Scent of a woman :)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e slazem se sa tarom!
zlo i naopako sa sladunjavim mirisima, vanilom i kokosom....to me davi, gusi, unistava...dakle, dame, jako je bitno kako mirisete, kao sto je bitno za muskarce kakve su mu cipele, recimo :)
 
Ne mogu da kazem da ne volim parfeme, ali ih bas retko koristim, tako da mi je pun plakar nekih polupotrosenih od pre deset godina .. pa sa njima prskam po plakarima .. a dezodorans mi je bezmirisan .. ili, vrlo cesto samo talk .. ipak, miris koji nanjuse muskarci i na koji mi skrenu paznju u fazonu - divno mirises - dolazi od losiona za telo.... sto mi govori da parfem uopste nije potreban. Ranije jesam koristila parfeme, a onda sam procitala u vezi napaljenosti i feromona i poklapanja tih prirodnih afrodizijaka nekim vestackim mirisima, koji zbunjuju njuh muskarca - i tako sam se odlucila da zaobidjem mirise. Chistoca uvek lepo mirise i ne treba joj parfem .. to vazi i za mushki rod.
 
Ne mogu da kazem da ne volim parfeme, ali ih bas retko koristim, tako da mi je pun plakar nekih polupotrosenih od pre deset godina .. pa sa njima prskam po plakarima .. a dezodorans mi je bezmirisan .. ili, vrlo cesto samo talk .. ipak, miris koji nanjuse muskarci i na koji mi skrenu paznju u fazonu - divno mirises - dolazi od losiona za telo.... sto mi govori da parfem uopste nije potreban. Ranije jesam koristila parfeme, a onda sam procitala u vezi napaljenosti i feromona i poklapanja tih prirodnih afrodizijaka nekim vestackim mirisima, koji zbunjuju njuh muskarca - i tako sam se odlucila da zaobidjem mirise. Chistoca uvek lepo mirise i ne treba joj parfem .. to vazi i za mushki rod.

ovo je skroz tacno...i po meni su najbolji neutralni stikovi...
 
Fali ti jos jedno "NA"! :lol:

...ma fali mi jedan "ON"...
icon10.gif
 
Ja obozavam parfeme, imam ih bezbroj. Ne podnosim sladunjave, kupujem samo vocne (obavezno sa notom limuna), diskretne cvetne, vodene... Trenutno mi je najdrazi Escadin Into the Blue. Godinama koristim vec svima poznati Light Blue by D&G...
Volim da osetim i parfem (dezodorans se podrazumeva) na okupanom muskom telu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top