Granica..

Master 

Primećen član
Banovan
Poruka
707
ovaj...koja je po vama gornja granica (u godinama) za gubljeneje nevinosti,ono...kad najkasnije?
i da li je preporuchljivo za nevine da vise po internet fotumima ovakve sadrzine?


samo nemojte ovde da pricate kad ste vi i kako ste prvi put,jer me bas libo za to i za vase lovacke price i nemojte da kacite fotke :lol:
 
po meni 18 god. i NE nikako ne treba da posecuju forume ovakvog sadrzaja,mislim na sex i to...mada..istini za volju,ovde svega ima sem sexa,ali dobro..:)
 
ovaj...koja je po vama gornja granica (u godinama) za gubljeneje nevinosti,ono...kad najkasnije?
i da li je preporuchljivo za nevine da vise po internet fotumima ovakve sadrzine?


samo nemojte ovde da pricate kad ste vi i kako ste prvi put,jer me bas libo za to i za vase lovacke price i nemojte da kacite fotke :lol:

Molim te pojasni, šta treba da se desi ako neko prekorači tu gornju granicu koju bismo mi odredili? :confused:
 
da bi dobila odgovor na to pitanje moraces da otvoris posebnu temu,nisam pitao sta posle :idea:

Kako ja tebi da objasnim šta pitam, evo probaću:

Da li to znači da ako je gornja granica dok neko prestane da bude nevin, i taj to učini u 70-oj godini, a većina nas je recimo rekla 25 god, u čemu je poenta postavljati granicu za nešto što ne zavisi od naše granice.

Da li ćemo tu osobu izvrgnuti ruglu, diskvalifikovati kao normalnu osobu, ubiti u pojam, šta?!
Objasni šta je cilj teme ili možda pitaj da li je normalno da neko bude nevin u toj i toj godini.

Moj odgovor je da je to do te mere individualno i da tu nema određivanja, kao kada bi smo odredili koja je granica da dvoje sklope brak.
 
ovaj...koja je po vama gornja granica (u godinama) za gubljeneje nevinosti,ono...kad najkasnije?
i da li je preporuchljivo za nevine da vise po internet fotumima ovakve sadrzine?


samo nemojte ovde da pricate kad ste vi i kako ste prvi put,jer me bas libo za to i za vase lovacke price i nemojte da kacite fotke :lol:


po mom misljenju tako nesto ne postoji,sve zavisi od osobe do osobe ali i ja smatram da pre 17,18 godine do toga ne treba doci:-?....narocito ne sa 15,16 godinica:roll:
 
Kako ja tebi da objasnim šta pitam, evo probaću:

Da li to znači da ako je gornja granica dok neko prestane da bude nevin, i taj to učini u 70-oj godini, a većina nas je recimo rekla 25 god, u čemu je poenta postavljati granicu za nešto što ne zavisi od naše granice.

Da li ćemo tu osobu izvrgnuti ruglu, diskvalifikovati kao normalnu osobu, ubiti u pojam, šta?!
Objasni šta je cilj teme ili možda pitaj da li je normalno da neko bude nevin u toj i toj godini.

Moj odgovor je da je to do te mere individualno i da tu nema određivanja, kao kada bi smo odredili koja je granica da dvoje sklope brak.
smaras sa tim bespotrebnim podpitanjima
 
Sa ovim koliko ljudi toliko ćudi, može svaka tema da se završi posle jednog posta.
Mada jeste tomalo relativno zbog brzine sazrevanja, ali lično mišljenje je traženo pa..
Po meni je najbolje oko 17-e, 18-e.
 
Pricamo o gornjoj granici .. kazes 18 .. malo je .. ja bih to podigla na 20-te, 25, recimo .. jer postoje ljudi koji su stidljivi, nesigurni, ili iz ko zna kakvih okolnosti (eno, jel` se zalio pre neki dan jedan sa fimozom) nisu konzumirali sex .. e sa 25 je vec dobrano zreo da i sam vidi da ima neki problem i onda lepo potrazi pomoc .. a moze i na ovom forumu, a mi cemo i tako da ga posaljemo kod dr-a :)
 
inace pitanje je..

"koja je po vama gornja granica (u godinama) za gubljeneje nevinosti,ono...kad najkasnije?
i da li je preporuchljivo za nevine da vise po internet fotumima ovakve sadrzine?"

ja sam rekao 18 jer mislim da je posle toga kasno za gubljenje nevinosti,mislim da se tako stvaraju debili,masovne ubice i politichari

i da...preskacete drugi deo pitanja...koji je bitan,znaci da li je preporuchljivo za nevine(a mozemo da se skoncentrisemo i na nevine koji su 18+) da posecuju ovakve forume?
 
ovaj...koja je po vama gornja granica (u godinama) za gubljeneje nevinosti,ono...kad najkasnije?
i da li je preporuchljivo za nevine da vise po internet fotumima ovakve sadrzine?


samo nemojte ovde da pricate kad ste vi i kako ste prvi put,jer me bas libo za to i za vase lovacke price i nemojte da kacite fotke :lol:

Po devojkama mozda moze biti "po njima" (uvek sam to voleo... :) ) ali generalno, po nasem misljenju... Gornje granice nema... ;) Ja znam likove mnoogo starije da su nevini... S druge strane ako se ne zakasni bas mnogo sa tim sve se to fino nadoknadi...
 
ovaj...koja je po vama gornja granica (u godinama) za gubljeneje nevinosti,ono...kad najkasnije?
i da li je preporuchljivo za nevine da vise po internet fotumima ovakve sadrzine?


samo nemojte ovde da pricate kad ste vi i kako ste prvi put,jer me bas libo za to i za vase lovacke price i nemojte da kacite fotke :lol:

Na koju si sad nameračio??!:lol:
 
Mogu i ja sad da pametujem i spamujem... Ali je bolje da odgovorim na temu. Gornja granica 25. Na forum... mogu da dolaze ali bih preporucila da biraju teme... ustvari, svi treba da biraju teme u skladu sa svojom licnoscu. Sexualno obrazovanje je bila divna tema za nevine.
 
Marina jel tacno da uzdrzavanje od sexa moze da ima posledice po fizicko i mentalno zdravlje? Al ovo je ozbiljno pitanje jer se secam jedne profesorke koja je pricala o tome... kao ako devojka (koja ima vise od 24,25 god) ima zelju i potrebu a uzdrzava se od seksa iz mnogobrojnih razloga desava se nesto tamo :? Onda je usledilo strucno objasnjenje kao i zasto... al ja zaboravila :(
 
Gornja granica- 40 godina. Posle toga je besmisleno! Nit može da rađa (malo teže) a možda uđe i u premenopauzu!

Liv, bolje neki psiholog il' prihijatar da proba da odgovori na tvoje pitanje.Nisam ti ja tu dovoljno stručna.
 
Za mene lično, gornja granica bi bila 20 godina.
I za one stidljivije i zatvorenije, čini mi se da je dovoljno i da su u tom dobu zreli da imaju odnose. Ukoliko nemaju neku izrazitu fizičku ili psihičku manu ili bolest, svakako su u stanju da sebi nadju partnera i da imaju sexualni život kao i sav normalan svet.

Preko toga...hm...verujem da samo izaziva nepotrebne frustracije i da je u suštini gubitak za te osobe jer propuštaju lepe godine svog života bez opravdanog razloga.
 

Back
Top