GIF convertor

Gax

Domaćin
Poruka
3.149
Treba mi neki mali jednostavni po mogucnosti besplatni GIF convertor(nije potrebno da njime pravim GIF-ove i ostalo) nego samo da mogu da smanjim rezoluciju i velicinu GIF-materijala.Ja sam koristio Ulead(ali sad mi treba najobicniji)...
 
Treba mi za pokretne,koje nisu pokretne mogao bih da smanjim i sa obicnim Windows-ovim Microsoft Office Picture Manager,a prvo sto sam uradio i uglavnom sto uradim pre postavljanja teme je bilo trazenje na Google.
 
Nije besplatno ali pretpostavljam da imas photoshop CS
Uz njega se dobija Image ready koji radi sa animiranim gifovima i u 2 poteza mozes da obavis to sta ti treba u njemu.
A ako hoces mozes da mi posaljes slicicu pa cu ti ja srediti sta treba.
 
Ja sam bio probao sa nekim programima,ali se nisam setio CS.Hocu da mi je prilagodis uslovima da je koristim kao avatar na forumu.
 

Prilozi

  • Kamion.zip
    25 KB · Pregleda: 6
Treba mi za pokretne,koje nisu pokretne mogao bih da smanjim i sa obicnim Windows-ovim Microsoft Office Picture Manager,a prvo sto sam uradio i uglavnom sto uradim pre postavljanja teme je bilo trazenje na Google.

Nisam ti rekao photoshop jer sam mislio da ga nemas.Mislio sam ako ga imas valjda bi ti palo na pamet da probas to u njemu da sredis.Ipak je to program za obradu slika,sto je tebi i potrebno.

A sad za google.Pa mislim da se nisi dovoljno potrudio.Ukucaj sad "gif convert" ili jos bolje "gif edit" i naces resenje u prva dva rezultata.

Nema veze sad.Resio si i to je bitno.Samo isticem pogodnosti koje google pruza.
 
Sa Googl-a sam skinuo cetiri programa i instalirao,ali nijedan nije bio potpuno odgovarajuci,Photoshop nisam dugo koristio(cak ga nisam imao ni instaliranog) tako da mi on nije bio pao na pamet.Tek kad sam ga instalirao setio sam se.Ali sve je OK-bez ljutnje.
 

Back
Top