NOVAC
Strana 1 od 13 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 302

Tema: NOVAC

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Podrazumevano NOVAC

Šta znamo ili šta znate o polju novca?
    Kako gledate, koje su planete bitne,
    za veće prilive novca?
    Kakva su vaša iskustva?

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Podrazumevano Re: NOVAC

Znam da se smatra Jupiter kao simbol bogatstva ali Jupiter je spora planeta i ne donosi trenutne promene.
    Da li tranzitni MARS kao simbol akcije treba da napravi dobar aspekt sa Jupiterom ili treba gledati vladaoca II kuće..-polje novca...

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Posmatrati:
    1. 2. i 8. kuću
    2. Vladara 2. i 8. kuće
    3. Jupitera kao prirodnog signifikatora za novac
    4. znak Bika

Venera ne govori toliko o novcu, i ako je prirodni vladar 2, kuće. Ona više govori o materijalnim dobrima.

vipcurlic nije na forumu
    Saturn - volim ga, ali bih ga rado izbrisala gumicom da ga nema :)
    Domaćin vipcurlic (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Kad gledam direktno polje novca, gledam 2 polje, znak u njemu i vladara polja, gde je otisao i sa kojom planetom pravi aspekte, odnosno koja planeta postoji u 2 polju i odnosi koje ima sa drugim planetama. To je cist novac, odnos prema novcu, prema poslu kojim natus zaradjuje novac i zavisno od aspekata koje planeta pravi lezi odgovor kada i kako doci do njega i hoce li se uopste doci. To je "gotovina"...

Npr. Meni je Neptun u 2 polju i klasican stav osoba koje ga tu imaju je da nisu zavisne od novca kao novca, da ga u principu nikada nemaju dovoljno, da imaju busne prste kroz koje samo prolazi (a razlozi su aspekti sa drugim planetama koje ima), da se nekada bore protiv toga da se "oko novca vrti svet" a prakticna primena mu je u tome da uvek,uvek i uvek osobe sa ovim polozajem Neptuna imaju nestabilan izvor prihoda, da im je nezadovoljstvo u poslu prisutno, da se razocaraju, da rade ''besplatno'' da nisu adekvatno placeni za svoj trud i rad, da vecito rade tudje poslove i da nisu nagradjeni, cak su manje postovani za ono sto ulazu. Obavezno znaci i rad u poslu koji je van struke njihovog obrazovanja i moze da donese ''mutne prihode'', mutne poslove, kradje ili optuzbe lazne, samo zavisi na kom stupnju natus koristi taj Neptun u 2 polju ... Posao takodje i novac od posla moze da bude vezan za usluzne delatnosti, ono - pomazu drugima, mogu da imaju novca od kreativnih i duhovnih stvari i sl tome, da ne nabrajam..

Da ne opisujem aspekte svoga Neptuna, koliko sam prevazisla neke stvari, koliko nisam, bitno je da sam uspela da ga primenim koliko toliko pozitivno i da okrenem energiju u nekom pozitivnijem smeru ali osnovna znacenja stoje..Uvek je bilo priliva novca u momentu kad su u tranzitima planete dolazile u sekstil ili trigon tom Neptunu, posebno kad je bio aktivan Jupiter u aspektu sa njim...

Iskustveno, radeci horoskope, osobe koje imaju aktivan i pozitivan Jupiter u polju novca mogu da imaju obezbedjeniju situaciju ali sam nailazila i na osobe sa aktivnim Plutonom kojima se to umnozava, sa Saturnom mogu da imaju stabilnu situaciju ali u kasnijim godinama i jako punoradeci i postujuci novac, stedeci i kad ne treba...Cinjenica je da trigoni i sekstili uvecavaju kolicinu novca koja se poseduje a kvadrati i opozicije da umanjuju odnosno prave promene i rasipaju gotovinu...Nije lako odvojiti novac i vrednosti jer nekada fakticki, opozicijom i kvadratom mozemo usloviti prodaju necega, cime uvecavamo novcani priliv, transformisemo energiju ili kupovinom vrednosti mi fakticki trosimo novac ali uvecavamo kapital...to se preplice...tu je do kupovine i prodaje uglavnom dolazilo sa aspektima kvadrata i opozicija, ne sa trigonima i sekstilima..

Izolovano posmatrati i stvarati definicije je nekako tesko, najbolje je na primerima, kroz licne horoskope..

Za pocetak toliko...

vipcurlic nije na forumu
    Saturn - volim ga, ali bih ga rado izbrisala gumicom da ga nema :)
    Domaćin vipcurlic (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio Psihologue Pogledaj poruku
    Znam da se smatra Jupiter kao simbol bogatstva ali Jupiter je spora planeta i ne donosi trenutne promene.
    Da li tranzitni MARS kao simbol akcije treba da napravi dobar aspekt sa Jupiterom ili treba gledati vladaoca II kuće..-polje novca...
    Kao sto rekoh, najdirektnije je kada se posmatra vladar polja i planeta u njemu i kada sa njima Jupiter u tranzitu donosi uvecanje, to je osnovno,mada i druge planete mogu da donesu povecanje kao na primer prelet Meseca ponekad..Mozda mze i Mars ako je vladar 2 polja ali je on akcija i to brza...treba danadjemo primere...

Ističe se
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Question Re: NOVAC

Citat Original postavio sevilja Pogledaj poruku
    Posmatrati:
    1. 2. i 8. kuću
    2. Vladara 2. i 8. kuće
    3. Jupitera kao prirodnog signifikatora za novac
    4. znak Bika

Venera ne govori toliko o novcu, i ako je prirodni vladar 2, kuće. Ona više govori o materijalnim dobrima.

A shta je sa 10 -tom kucom? Jel ona pokazuje kolichinu novca?
    Meni se nekako chini da su mi planete ok, ali bolje da pitam...
    - 2 kuca mi je u ribama
    - jupiter i saturn u 8 kuci u vagi
    - sunce u strelcu u 10 -toj kuci
    - sunce u sextilu sa jupiterom i saturnom...

A shto se tiche znaka bika...imum coeli mi je u biku...(mada nemam pojma shta to znachi)...

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Mojoj sestri je prosle godine prosao Jupiter kroz 2.polje, medjutim, ona tu ima neke teze aspekte (ja bih rekla ) koje prave Saturn, Uran, Mars i Neptun koji su joj u 2.kuci, tako da joj je finansijski prosla godina bila nikad gora. Natalni Jupiter joj je inace u 4.kuci. U 8.polju je Mesec u blizancima, i bas kada je Mars prolazio kroz 8.polje, ona je zbog finansijskih problema morala da se vrati kuci, jer nije mogla da placa stan. Joj... Ono sto mene interesuje je, kako se posmatra dobitak na lutriji? Tu se posmatra 5 i 8 polje?

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Butterflies & Hurricane Pogledaj poruku
    A shta je sa 10 -tom kucom? Jel ona pokazuje kolichinu novca?
    Meni se nekako chini da su mi planete ok, ali bolje da pitam...
    - 2 kuca mi je u ribama
    - jupiter i saturn u 8 kuci u vagi
    - sunce u strelcu u 10 -toj kuci

A shto se tiche znaka bika...imum coeli mi je u biku...(mada nemam pojma shta to znachi)...
    10. kuća je bitna za karijeru- posmatraš vladara desete, kakve aspekte pravi, gde je otišao i planete u 10. kući koje su i koje aspekte prave. ( vrh desete kuće , ustvari cela deseta govori koliko će se neko visoko popeti u društvu- što jel'te ne mora imati veze sa novcem)
    Naravno, najbolje je kad su karijera i novac spojeni.
    Pored 10. kuće moraš gledati i Sunce ili Saturn ( za dnevna rodjenja je bitnije Sunce, za noćna Saturn) i znak Jarca i znak Lava ( jer su analogni poziciji i dominaciji)
    Sugestija:
    - 2 kuca mi je u ribama - gde je otišao Neptun i kakve aspekte pravi?
    - jupiter i saturn u 8 kuci u vagi- aspekti?
    - sunce u strelcu u 10 -toj kuci - vladar koje kuće je Jupiter? ( koja kuća ti je u Strelcu? )
    Kakav ti je odnos vladara 2. kuće i 8. kuće?
    gde se smestio vladar 2. kuće? i aspekti?...sve to obojiti značenjem planete i znaka.

A aspekti Jupitera koji govore o sticanju novca su- Jupiter- Sunce, Jupiter -Venera, može čak i Jupiter- Mars ) daje obrazovane momke devojci koji obično imaju novca), Jupiter- Pluton ( veliko bogatstvo)

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ILO Pogledaj poruku
    Mojoj sestri je prosle godine prosao Jupiter kroz 2.polje, medjutim, ona tu ima neke teze aspekte (ja bih rekla ) koje prave Saturn, Uran, Mars i Neptun koji su joj u 2.kuci, tako da joj je finansijski prosla godina bila nikad gora. Natalni Jupiter joj je inace u 4.kuci. U 8.polju je Mesec u blizancima, i bas kada je Mars prolazio kroz 8.polje, ona je zbog finansijskih problema morala da se vrati kuci, jer nije mogla da placa stan. Joj... Ono sto mene interesuje je, kako se posmatra dobitak na lutriji? Tu se posmatra 5 i 8 polje?
    Uran- lutrija- nenadani dobici ( ali i gubici)
    Ako ti je Uran u 5. polju, pa još u dobrim aspektima, eto tebi sigurno u toku života nekog većeg dobitka.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    22.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

E neeeeema shanse da ja mogu raspetljati svoje "polje novca"
    2. kuca u znaku Vage, u njoj se nalazi Pluton. Venera otisla u 6. i gradi trigon sa Plutonom. Ovo mi nekako ok zvuchi :-D
    8. kuca u Ovnu, Mars u 6. u konjukciji sa Venerom.
    Pluton osim sa Venerom, gradi i trigon sa Neptunom i Marsom. Ne znam koliko je ovaj aspekat sa Neptunom dobar, iako je harmonichan...neko gubljenje novca, obmane...?-mada je Ne vladalac 7-me kuce, pa moze oznachavati i neki novac kroz biznis sa muzhicem aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa pomoziteeee
    Meni se sve vrti oko ove 6. kuce
    Kvadrat Ve i Ur bi oznachavao novchane gubitke - mada je orbis 10, ostali su aspekti ok

Moderator EIIe (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    117

Sevilja, ovo si baš lepo objasnila ... :-D
    Samo da dodam još par stvari :

Sugestija:
    + obavezno uzeti Jupitera kao primarnog, tradicionalnog vladara Riba, pa tek onda Neptuna.

+ pogledati vladara 8. polja i celu njegovu postavku, uz to nije na odmet čega su Jupiter i Saturn vladari.

Moderator EIIe (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    117

Uran- lutrija- nenadani dobici ( ali i gubici)
    Ako ti je Uran u 5. polju, pa još u dobrim aspektima, eto tebi sigurno u toku života nekog većeg dobitka.
    Da ... za igre na sreću generalno veza 2., 5., i 11. kuće, i 8. dolazi u obzir; od planeta - Jupiter, Uran, Venera, Pluton.

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Moj Uran u 5. polju u pet trigona.
    Šta kažeš Elle? Da igram loto? Greb- greb? Nešto treće? A vladar2. u 10. polju, pluš vladar 2. 120 vladar 8. polja. A vladar 8. upravo taj srećni Uranko, a u osmom Venera sa 4 dobra aspekta. ALI Sunce u 10. 180 Saturn. ....sve u svemu kako dodje tako i ode. Mada, videćemo kad krenem baš da zaradjujem i radim...a ne kao sad, samo nešto raduckam...i posle me blam da uzmem pare.

Moderator EIIe (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    117

Aha, u pravu si... I za dobitak i za trošenje - gde je Mars vezan za pare - kako došlo tako otišlo... Meni je vladar 2. polja Mars u kvadratu sa Uranom - ja odem u prodavnicu da kupim hleb i vratim se sa rolkom iz prodavnice pored, eto tako kupujem (tj trošim), i jedino tako. gotovo bez razmišljanja, retko planirano osim kad nešto moram.

Jesi igrala do sad nešto od igara na sreću ?

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Redovno kupujem one ''grebke''. Do sad sam dosta puta dobila neku siću tipa 500 din, 1000 din, pa 250...a zamene, ne mogu ih se nabrojati. Ponekad imam utisak, da na jednu kupljenu, dobijem bar dve-tri zamene.
    Loto retko igram, ali uvek imam ne manje od 4 pogodka.
    Sve u svemu, ne bi bilo loše da se malo aktiviram.

Inače, identično mi odlaze pare kao tebi. Mene prosto ''svrbe'' pare.
    Kad ih imam na gomili, odmah razmišljam na šta da ih potrošim.Baš me zanima kakav će situacija biti, ako budem zaradjivala novac u većim količinama ( a astrološki je to vrlo realno). A tek što sam galantna u kupovini poklona drugima...neverovatno.

p.s. zaboravih da napišem malopre da je meni vladar drugog Sunce u opoziciji sa Marsom ( objašnjenje za ono ''kako dodje tako i ode'' )
    Poslednji put ažurirao/la sevilja : 05.01.2008. u 22:19

Ističe se
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

10. kuća je bitna za karijeru- posmatraš vladara desete, kakve aspekte pravi, gde je otišao i planete u 10. kući koje su i koje aspekte prave. ( vrh desete kuće , ustvari cela deseta govori koliko će se neko visoko popeti u društvu- što jel'te ne mora imati veze sa novcem)
    Pored 10. kuće moraš gledati i Sunce ili Saturn ( za dnevna rodjenja je bitnije Sunce, za noćna Saturn) i znak Jarca i znak Lava ( jer su analogni poziciji i dominaciji)
    Sugestija:
    - sunce u strelcu u 10 -toj kuci - vladar koje kuće je Jupiter? ( koja kuća ti je u Strelcu? )
    gde se smestio vladar 2. kuće? i aspekti?...sve to obojiti značenjem planete i znaka.

A aspekti Jupitera koji govore o sticanju novca su- Jupiter- Sunce, Jupiter -Venera, može čak i Jupiter- Mars ) daje obrazovane momke devojci koji obično imaju novca), Jupiter- Pluton ( veliko bogatstvo)

Hmmm...pa sudeci po tome...cini mi se da mi je jak horoskop sto se tiche materijalne strane? Mada mi i dalje nije jasno kako, i sta ce se desiti...
    Evo karte...
    Ps. i ako moze neko da mi kaze da li postoji neki negativan aspekt za posao, krajeru i novac...
    Ps. sve mi se neshto chini da cu se u buducnosti osecati mnogo ispunjenije na materijanom polju nego na emotivnom...poshto mi je ceo horoskop okrenut ka poslovnoj strani...i cini mi se da jako malo ima aspekata za ljubav...

I evo su napisani aspekti:

Planetary positions
    planet sign degree motion
    Sun Sagittarius 1°14'53 in house 10 direct
    Moon Gemini 16°41'17 in house 5 direct
    Mercury Scorpio 12°15'06 in house 9 direct
    Venus Libra 29°09'59 in house 9 direct
    Mars Capricorn 0°59'52 in house 12 direct
    Jupiter Libra 4°51'32 in house 8 direct
    Saturn Libra 7°06'01 in house 8 direct
    Uranus Scorpio 26°11'27 in house 10 direct
    Neptune Sagittarius 21°36'53 in house 11 direct
    Pluto Libra 23°11'04 in house 9 direct
    True Node Leo 13°43'21 in house 7 retrograde

House positions (Placidus)
    Ascendant Capricorn 17°28'30
    2nd House Pisces 4°30'05
    3rd House Aries 16°27'00
    Imum Coeli Taurus 15°27'58
    5th House Gemini 7°08'03
    6th House Gemini 26°20'56
    Descendant Cancer 17°28'30
    8th House Virgo 4°30'05
    9th House Libra 16°27'00
    Medium Coeli Scorpio 15°27'58
    11th House Sagittarius 7°08'03
    12th House Sagittarius 26°20'56

Major aspects
    Sun Sextile Jupiter 3°37
    Sun Sextile Saturn 5°51
    Sun Conjunction Uranus 5°03
    Moon Opposition Neptune 4°56
    Moon Trine Pluto 6°30
    Moon Quincunx Ascendant 0°47
    Mercury Sextile Ascendant 5°13
    Venus Sextile Mars 1°50
    Venus Conjunction Pluto 5°59
    Mars Square Jupiter 3°52
    Jupiter Conjunction Saturn 2°14
    Neptune Sextile Pluto 1°34
    Pluto Square Ascendant 5°43
    Numbers indicate orb (deviation from the exact aspect angle).

Ističe se
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

E da. I htedoh da se zahvalim Sevilji , i Vipuric, I elle i svim ostalima koji ste aktivni ovde...Stvarno svaka cast, i na strpljenju, a ponajvishe na trudu!

Ističe se
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: NOVAC

Sugestija:

I da ne bude da sam samo prostrla svoj horoskop bez truda, pokushacu da skapiram kako da gledam, aiko sam totalni duduk josh uvek.

Evo shta sam uspela da povezem, pa me vi ispravite ako nije tachno. Da krenemo od pochetka. Ja sam strelac - jarac u horoskopu, rodjena ujutru, i vladar horoskopa mi je saturn (ovo zadnje sam prihvatila zdravo za gotovo da je tako)
    Sunce mi je u strelcu (vladar jupiter), u 10 -toj kuci.
    Sunce pravi sextil sa jupiterom (sextil je dobar aspekt koliko sam razumela)
    Jupiter je u vagi u 8. kuci, i u sextilu sa suncem
    Saturn je u vagi u 8 kuci, i u sextilu je sa suncem.
    Jupiter je u konjukciji sa saturnom (nisam sigurna koliko je ovo pozitivan aspekt, ali mi se cini da moze da bude kad je poslovna strana u pitanju)
    Sa jupiterom mars pravi kvadrat.
    To bi bilo to shto se tiche jupitera i saturna.

True node mi je u lavu, u 7 kuci.. To zaista nemam pojma shta znachi.

Shto se tiche odnosa izmedju 2 i 8 kuce ja mislim da ne postoji. Tachnije ne vidim odnos druge kuce ni sa chim (ispravite me ako greshim).

A s obzirom da je 2 kuca u ribama, pretpostavljam da je vladar neptun. A da jupiter i neptun . Sad videh ispravku koju je Elle napisala.

U strelcu su sunce u 10 -toj i neptun u 11.

I to bi bilo to. Nadam se da sam barem neshto izvukla, i da nisam greshila. E sad ostaje samo da nauchim kako da tumachim sve ovo shto sam izvukla.
    Poslednji put ažurirao/la Butterflies & Hurricane : 05.01.2008. u 22:46

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Butterfiles, ti si treća u nizu ( pored Elle i mene ) koja ima Marsa u kombinaciji sa vladarem drugog polja.
    Da li imaš utisak da ti pare kako dodju tako i odu?
    Tvoj vladar 2. polja se smestio u 11., što bi značilo da ćeš veovatn oraditi sa prijateljima tj. biti sa njima na neku foru i materijalno povezana- davaće oni tebi, davaćeš ti njima, kad zatreba. Neptun je u sekstilu sa Plutonom u 10. polju, a i sa Venerom- eto, već na dobro miriše- možeš da zaradjuješ pare kroz sve delatnosti npr. povezane s umetnošću ( to mi prvo palo na pamet )
    A s obzirom da ti je vladar 10. kuće u desetoj, to je i veoma snažan indikator za karijeru i ugled u društvu. Karijera će ići polako i stabilno ka vrhu.
    Budi bez brige.

Inače, baš me nasmeja onom pričom o ljubavi i nemanju nje u budućnosti.
    Pa kako da kod tebe ne bude ljubavi crna ? Em ti je Venera na samom ''vrhu neba'', em je usedištu, pa još u konjunkciji sa magičnim Plutonom, i u sekstilu sa Marsom. ...a i sekstilu sa Neptunkom ( romantiko neprevazidjena )- podsećaš me na mene.
    A još Mesec u 5. polju, pa u Blizancima- ti večito imaš duple prilike- možda ti je teško da se odlučiš!
    Biće ljubavi, nemo' brineš....malo da te prodju strahovi .

Pazi, ja sam imala neku ljubav gimnazijsku u kojoj sam jako propatila i posle sam ušla u fazu emotivne hibernacije. Nije da se nisam zaljubljivala, ali sam se plašila vezivanja više nego smrti ( ustvari ja se smrti , u poredjenju s tim, nisam plašila )..i to je trajalo skoro šest godina. Imala sam ja, u medjuvremenu i vezu od tri godine, ali tako sam ga neobavezno shvatala, da je to bilo za neverovati ( ajoj, kad bi sad ovo čitao, uvoštio bi me- on Ovan- Škorpija, sa Saturnom na MC-u - strog, autoritativan, haos jednom rečju, ali iamo jako dobre aspekte fizičke privlačnosti i prijateljstva, tako da sam dobro plivala- ali sam se toliko kontrolisala emotivno, takodje za nepoverovati )...ali, dok se nisam pribrala, ništa u mom životu , tj. niko nije mogao da dobije veći značaj. A nama, koji imamo Veneru u kontaktu sa Plutonom ( to imaš ti, imam i ja ), jako je bitno da nam veza bude duboka, da strast pršti, da šibaju emocije na sve strane...šta hoću da ti kažem? Patanja je korisna, produbljuje, širi vidike, uči racionalizaciji- i sve to donosi stabilnost, pre svega, tebi kao ličnosti.
    Zato, radi na sebi, na svom produhovljavanju i videćeš, taj neko bitan ti sigurno, ali sigurno, neće promaći...a ni ti njemu.

Moderator EIIe (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    117

Citat Original postavio Butterflies & Hurricane Pogledaj poruku
    E da. I htedoh da se zahvalim Sevilji , i Vipuric, I elle i svim ostalima koji ste aktivni ovde...Stvarno svaka cast, i na strpljenju, a ponajvishe na trudu!
    B & H, mi da ovo ne volimo ne bi smo ni radili.

Nego, postavi molim te kartu, bolje - sad i svaki naredni put kad se radi o tvom horoskopu, da bi smo izbegli nepregledne, kilometarske postove.

Ističe se
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Smile Re: NOVAC

.......
    A ja non stop neshto negativno tumachim taj horoskop. I non stop mi bodu ochi te planete u 8 kuci, i pokushavam da izvuchem neshtio pozitivno iz njih.
    Za romatiku si skroz pogodila. Za konjukciju venere i plutona si opet bila u pravu. Istresla me iz gaca jedna skorpija, u podznaku strelac, strog, autoritativan, odluchan. Koliko puta sam mu se zahvalila u mislima, jer sam negde duboko ubedjena da je upravo njegovo prisustvo u mom zivotu preokrenulo (tachnije preokrece) neke extremno bitne stavove u mom zivotu po pitanju posla...a i drugih stvari...
    Shto se tiche toga da mi je extremno bitno da veza bude duboka, da strast pršti, da šibaju emocije na sve strane....tu nema shta da se pricha...To je fakat.
    I shto se tiche duplih prilika....E pa za to ne znam skroz. Da imam prilike i to cheste, ali nikad ne sedim na 2 stolice, niti sam ikada to sebi dozvolila....
    Sevilja hvalaaaa punooo...!!!
    Poslednji put ažurirao/la Butterflies & Hurricane : 05.01.2008. u 23:13

Ističe se
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Elle_77 Pogledaj poruku
    B & H, mi da ovo ne volimo ne bi smo ni radili.

Nego, postavi molim te kartu, bolje - sad i svaki naredni put kad se radi o tvom horoskopu, da bi smo izbegli nepregledne, kilometarske postove.
    Vazi, postavicu, tachnije nacicu link one postavljene na natalnim kartama, pa cu postovati link...
    Ps. sorry...

Aktivan član
    Učlanjen
    24.04.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Jupiter se posmatra kao vladar Riba?!
    A novac stecen udajom? Gleda se 2, 5 i 8 kuca? Ili 7kuca?

Ističe se
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ILO Pogledaj poruku
    Jupiter se posmatra kao vladar Riba?!
    A novac stecen udajom? Gleda se 2, 5 i 8 kuca? Ili 7kuca?
    Ja videh da su vladari riba jupiter i neptun. S tim shto se dugo smatralo da je jupiter, pa je kasnije otkriven i neptun. Ispravite me ako sam pogreshila negde.
    Kako se to gledanovac stechen udajom?
    Kojim aspektima, i planetama?

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Novac, nekretnine i sl. stečeno udajom je prikazano kroz 8. kuću, vladara i aspekte i planete u njoj i aspekte.

Inače, da, Jupiter je vladar Strelca i Riba.

Slične teme

1. Ah taj novac...
    Autor Earring u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 10.10.2008., 16:02
  2. Vas novac-moj BP!
    Autor DjuraS u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 28.01.2007., 21:51
  3. novac iz USA u SCG
    Autor acca u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 13