Zene koje znaju nositi stikle

Ma bitno je, ja se recimo uvek setam bosa i ne volim ni odecu ni obucu .. a bilo je par likova koji su trazili da nataknem stikle, kao, to ih pali .. tako da njima to jeste bitno .. a posto meni nije bitno onda smo se fino, ljudski, razishli.

Prave zene svojim tipovima ucine sve sto im oni traze. Oblace stikle, skacu sa krova ako treba, daju tipu da im svrsi u brus pa to obuku i nose ceo dan... ma sve.
Ali zato ti tipovi im daju kvalitetnu kitu.

Ti se vesela izgleda nikad nisi dobro istorbala cim nijedan nije ostavio utisak na tebe. Takav sex ti je, kao kad bi jeo sa torte samo slag, slag je dobar ali ne probati dubinu je veliki gubitak.:wink:
 
Prave zene svojim tipovima ucine sve sto im oni traze. Oblace stikle, skacu sa krova ako treba, daju tipu da im svrsi u brus pa to obuku i nose ceo dan... ma sve.
Ali zato ti tipovi im daju kvalitetnu kitu.

Ti se vesela izgleda nikad nisi dobro istorbala cim nijedan nije ostavio utisak na tebe. Takav sex ti je, kao kad bi jeo sa torte samo slag, slag je dobar ali ne probati dubinu je veliki gubitak.



Spremam se na neki rucak pa sam stavila masku od meda na lice i ruke, ne misleci da cu bilo sta da kuckam, sedoh ovde da sacekam pola sata zbog maske i da posle idem pod tus, pa usput da citam sta kuckate .. ali ne mogu da ne odgovorim na ovo, makar zalepila i tastaturu i misha ..

Nisu to prave zene nego mucenice koje su na neku foru postale zavisne od tog lika, ili su, pak, sklone submisivnom odnosu sa dominantnim muskarcem. One nemaju svoju mastu i svoju ideju, vec se oslanjaju na ono sta muskarac izvoljeva, osim ako nije sub/dom odnos u kojem one zaista mastaju da budu poslusne i to ih pali.

Ja se torbam vec 20 i kusur godina i prosto je nemoguce da bash nikad nisam imala kvalitetno torbanje .. jelda da je glupo ovo shto si rekao :)
 
Ja torbam 20 i vise godina i naisao sam na razne zahteve od zena .
Imaju maste i to kako nego je nesaopstavaju direktno kao sto bi to muskarac uradio . Zenama je potrebno da ih neko animira i brzo otkrivaju svoje erotske fantazije a sve ih imaju budi ubedjena vesela ! razmisli malo imas ih i ti >.
 

Back
Top