Gde nestade inspiracija ovde???

Tya

Aktivan član
Poruka
1.951
Volela bih da znam..

Svratim povremeno.. ali.. nishta me ne povuche za prste..
Da li je do mene.. pojma nemam..

I ovo je tema bez veze.. ali.. eto.. mozda dobijem neki odgovor koji tje zadovoljiti moju radoznalost..


Poz.. Tya!
042.gif
 
Hmm, mozda je samo stvar u tome sto ljudi koji su sada aktivni na forumu, drugacije ispoljavaju energiju, imaju drugaciji smisao za humor, od onih koji su ranije dolazili ovdje, a sto je tebi Tya, mozda vise odgovaralo, bas kao sto je i meni...
Ukusi i sklonosti su ipak razliciti...
Kako bilo, osnovni razlog sto napisah post jeste da te pozdravim Tya...
 
Mozda ce neko reci da sam nov ovde.Tako samo izgleda.Boravim u ovim prostorima jako dugo.Kao gost ili pod drugim imenima.Kao i mnogi drugi.Ipak na svastari se razvio takmicarski duh koji preti da nas sve ubaci u trku za najduzim odnosno najvecim postom.Nekada su se odradjivale teme.sADA SE POSTAVLJAJU STVARI NA RACUN TOGA CIJI CE BITI POSECENIJI I DUZI:pA MOZDA ZATO I OBITAVAJU TEME KOJE NEMAJU VEZE SA LIGIKOM TIPA KOJI VAS APARAT ZA DOMACINSTVO NERVIRA:sUTR CE NEKO PITATI KOJU KRPU NAJVISE MRZITE TRULEKS ILI MAGICNU:dOK SE NEKO NESETI DA PITA A STAMISLITE O MOM KOMSIJI dJOKI tROKURU:mA TAKO JE KAKO JE IPAK ONE TEME KOJE NESTO I VREDE BRZO ISPADNU IZ INTERESNE ZONE:nARAVNO TU NEUBRAJAM SVOJE JER SAM PO PRIRODI BUDALA PA I NEOCEKUJEM DA NESTO PAMETNO I NAPISEM STO BI BILO JAKO i OPSTE PRIHVACENO:i OPET SE ZEZNUH:nEVICEM SAMO SAM GRESKOM PRITISNUO TASTER:
 
Bustura:
baaka:
Bako drago mije da se smejes.Ovo je receno u kontekstu.Da nebude zabune da sam se nakacio na tebe.Samo mi je to palo na pamet.Izvini ako sam te lucajno uvredio. :oops:

1. sta se ti kog vraga brines o tamo nekoj temi, imas ispred sebe milion stranica, ako ne mozes da zapocnes nesto novo ti onda pronadji nesto staro :wink:
2. ako znas da kritikujes onda se i dokazi, zagolicaj nas
3. logika tragi-komika
2. ako za sebe mozes da kazes da si budala (ja te podrzavam u toj tvrdnji), onda neka ti laska to sto neko pametan daje odgovor na tvoj post, idi pa se pohvali :wink:
1. e, izvini ako si se uvredio/la, ovo je ipak bilo receno u kontekstu :lol:
 
Tya:
Volela bih da znam..

Svratim povremeno.. ali.. nishta me ne povuche za prste..
Da li je do mene.. pojma nemam..

I ovo je tema bez veze.. ali.. eto.. mozda dobijem neki odgovor koji tje zadovoljiti moju radoznalost..


Poz.. Tya!
042.gif


e ljudi, kako neko moze da postavi ovako glupo pitanje pa da se jos kao cudi zasto nema inspiracije
da li si cula za sinergiju?
pojavis se na forum sa usranim pitanjem pa se jos skrivas iza sopstvenog smrada
da li si cula za licemerje?
ma nije do tebe, u tebi je
da li si cula za motivaciju?
 
baaka:
Bustura:
baaka:
Bako drago mije da se smejes.Ovo je receno u kontekstu.Da nebude zabune da sam se nakacio na tebe.Samo mi je to palo na pamet.Izvini ako sam te lucajno uvredio. :oops:

1. sta se ti kog vraga brines o tamo nekoj temi, imas ispred sebe milion stranica, ako ne mozes da zapocnes nesto novo ti onda pronadji nesto staro :wink:
2. ako znas da kritikujes onda se i dokazi, zagolicaj nas
3. logika tragi-komika
2. ako za sebe mozes da kazes da si budala (ja te podrzavam u toj tvrdnji), onda neka ti laska to sto neko pametan daje odgovor na tvoj post, idi pa se pohvali :wink:
1. e, izvini ako si se uvredio/la, ovo je ipak bilo receno u kontekstu :lol:

:shock: Bakoooooooooooooooooooooo :lol:
Jakom si me potresla.Sva mi se jaja tresu 8)
Iz nezdravog razuma izlaze lepe misli o istom.
A oni koji su dovoljno glupi da tvrde da nikada nisu dovoljno pametni razvijaju svoje intelektne sposobnosti.
A svakom slucaju lepo je sedeti i skupljati pamet od vas tako mudrih.Mozda jednog dana vama ponestanu pametne ideje pa ja svoje budalaste i dokazem kao vrlo ispravne.
U to ime bako ziveli.Bila ti meni pametna i lepa kao sto jesi.A ja jadan.Ja cu ziveti i dalje u mraku svoga neznanja.Mozda jednog dana kada dodjem u babece godine iskustvo nadomesti manjak sivih celija.KO zna? :wink:
 
baaka:
e ljudi, kako neko moze da postavi ovako glupo pitanje pa da se jos kao cudi zasto nema inspiracije
da li si cula za sinergiju?
pojavis se na forum sa usranim pitanjem pa se jos skrivas iza sopstvenog smrada
da li si cula za licemerje?
ma nije do tebe, u tebi je
da li si cula za motivaciju?

Izvini.. ali ne mogu da dam dovoljno pametan odgovor na ovako pametno postavljena pitanja.. :lol:

Zao mi je shto sam uspela da te iznerviram.. a ti mene nisi.. Jeb' ga bash..
 
Tya:
baaka:
e ljudi, kako neko moze da postavi ovako glupo pitanje pa da se jos kao cudi zasto nema inspiracije
da li si cula za sinergiju?
pojavis se na forum sa usranim pitanjem pa se jos skrivas iza sopstvenog smrada
da li si cula za licemerje?
ma nije do tebe, u tebi je
da li si cula za motivaciju?

Izvini.. ali ne mogu da dam dovoljno pametan odgovor na ovako pametno postavljena pitanja.. :lol:

Zao mi je shto sam uspela da te iznerviram.. a ti mene nisi.. Jeb' ga bash..
-TISHINA!!!!!
 

Back
Top