Dodik podrzava Tadica?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: Dodik podrzava Tadica?

Poznat jeremijabg (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Podrazumevano Dodik podrzava Tadica?

Cujem da je danas Dodik javno na nekom mitingu podrzao Tadica uz oopasku da ne zeli sa radikalima da ima posla?!Ne znam sta mu je to trebalo,pa bar trecina Srbije je za radikale,a on se deklarise kao neko ko zeli slogu medju Srbima...Smatrao sam ga za malo mudrijeg politicara...sta ce ako Toma pobedi?

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Podrazumevano Re: Dodik podrzava Tadica?

Citat Original postavio jeremijabg Pogledaj poruku
    Cujem da je danas Dodik javno na nekom mitingu podrzao Tadica uz oopasku da ne zeli sa radikalima da ima posla?!Ne znam sta mu je to trebalo,pa bar trecina Srbije je za radikale,a on se deklarise kao neko ko zeli slogu medju Srbima...Smatrao sam ga za malo mudrijeg politicara...sta ce ako Toma pobedi?
    Pametan čovek.

A ako radikali nedajbože pobede? To onda nije njegov problem. On živi u svojoj državi.

Učlanjen
    13.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Citat Original postavio Registra. Pogledaj poruku
    Pametan čovek.

A ako radikali nedajbože pobede? To onda nije njegov problem. On živi u svojoj državi.
    ali se mesa u izbore u "susednoj" drzavi?...znaci,u slucaju da Toma pobedi on nece zeleti da saradjuje sa Srbijom?meni to zvuci kao glupav potez...

Elita jedite_kod_Joa (avatar)
    Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Novi Sad, Vojvodstvo Srpsko - Okupirana Srbija
    Reputaciona moć
    268

Е,то је веома занимљиво питање!

Онда,или ће се догодити промена власти у Републици Српској и промена ове јалове политике која је донела само губитке,или ће Српска нестати и утопити се у унитарну БиХ.

ПС
    Добијаш 5 бамбија за постављено питање,које можда наизглед делује небитно,али је у суштини веома важно за будућност РС и њен опстанак.

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Talking Re: Dodik podrzava Tadica?

Pa Toma je to najbolje objasnio na BN-u!!! U kampanji se priča svašta, a nakon izbora valja se okrenuti poslu!!! Svi mi možemo da imamo razlićita mišljenja o mnogo čemu, al' kad je u pitanju nacionalni interes, tu ne smije da bude većih razlika!!!
    Milorad samo vraća Tadiću dug za Borisovu posjetu Srpskoj uoči zadnjih izbora u BiH!!! Ništa više od toga!!!
    U suštini, bh Srbaljima je bitno samo nek izbori u Srbiji prođu mirno i nek naš narod tamo izabere onoga za koga smatra da je najbolji!!!
    ps I svakako, da ga onaj LDP Metadonko popuši na brojanju!!!

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

e nek je reko.
    niko iole normalan u vugla nece sa radikalima da ima posla.
    you make me sick because i adore you so

Iskusan IDI_DADA_AMIN (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Rainbow Six Pogledaj poruku
    Pa Toma je to najbolje objasnio na BN-u!!! U kampanji se priča svašta, a nakon izbora valja se okrenuti poslu!!! Svi mi možemo da imamo razlićita mišljenja o mnogo čemu, al' kad je u pitanju nacionalni interes, tu ne smije da bude većih razlika!!!
    Milorad samo vraća Tadiću dug za Borisovu posjetu Srpskoj uoči zadnjih izbora u BiH!!! Ništa više od toga!!!
    U suštini, bh Srbaljima je bitno samo nek izbori u Srbiji prođu mirno i nek naš narod tamo izabere onoga za koga smatra da je najbolji!!!
    ps I svakako, da ga onaj LDP Metadonko popuši na brojanju!!!

Pa ovo ce biti za ban.......

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

pa kakve to ima veze sto je trecina Srbije za radikale ,bilo je i vise od pola Srbije za Slobu i ostavljali su masovno pare Jezdi i Dafini takodje bar trecina Srbije ,pa ne znaci da se treba sa tim slagati

Reg nije na forumu
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

ali se mesa u izbore u "susednoj" drzavi?...znaci,u slucaju da Toma pobedi on nece zeleti da saradjuje sa Srbijom?meni to zvuci kao glupav potez...
    Zašto glupav? Pa ukoliko Toma pobedi NIKO neće saradjivati sa Srbijom, osim Rusije možda. Dodik nije toliko glup da svoju, ionako lošu situaciju, još više pogoršava.

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Аха...Нико неће сарађивати,само је комплетан банкарски систем у рукама западних земаља.

Učlanjen
    13.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Citat Original postavio svetolik trpkovic Pogledaj poruku
    pa kakve to ima veze sto je trecina Srbije za radikale ,bilo je i vise od pola Srbije za Slobu i ostavljali su masovno pare Jezdi i Dafini takodje bar trecina Srbije ,pa ne znaci da se treba sa tim slagati
    pa to znaci da si bar trecinu Srbije oterao u p.m....sta je tu pametno?koliko je njegovo misljenje uopste bitno u Srbiji pa pravi takav neodmeren potez...gomila demokrata na primer ne podnosi tog istog Dodika(moje skromno misljenje,ne znaci da je tacno) a sad napusava i radikale?

Poznat la dolcevita (avatar)
    Učlanjen
    21.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    165

[QUOTE=jeremijabg;5719378]Cujem da je danas Dodik javno na nekom mitingu podrzao Tadica uz oopasku da ne zeli sa radikalima da ima posla?!Ne znam sta mu je to trebalo,pa bar trecina Srbije je za radikale,a on se deklarise kao neko ko zeli slogu medju Srbima...Smatrao sam ga za malo mudrijeg politicara...sta ce ako Toma pobedi?[/QUOTE]

Te opasnosti, na svu srecu, nema. Bez brige.
    Trecina je daleko od polovine.

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio jedite_kod_Joa Pogledaj poruku
    Е,то је веома занимљиво питање!

Онда,или ће се догодити промена власти у Републици Српској и промена ове јалове политике која је донела само губитке,или ће Српска нестати и утопити се у унитарну БиХ.

ПС
    Добијаш 5 бамбија за постављено питање,које можда наизглед делује небитно,али је у суштини веома важно за будућност РС и њен опстанак.
    Pojma nemaššš!!! Od SDS-a nema jalovije političke stranke u Srpskoj!!! Ispušena muštikla koja je, iako slabija nego ikada u svojoj istoriji, danas još i na pragu žestokog političkog raskola na dvije suprotstavljene opcije!!! Narod je sa njima na laku noć otkako je onomad Dragan Kalinić, uz tv kamere, onomad trčao, ni manje, ni više već kod Sulje Tihića na iftar i izuven za sofrom punom baklava, gurabija i tufahija dogovarao postizbornu koaliciju!!! Radikali (šešeljevo krilo - SRSRS) u RS nisu ni parlamentarna stranka, a ozbiljnije postoje i djeluju, čini mi se, samo u Bijeljini!!! Totalna politička margina!!!
    Oni drugi radikali (SRS) zapravo su politička otpadnička opcija koja je Šešelju javno okrenula leđa i mimo njegove saglasnosti nastavila da sarađuje sa, kako je ti Šešelj nazvao, mafijaškom garniturom Sarajevu podaničkog SDS-a!!! Ti drugi imaju ozbiljniju podršku samo na nivou opštine Novi Grad i imaju samo jednog predstavnika u Narodnoj Skupštini!!! Oni, ponavljam, nemaju više nikakve veze sa Vojinom SRS!!! Oni su zapravo ekspozitura tajkunskog krila SDS-a!!!
    Sjedi dolje!!! Kec za kraj tromjesečja!!!
    Sve je to trenutno stroga politička boranija koju vode potpuni politički marginalci!!!
    Poslednji put ažurirao/la gost 66630 : 04.01.2008. u 20:39

Reg nije na forumu
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Citat Original postavio jedite_kod_Joa Pogledaj poruku
    Аха...Нико неће сарађивати,само је комплетан банкарски систем у рукама западних земаља.
    Molim?

Učlanjen
    13.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

[QUOTE=la dolcevita;5719536]
    Cujem da je danas Dodik javno na nekom mitingu podrzao Tadica uz oopasku da ne zeli sa radikalima da ima posla?!Ne znam sta mu je to trebalo,pa bar trecina Srbije je za radikale,a on se deklarise kao neko ko zeli slogu medju Srbima...Smatrao sam ga za malo mudrijeg politicara...sta ce ako Toma pobedi?[/QUOTE]

Te opasnosti, na svu srecu, nema. Bez brige.
    Trecina je daleko od polovine.
    ali daleko vise od cetvrtine koju ima prvi sledeci kandidat..ne brini,ne brinem se

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Citat Original postavio Registra. Pogledaj poruku
    Molim?
    Ма,ништа.Само ти уживај.

Učlanjen
    12.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Pa u toj Republici Srpskoj su radikali na nivou statisticke greske.......sto bi Dodika bolela kita za radikale, koji u RS imaju manje pristalica nego "zene u crnom" u Srbiji????

Isto je bilo i u CG......i tamo su radikali , marginalna pojava.......tretiraju se kao neminovno zlo, kao vaske, na primer.........

Jedino u Srbiji , radikalizam cveta...........neka cveta , i treba da cveta........kada ima dovoljno djubriva da ih hrani.......

Učlanjen
    21.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    165

[QUOTE=jeremijabg;5719558]
    Citat Original postavio la dolcevita Pogledaj poruku

ali daleko vise od cetvrtine koju ima prvi sledeci kandidat..ne brini,ne brinem se
    Cekaj, to je tek prvi krug. U drugom krugu je situacija potpuno nova. Npr, ja sam za Cedu, a u drugom za Tadica. Vecina ce slicno rezonovati.

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

Citat Original postavio IDI_DADA_AMIN Pogledaj poruku
    Jedino u Srbiji , radikalizam cveta...........neka cveta , i treba da cveta........kada ima dovoljno djubriva da ih hrani.......
    neka...istrosice se i njihovo djubrivo pre ili kasnije...:|
    you make me sick because i adore you so

Učlanjen
    29.07.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

Citat Original postavio Rainbow Six Pogledaj poruku
    Pojma nemaššš!!! Od SDS-a nema jalovije političke stranke u Srpskoj!!! Ispušena muštikla koja je, iako slabija nego ikada u svojoj istoriji, danas još i na pragu žestokog političkog raskola na dvije suprotstavljene opcije!!! Narod je sa njima na laku noć otkako je onomad Dragan Kalinić, uz tv kamere, onomad trčao, ni manje, ni više već kod Sulje Tihića na iftar i izuven za sofrom punom baklava, gurabija i tufahija dogovarao postizbornu koaliciju!!! Radikali (šešeljevo krilo - SRSRS) u RS nisu ni parlamentarna stranka, a ozbiljnije postoje i djeluju, čini mi se, samo u Bijeljini!!! Totalna politička margina!!!
    Oni drugi radikali (SRS) zapravo su politička otpadnička opcija koja je Šešelju javno okrenula leđa i mimo njegove saglasnosti nastavila da sarađuje sa, kako je ti Šešelj nazvao, mafijaškom garniturom Sarajevu podaničkog SDS-a!!! Ti drugi imaju ozbiljniju podršku samo na nivou opštine Novi Grad i imaju samo jednog predstavnika u Narodnoj Skupštini!!! Oni, ponavljam, nemaju više nikakve veze sa Vojinom SRS!!! Oni su zapravo ekspozitura tajkunskog krila SDS-a!!!
    Sjedi dolje!!! Kec za kraj tromjesečja!!!
    Sve je to trenutno stroga politička boranija koju vode potpuni politički marginalci!!!
    А,ти мислиш да је промена политике у РС искључиво везана за избор неке од партија бивших СРС-оваца,с обзиром да си се на њих фокусирао?

Заслепљени сте Додиком...Сагледајте резултате.Само резултати су релевантни.Потребне су нове снаге.Потребна је одлучна и искрена политика према сопственом народу и према Србији.Додикова политика не садржи ни једно ни друго.

Poznat svetolik trpkovic (avatar)
    Učlanjen
    25.08.2006.
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    0

pa to znaci da si bar trecinu Srbije oterao u p.m....sta je tu pametno?koliko je njegovo misljenje uopste bitno u Srbiji pa pravi takav neodmeren potez...gomila demokrata na primer ne podnosi tog istog Dodika(moje skromno misljenje,ne znaci da je tacno) a sad napusava i radikale?
    pa nije on oterao trecinu Srbije u PM al ne mora da se slaze sa njihovim izborom ,podrzalo je i preko 30% Nemaca NSDAP i Hitlera na izborima 32. pa ne treba pricati da je on super kako ne bi odjebao trecinu Nemacke :-?

Učlanjen
    12.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Banshee Pogledaj poruku
    neka...istrosice se i njihovo djubrivo pre ili kasnije...:|
    Zabluda, draga prijateljice........to je perpetum mobile djubrivo.......stalno se obnavlja, cudo nevidjeno

Učlanjen
    13.03.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    268

pa ja sam ipak za to da najzad dobijemo predsednika koji voli svoju zemlju i nema bolesnu potrebu da se svakome izvinjava za nesto sto njegova drzava nije uradila,nanoseci time najvise stete toj istoj drzavi...o Cedi necu ni trositi reci...i prvi i poslednji put, ja sam za TOMU!

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.10.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Dobro sad!!! Politički odnosi u Srbiji nikako ne mogu da budu reper za definisanje političkih pozicija stranaka u Srpskoj!!! Neko bi možda to nazvao i apsurdom, ali za Muye iz Sarajeva, Miloradov SNSD je trenutno "najradikalnija" opcija u RS!!!
    Sam njihov medijski eksponent, novinar Bakir Hadžiomerović, je prije desetak dana, na HRT-ovoj političkoj emisiji 2Nedeljom u 2" izjavio da svi "ONI" tamo "žale za onim starim SDS-om, sa kojim su mogli sve dogovoriti...!!!"
    Po pitanju srpstva, sa ove strane drine svi mi Srbalji smo manje više jedinstveni (podjednako demokratični ili podjednako radikalni)!!! Političke opcije bh Srbalja danas se najviše razlikuju po svojoj sposobnosti da manje ili više rješavaju socijalna, tj ekonomska pitanja i da pruže manji ili veći otpor sarajevskoj politici latentnih pokušaja nacionalne majorizacije i političke unitarizacije BiH!!!

Učlanjen
    21.07.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    165

pa ja sam ipak za to da najzad dobijemo predsednika koji voli svoju zemlju i nema bolesnu potrebu da se svakome izvinjava za nesto sto njegova drzava nije uradila,nanoseci time najvise stete toj istoj drzavi...o Cedi necu ni trositi reci...i prvi i poslednji put, ja sam za TOMU!

Nisi morao ni da nam objasnjavas, to smo odmah shvatili.

Slične teme

1. Dodik i republika Srpska
    Autor aca9020 u forumu Politika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 27.02.2009., 17:17
  2. Dodik - mafijaš?
    Autor ljubo_001 u forumu Politika
    Odgovora: 101
    Poslednja poruka: 21.02.2009., 00:54
  3. Stanković - Dodik - Skandal na HRT-u!!!
    Autor gost 66630 u forumu Politika
    Odgovora: 202
    Poslednja poruka: 29.12.2007., 19:19
  4. Putin podržava reizbor Tadića?
    Autor nesha t. u forumu Politika
    Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 25.11.2007., 01:44
  5. Dodik: RS će tužiti Ešdauna
    Autor gost 66630 u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.03.2007., 12:39

Pravila za slanje poruka