Ljubav za sva vremena?

Zvezda vodilja

Zainteresovan član
Poruka
301
Cao svima!

Evo nesto sam ovih prvih dana januara, valjda posle svog ludila i stresa, postala malo ranjivija i romanticnija nego obicno. I pomalo setna...valjda uz osecaj da godine i vreme nezaustavno prolaze...i mi sa njima.

Zanima me da li i vi imate neku ljubav, nekoga koga se i danas secate i ako ta osoba davno vec nije deo vaseg zivota? Da li imate neke ljubavi za sva vremena, nekoga ko ako bi vas potrazio i posle 1000 godina bi opet pristali da se vidite i popricate ma gde i ma skim bili? Ili neke neostvarene ljubavi koje ce zauvek tinjati u vama?

Evo da ja pocnem....

Stariji od mene dosta. Klick je bio na prvi pogled, ali sam tada ja bila predmet ljubavi njegovog prijatelja. On sa brakom i decom iza sebe, uspesan, pametan, frajer sve, zelela sam da bude moj kralj. I on. Dva kratka pokusaja u razmaku od oko 5 god i dva neuspeha. Nista sem jednog poljubca u drugom pokusaju nis´mo imali ali i dalje postoji u meni. I mislim uvek ce i ako nisam sigurna da li zasluzuje, posto mu je ovo upravo i bio cilj. Da ga nemam kao sve ostale koje sam zelela i da ce mi tako zauvek ostati nemir!

Iluzija ili neostvarena ljubav? Moj inat ili uistinu prava pozuda?

Aj sad vi :)
 
Dok smo mladi desi se samo poljubac i nishta vise.Sebi ne postavljam pitanja sta bi bilo kad bi bilo.U nekim vezama mi je bilo lepo,ali iz nekog razloga ne zelim se vracati na staro.Takodje za prijateljstvo posle ljubavi..nekako nemam potrebu..uvek neko ostavlja nekog..i neko je povredjen...pa potencijalno ''podgrevanje''..Mada..ljudi s' godinama postaju svesniji svojih gresaka..meksi,osecajniji..sto i nije lose..;)
Dodao bih da zelim misliti kako nijedna ljubav nije bila prava..zato sto i dalje ne traje.
 
Mene moj decko pitao na doceku 2001.godine hocu li da uzmem neku laku drogu, i rekao mi da ako se uzme vise te droge moze da se izgubi pamcenje, skoro kao u onom filmu Bornov identitet. I ja sam uzela i izgubila sam pamcenje. Ne bas skroz kao u tom filmu, ali taman.
 
Ma u pravu ste na tome da se na staro ne treba vracati niti treba pokusavati i podgrejavati.

I tacno je i to verovatno da su ovakvi osecaji samo idealizacije verovatno cista masta.

Ali otkud to dolazi? Zasto se tako uopste osecamo. Osoba koju sam ja pomenula je neko sa kim fakticki nista sem fluida nije bilo. I dva kao pokusaja ali opet nista konkretno. Prvi put on pobegao. Drugi put zapalila ja. :) A kao je uvek nesto postojalo. I ni jednom tu nije bilo reci o necem malom vec o ozbiljnim stvarima. Mislim da se ikad desilo...

Ma ne znam je li vam jasno. Ja sam poprilicno konfuzna a i izgleda je to lakse osecati nego pretociti u reci. Tada izgleda malo i beznacajno i meni samoj. Kamo li vama...


Pozdrav! :)) :roll:
 
Ako je pitanje meni namenjeno:

Prijatelji nismo. Nismo ni u kontaktu. I oko 3000 km daleko. On je ljut, njegova balkanska sujeta je sjebana kad sam ja pri drugom pokusaju zapalila ali bukvalno zapalila, kad je bilo najbolje i kad je tj trebalo biti najbolje. ******, prestravila sam se i eto...pobegla! :)

Zasto ne pisete bre svete, nemoguce da ste tako ledeni?

A tebi ako se to zaista trenutno desava uistinu, uzivaj i zaboravi sve ostalo! Pa kako god bilo! Bice bolje ngo da se kajes sto se nije ni desilo.

Srecno!
 
I tacno je i to verovatno da su ovakvi osecaji samo idealizacije verovatno cista masta.

Ali otkud to dolazi? Zasto se tako uopste osecamo. Osoba koju sam ja pomenula je neko sa kim fakticki nista sem fluida nije bilo. I dva kao pokusaja ali opet nista konkretno. Prvi put on pobegao. Drugi put zapalila ja. :) A kao je uvek nesto postojalo. I ni jednom tu nije bilo reci o necem malom vec o ozbiljnim stvarima. Mislim da se ikad desilo...

Ne verovatno vec jeste masta...Osecamo se jer nam je dosadno u zivotu pa na taj nacin se zanimamo...Ili jer smo mozda i nezadovoljni onim sto trenutno imamo pa opet,zanimamo se i onda toliko idealizujemo taj "predmet obozavanja" da pocnemo o tome da mastamo i to...kao ti prema tom tipu.Da nesto jako postoji,da vi hocete...desilo bi se.To toliko dugo traje da gubi smisao...Ili jedan ili drugi ( dovoljno) nece,ili oboje...A da se i desi nesto,mozda bi tad prestao da bude tvoj " kralj" kako si rekla jer je bas tom nedostiznoscu to i bio.
 
Ma mini sve je istina i ja znam da je to bas tako kako ti opisujes, ali ipak...

Ne znam to stoji i postoji tu ma sta ja uradila. I tacno je da imam verovatno previse vremena za razmisljanje pa mi se to tako obnavlja ali nisam nezadovoljna. Naprotiv. Naime sam ja drugi put i pobegla jer sam se uplasila. Da se desilo bilo bi ozbiljno a ja sam nesto ozbiljno vec imala. Osim toga bi to ozbiljno bilo moguce tako da se ja spakujem i zapalim tamo gde je on. I to sve je bilo previse odjednom. Osim toga on.

Imala sam ga ono na sitno u glavi godinama pre toga bez ikakvog kontakta i onda se od jednom desava i to stvarno i jako. Sta da kazem, kao nikad do tada oladila sam se i pobegla..

E onda je on hteo valjda da vrati. Jer kako njega koji bira, oblaci i suncani da ispalim tako, i ako ispala nije bila moja namera ali eto...sujeta je to. i onda mi nasao caku kako i to je rekao. I to je upravo ovo sada. Da ga necu imati nikada jer sam razmazena i uvek imala sve sta pozelim i da cu ga zato voleti ceo zivot na neki nacin.

Najgore sto znam da je ovo upravo ono sta je zeleo a ipak se ne mogu totalno odupreti...
:oops:
Ma`bem ti ljubav...
 
Cao svima!



Zanima me da li i vi imate neku ljubav, nekoga koga se i danas secate i ako ta osoba davno vec nije deo vaseg zivota? Da li imate neke ljubavi za sva vremena, nekoga ko ako bi vas potrazio i posle 1000 godina bi opet pristali da se vidite i popricate ma gde i ma skim bili? Ili neke neostvarene ljubavi koje ce zauvek tinjati u vama?

Nisam nikad bio zaljubljen u neku bivsu, jer su sve bile grintave, a imam ljubav za sva vremena a to je ova sto sada traje i mi smo kao bube neunistivi.
Neostvarenu ljubav nemam jer ne dozvoljavam da mi se to desi, ako mi se bas neka cura toliko svidi, a nece ona mene ja je tucem kitom po ledjima dok god ne pristane i svaka pristane. Logicno. Bolje ljubav nego batine.
 

Back
Top