NAJGORI DEO GRADA

Dolazeci u BGD,primetno je da je vecito prisutno sivilo sto od zgrada( kamenih,betonskih- fasada), jos kad se doda da smrdi od gasova i da se posle duzeg vremena izlozenosti na ulicama - lepis ! Strasno ! Kad bi se one prcvare ( buvljaci uz sve ulice,prodaja svega i svacega,pecenje , ciganija , . .) uklonile , bilo bi fino i cistije. Dok je toga uvek cu imati osecaj da sam u Bejrutu ( sa nedostatkom krupne stoke koja seta ulicama ).
Ne znam koji je najgori deo , ali u svakom delu (osim Dedinja) ima te skrnavstine, negde vise negde manje .
ja sam iz N.S
 
nesons:
Dolazeci u BGD,primetno je da je vecito prisutno sivilo sto od zgrada( kamenih,betonskih- fasada), jos kad se doda da smrdi od gasova i da se posle duzeg vremena izlozenosti na ulicama - lepis ! Strasno ! Kad bi se one prcvare ( buvljaci uz sve ulice,prodaja svega i svacega,pecenje , ciganija , . .) uklonile , bilo bi fino i cistije. Dok je toga uvek cu imati osecaj da sam u Bejrutu ( sa nedostatkom krupne stoke koja seta ulicama ).
Ne znam koji je najgori deo , ali u svakom delu (osim Dedinja) ima te skrnavstine, negde vise negde manje .
ja sam iz N.S

Pa ti nemoj da dolazis onda ovamo...
 
Jesam iz N.S , i ne znam sta sam lose reko ? Ok. ako vam se svidjaju takve ulice, ali to je ipak glavni grad ove nase Srbije koju postujem , i kao takav ne bi trebalo da ima toliko sitnih buvljaka na sve strane. Cini mi se da je jedino prostor ispred skupstine slobodan ? Inace volim da dolazim u BG ,i to uglavnom poslom, a ovima sto smetaju ,izgleda svi koji dolaze, treba da odrastu , i ne kvare duh Srbije ! i Beograda !!
 
Iggy:
nesons:
Dolazeci u BGD,primetno je da je vecito prisutno sivilo sto od zgrada( kamenih,betonskih- fasada), jos kad se doda da smrdi od gasova i da se posle duzeg vremena izlozenosti na ulicama - lepis ! Strasno ! Kad bi se one prcvare ( buvljaci uz sve ulice,prodaja svega i svacega,pecenje , ciganija , . .) uklonile , bilo bi fino i cistije. Dok je toga uvek cu imati osecaj da sam u Bejrutu ( sa nedostatkom krupne stoke koja seta ulicama ).
Ne znam koji je najgori deo , ali u svakom delu (osim Dedinja) ima te skrnavstine, negde vise negde manje .
ja sam iz N.S
KAD CES ODRASTI MALI VESELJACE ?

Pa ti nemoj da dolazis onda ovamo...
 
nesons:
Jesam iz N.S , i ne znam sta sam lose reko ? Ok. ako vam se svidjaju takve ulice, ali to je ipak glavni grad ove nase Srbije koju postujem , i kao takav ne bi trebalo da ima toliko sitnih buvljaka na sve strane. Cini mi se da je jedino prostor ispred skupstine slobodan ? Inace volim da dolazim u BG ,i to uglavnom poslom, a ovima sto smetaju ,izgleda svi koji dolaze, treba da odrastu , i ne kvare duh Srbije ! i Beograda !!
 
Milojko Vasic:
Anonymous:
kada se uzme u obzir CELOKUPNA situacija u kojoj zivimo,ni jedan deo grada nije za "uzor"...ali taj NOVI bgd je stvarno u najmanju ruku CUDAN.....zgrade,zgrade,zgrade,zgrade i na svakih 50 km po jedan merkator.....a kada god tamo odem slusam price o tome ko je koga upucao,ko je sta obio,ko je ukrao neka kola i tako slicne gluposti.....

...i meni nije jasno zasto se neki "delovi Beograda" smatraju Beogradom kada su udaljeni od centra beograda "200 km"........kao sto su ona Brda,zeleznik,zarkovo i tako to.......trebas da potrosis 20 litara benzina da stignes do tamo......
Pa to jeste admistrativna teritorija grada. I tim ljudima je zvanicna opstina u kojoj zive neka od beogradskih opstina. E sad, stvarno je smesno sto su citave varosi poput Mladenovca, Obrenovca, Lazarevca (!) svrstane u administrativno podrucje grada Beograda.

Englezi su to lepo resili sa svojim glavnim gradom. Sve je London, ali za onaj deo grada koji je stvarno London, a ne satelitsko naselje kazu "City"
 
ender:
Pa nemoj da se ljutis. Ali po meni je to najgori deo grada(jer ono preko pancevca nije grad). Ima siguno brdo razloga zasto sam ja upravu, a sa druge strane ima brdo razloga zasto nisam, to je jednostavno stvar licnog misljenja.
sine da ti objasnim nesto.prvo moras da procitas x knjiga da bi znao gde je bio stari beograd.........pitaj tatu...........ali cisto sumnjam da je rodjen ovde.......
 
Svi pominjete Borču kao drugi najgori deo grada, a neki je čak ni ne računaju u Beograd. Samo hoću da vam kažem da prestanete da ser*ete kada niste ni bili u Borči. Za početak
www.borca.co.yu !! Borča je imala svoj sajt pre mnogih gradova u Srbiji.
Zatim, na početku teme je rečeno da se u obzir uzmu kvalitet života, higijena i sl. Kako onda možete da pričate nešto kad nemate pojma? Napravio je ortak pesmu gde je refren:
"Borča je do jaja, al vi to niste shvatili, nećete da dođete da ne bi kartu platili!" Tako da zajebite sa tim malograđanskim predrasudama. Na nekim mestima (poput Krnjače) još nema ni kanalizacije, a kamoli šta drugo... Mislim, strašno.... Inače, nalazimo se u drugoj zoni GSP-a, iako nam do Trga Republike treba manje od pola sata (kad je normalan saobraćaj), dok se neka mesta koja su mnooogo dalja (Kumodraž i sl.) nalaze u prvoj zoni. Dakle to je nepravda. I na sajtu možete videti svašta o Borči pa onda tek donesite neki sud.... Toliko...
 
Živela sam u Višnjičkoj banji. Divan kraj. Zez je sa prevozom, kolima po najvećoj gužvi do Hrama Sv. Save za 20 min, a tridesetpetica do Trga jednom u sto godina, pa tridesetjedan, i tako ode sat vremena u prevozu...


Generalno, krivo mi je što mnogi ljudi ne umeju da koriste kante za smeće. Mislim da bi pored svake kante za smeće trebalo da stoji uputstvo. Ili reklama.

"Imate smeće u rukama? Žvaka vam se skamenila? Sendvič je bio sjajan, ali ima mnogo papira? Stukli ste i petu flašu piva, pa ne znate šta ćete sa svom tom plastikom?
Ja volim vaše smeće! Nahranite me njim!
Iskeno Vaš,
Kontejner."
 
guitarrr_babe:
Živela sam u Višnjičkoj banji. Divan kraj. Zez je sa prevozom, kolima po najvećoj gužvi do Hrama Sv. Save za 20 min, a tridesetpetica do Trga jednom u sto godina, pa tridesetjedan, i tako ode sat vremena u prevozu...


Generalno, krivo mi je što mnogi ljudi ne umeju da koriste kante za smeće. Mislim da bi pored svake kante za smeće trebalo da stoji uputstvo. Ili reklama.

"Imate smeće u rukama? Žvaka vam se skamenila? Sendvič je bio sjajan, ali ima mnogo papira? Stukli ste i petu flašu piva, pa ne znate šta ćete sa svom tom plastikom?
Ja volim vaše smeće! Nahranite me njim!
Iskeno Vaš,
Kontejner."
jbga.naselje pravljeno za one koje imaju kesha.......ali svako ko je bio hvalio je kraj...mnogo ljudi i ne zna gde je BANJA jer nije usputna stanica...sto se tice busa sada ide super a onaj ko ima kola uziva u zivotu.........
 
glamur girl:
OVO JE STRASNO PLJUJETE PO RODJENOM GRADU,BRUKA!!!!!!!
KAKVI STE VI TO BEOGRADJANI!!!!!!!!!!

Izvini u chemu je tvoj problem? ko ovde pljuje? iznosimo mishljenje a to shto kurta i murta dolaze u bgd zaseru ga itd. to nismo mi krivi ...druga stvar mi smo otvoreno drushtvo i prichamo o svojim problemima....samo seljaci kriju probleme (SVI IMAJU NEKI PROBLEM)
 

Back
Top