovor sa poznatom osobom, razgovor sa devojkom ili slicno...
Sta da radim??? :oops: :oops: :oops:
Nista strasno! Imala sam isti problemcic. Pocrvenim kao rak kada neko u drustvu prospe foru na moj racun,ili kada decko pokusava otvoreno da razgovara samnom npr. o sexu. Godine su prosle,problem je skoro potpuno nestao.I dalje pocrvenim kada mi je neprijatno (ali jako,ne zbog neke sitnice). Mada sam primetila da je ljudima to simpaticno.Shvatila sam da veliku ulogu ima samopouzdanje.
 
Boze, svasta covek moze da cuje od nas tinejdzera, ali ti ga Rumenko pretera! Daj, covece, sta se tripujes! Prvo, nauci da zivis sa tim i pomiri se. Drugo, prestani da razmisljas o tome i da se time opterecujes, pa ce manje i da bude. I trece, nema to nikakve blage veze sa nekim dermatoloskim oboljenjem, nego jednostavno imas kapilare blizu lica, pa svaka tvoja burnija reakcija se tako ispoljava. Znam, veruj mi, pricam iz iskustva...
RUMENKA :oops:
 
zagor:
Boze, svasta covek moze da cuje od nas tinejdzera, ali ti ga Rumenko pretera! Daj, covece, sta se tripujes! Prvo, nauci da zivis sa tim i pomiri se. Drugo, prestani da razmisljas o tome i da se time opterecujes, pa ce manje i da bude. I trece, nema to nikakve blage veze sa nekim dermatoloskim oboljenjem, nego jednostavno imas kapilare blizu lica, pa svaka tvoja burnija reakcija se tako ispoljava. Znam, veruj mi, pricam iz iskustva...
RUMENKA :oops:
Nemoj da pricas...stvarno? :shock:
 
dr:
zagor:
Boze, svasta covek moze da cuje od nas tinejdzera, ali ti ga Rumenko pretera! Daj, covece, sta se tripujes! Prvo, nauci da zivis sa tim i pomiri se. Drugo, prestani da razmisljas o tome i da se time opterecujes, pa ce manje i da bude. I trece, nema to nikakve blage veze sa nekim dermatoloskim oboljenjem, nego jednostavno imas kapilare blizu lica, pa svaka tvoja burnija reakcija se tako ispoljava. Znam, veruj mi, pricam iz iskustva...
RUMENKA :oops:
Nemoj da pricas...stvarno? :shock:

O, da... stvarno!!! :lol:
 
Haaaa :lol: haaaa :lol: haaaa, meni je najsmesnije kad vidim da tip pocrveni(porumeni), to je najveca blamaza na svetu. "Seljacko rumenilo" kako ga zovu. Dosta price, i ranije smo imali posla sa samoubicama, aj sad na posao: Provuces preko, prebacis ispod, obmotas oko i omca je spremna. Obavezno proveri da je luster cvrst.
 
A ti si zeeeeeeensko, jel da da ti je zivot sranje, osvrni se, sta vidis, sta si uradila u zivotu :lol: :lol: Salim se, nema ljutis, ionako ne mogu da trazim od zene da cuti - to je nemoguce. Opet se salim, moguce je traziti ali je nemoguce ispuniti. I opet se salim... Nemoj se ljutis, necu te ni na sta nagovarati
 
Rumenko:
Pozdrav prijatelji,
Imam 17 godina i jednu veliku manu...
Za sitnice u drustvu moje lice postaje crveno kao...
To me mnogo puta osramoti, pokusavam da budem tvrd, ne zelim da ispadnem smesan ali crvenilo ide samo od sebe... Bilo da je to razgovor sa poznatom osobom, razgovor sa devojkom ili slicno...
Sta da radim??? :oops: :oops: :oops:

pa promeni emotikon...zaboravi na ovaj...evo, mozda ovaj :shock: izgleda mi nekako najbledje...

kud se nisam ranije pojavila na ovoj temi da ti skratim muke....jel sada u redu?
 

Back
Top