NAJGORI DEO GRADA

Ma jel neko oblast ispod mosta kod buvljaka na Novom Beogradu...
Ja ne znam, ali gore meni od toga nema....znaci ciga zapalio vatru od onih najgorih mogucih autodelova, ma sta ti ja znam od cega i onda spava pored toga da mu ne bude hladno, a sto zagadjuje grad to nikom nista...

Bolje da mu gradska vlada da neki smestaj nego da nam kvare cistocu grada... (ako moze da se to nazove cistocom)
 
Karaburma je uvek bila, a i bice, najgora. Klasicno radnicko naselje, svi mastaju o velikoj lovi a uglavnom su svi zivi neradnici.
O naseljima koje pominjete (Ovca, Borca, Vidikovac...), to za mene nije Beograd, to je okolina (tj. sire podrucje) Beograda, gde nisam ni bila, tako da ne znam.
 
Ljudi, zasto pljujete rodjeni grad, ili grad u kome trenutno boravite??
Znam da odlika glavnog grada nisu koze, konjske zaprege... ali neko ce da procita sa strane i smejace se!!!
Ja zivim na Karaburmi, nije lepo, ali TVRDIM da ima dosta drugih naselja gde je mnooogo losije!!!

Uostalom, ko od Vas beogradjana, nevoli naselje, ili deo grada gde je rodjen???
 
Ja sam rodjen na Dusanovcu,ili bolje receno u Marinkovoj Bari,dugo sam odsutan iz mog rodnog grada,ali ne volim kad ga neko okaljava,i govori sve najgore o njem.Pa to je ipak nas grad,i trebamo biti ponosni na njega,treba ga voleti,bilo da je cist ili prljav.I zato ja ne mogu pisati o najgorem delu grada,jer ga i suvise volim da bih mu nasao gresku.Pozdrav Tommy
 
E bre nemate vi pojma sta je geto satro verujes u brata u boga a bre izdali bi brata svoga tako da se pokrijete redom ma Zemun je NAjjjjgori deo kao satro oni su nesto opasni sebe nazivaju drzavom izdvajaju se iz grada ma to je nekad bio do jaja kraj ali SAD ne ma sta vi tu Vidikovac njemu nista ne fali ko ima nesto protiv vidikovca nek se bre pokrije a da to sam vec rekao ma i Novi Beograd je sranje ali je svuda isto blejanje,zezanje ma svako voli svoj kraj ko zna sta oni pricaju o nama...........
 
Kuguar:
Ljudi, zasto pljujete rodjeni grad, ili grad u kome trenutno boravite??
Znam da odlika glavnog grada nisu koze, konjske zaprege... ali neko ce da procita sa strane i smejace se!!!
Ja zivim na Karaburmi, nije lepo, ali TVRDIM da ima dosta drugih naselja gde je mnooogo losije!!!

Uostalom, ko od Vas beogradjana, nevoli naselje, ili deo grada gde je rodjen???
Gde si na Karaburmi?
 

Back
Top