Simsmoviesueza ili Sims and Movies sindrom

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.927
(obavjestenje,tema ako ocete da se brise...izvol'te,ali molim vas bez bukvica i slicnih pro********)
Neki od vas,su vec imali simptome ove bolesti.Dakle,kako prepoznati je?
Igrate igru i izludite za njom.Budite se u cetiri ujutru da bi je igrali,pa je igrate sve do jedan uvece.Igra postaje dosadnjikava(posle mjesec-dva)...ne znate sta se desilo sa vama...zasto je vise ne obozavate?Samo okupira prostor na desktopu.Izbrisete je i stavite CD(DVD)da skuplja prasinu medju ostalima.Prolaze dani i mjeseci.Slucajno vidite tu igru u magazinu ili da je neko drugi igra.Izludite za njom.Instalirate je,ponovo.Igrate dva mjeseca ali ne tako intezivno kao prije,svejedno prija vam.Medjutim posle tih divnih mjeseci...igra vam dosadi.Unistalirate je bez pardona.I ponovo ista prica...instalirate je...ludite za njom...ponovo instalirate,ali ovaj put sa predumisljanjem.I tako iznova.Dok je god drzite instaliranom,ne igra vam se.Kad je unistalirate odmah vam se(minimum 6 mjeseci posle) igra...
Nisam jedina koja je bolesna...(:)).Moj prijatelj me tjerao da donosim The Movies iz Srbije u Crnu Goru da bi je ponovo instalirao.Obecao je sebi da je nece unistalirati,ali sada mu trune na desktopu i ne igra je.Ali nece da rizikuje...Ista(gora)stvar sa Simsima...
Koje jos igre kod vas bude Simsmoviesuezu?
 
Znaci imamo bolesnih:
1.JekaiGeorge(The Sims i FM)
2.zemunac gamer(The MOvies,ista stvar kao samnom)
Dobice te terapiju malo kasnije :lol:
@kentora,imala sam je jednog hiper zgodnog glumca Oskarovac 2 puta.Biljirao je u akcijama i u dramama ali nista nije bio losiji u komedijama ili hororima.Ma super sam filmove sa njim snimala!I penzionisao se...ne'as pojma koliko mi je bilo zao.
I meni je zao sto Friend ne dolazi...bilo je toliko dobrih forumasa kojih vise nema...friend,sad rema...ne mogu da se sjetim jos njih.
 
@kentora,imala sam je jednog hiper zgodnog glumca Oskarovac 2 puta.Biljirao je u akcijama i u dramama ali nista nije bio losiji u komedijama ili hororima.Ma super sam filmove sa njim snimala!I penzionisao se...ne'as pojma koliko mi je bilo zao.
I meni je zao sto Friend ne dolazi...bilo je toliko dobrih forumasa kojih vise nema...friend,sad rema...ne mogu da se sjetim jos njih.

moj je bio oskarovac za svaki film u kome je glumeo,(imao sam i rezisera pijanduru pa sam ga otpustio i umesto njega stavio vrlo talentovanog radnika iz udarnicke ekipe za set)a kad ti glumac priraste za srce,tebi je tesko da se odvojis od njega:cry::cry::cry:
 
izvinte na glupom pitanju ali šta je FM?
a igrica se zove The Movies, jedva sam je našao na torrent i ne bih prolazio te muke opet :D
a iskreno igrica mi se ne sviđa jer je previše komplikovana...ja sam mislio to jednostavno samo praviš film ono ubacuješ glumce ovo ono ali u stvari moraš i studio da praviš i da zapošljavaš ljude i blablabalbablablabakalar
 
izvinte na glupom pitanju ali šta je FM?
a igrica se zove The Movies, jedva sam je našao na torrent i ne bih prolazio te muke opet :D
a iskreno igrica mi se ne sviđa jer je previše komplikovana...ja sam mislio to jednostavno samo praviš film ono ubacuješ glumce ovo ono ali u stvari moraš i studio da praviš i da zapošljavaš ljude i blablabalbablablabakalar

fm ti je football manager.
 
Mislim da je The Movies: Stunts & Effects

The expansion pack adds stunts, stunt men, new props, effects, sets and costumes to the game. New features allow players to add stunt doubles to replace their actors to prevent injuries. Helicopters, planes and other fast moving land, sea and airborn objects are available. The new expansion pack introduces the 'Free-Cam' feature that allows players to move and position the camera as they like in any scenes. The player is able to buy sets like Wild West Bedroom.

To bi trebalo da bude to :)
 

Back
Top