NAJGORI DEO GRADA

definitivno najgori deo jeste karaburma,a novi beograd je prelep..ja trenutno zivim na banovom brdu,a uskoro se selim tamo...obozavam novi beograd!a sto se tice borche,meni je to sasvim ok prigradsko naselje,nije lose...
 
Storm Rider:
Ma jel neko oblast ispod mosta kod buvljaka na Novom Beogradu...
Ja ne znam, ali gore meni od toga nema....znaci ciga zapalio vatru od onih najgorih mogucih autodelova, ma sta ti ja znam od cega i onda spava pored toga da mu ne bude hladno, a sto zagadjuje grad to nikom nista...

Bolje da mu gradska vlada da neki smestaj nego da nam kvare cistocu grada... (ako moze da se to nazove cistocom)

A STA BI REKAO ZA SKOJEVSKU
 
mache bg:
definitivno najgori deo jeste karaburma,a novi beograd je prelep..ja trenutno zivim na banovom brdu,a uskoro se selim tamo...obozavam novi beograd!a sto se tice borche,meni je to sasvim ok prigradsko naselje,nije lose...
Znash li ti kako su zvali NBG?Spavaonica!!!A Karaburmu ne diraj i ne seli se tamo ni sluchajno, nama je bash fino tamo,samo nam josh takve fale...
 
mache bg:
definitivno najgori deo jeste karaburma,a novi beograd je prelep..ja trenutno zivim na banovom brdu,a uskoro se selim tamo...obozavam novi beograd!a sto se tice borche,meni je to sasvim ok prigradsko naselje,nije lose...

ok... samo kako mislis da ides na novi bg... skelom... daj sestro... koji novi beograd... betonjerka...
 
Jos su stari mudraci arhitekte idealan grad zamisljali bas kao NBG.Siroke ulice, parkovi,zgrade dovoljno udaljene jedna od druge,ne zaklanjaju sunce jedna drugoj,trzni centri....Svaki "beton" kako ga vi nazivate ima parkic po kome se deca bazbrizno igraju,ispred svake zgrade je tako.Vi, "dobri poznavaoci" novog Beograda odgovorite koji deo NBG je samo "betonjerka"
 
ehehe ali nema dushu :twisted: moras kredom da obelezis svoju zgradu da ne promasis :twisted: koliko su iste
zezam se ja malo, lepo je za shetnju (osim ako ne upece sunce :roll: ) ali ne znam da li bih zivela tamo..malo malo neka pljachka
neki delovi su kao opasni...
da i za biciklo je lepo
 
zvezdasica24:
ubedljivo vracar i brace jerkovic


izvini, zasto bre Vracar ?!
Pa Vracar je najstariji, a mozda i najlepsi deo grada :!: Narocito onaj deo oko Hrama Sv. Save :!:



btw, Batajnica mi je katastrofa! Ne kapiram kako neko moze da Bataju nazove "Beograd", ono je bre selendra :!: Blato, neasfaltirano pola ulica, smrde svinje i ostale zivotinje, kukuruzi pored svake kuce...
 
slatko volim :)):
zvezdasica24:
ubedljivo vracar i brace jerkovic


izvini, zasto bre Vracar ?!
Pa Vracar je najstariji, a mozda i najlepsi deo grada :!: Narocito onaj deo oko Hrama Sv. Save :!:



btw, Batajnica mi je katastrofa! Ne kapiram kako neko moze da Bataju nazove "Beograd", ono je bre selendra :!: Blato, neasfaltirano pola ulica, smrde svinje i ostale zivotinje, kukuruzi pored svake kuce...

Najstariji deo grada je Vračar? Da, zato se taj deo grada zove Stari Grad :wink: :D
 
ne volim novi bgd.[blokove] osim onog dela oko arene.
karaburma mi nekako tuznjikavo izgleda.
zivim na banovom brdu, i to uopste nije kao vecina ostalih brda-ima 4 osnovne skole, gimnaziju, srednje, 2 bioskopa, mek, diskoteke.......
volim sto bas ovde zivim, ali kad bih se selilka, to bi bio uzi centar. :wink:
 
jes stvarno
tosin bunar i onaj nastavak
vojvodjanska ulica cini mi se...
u vojvodjanskoj pored nekog auto limara ili mehanicara ima buba (buba automobil) na drvetu :)) valjda kao reklama sta li
trebalo bi to da slikam...
a plus pogeled iz te ulicec
ko iz najstrasnijeg filma...ispred tebe udzerice i kucice a malo dalje soliteri...strasno...
 

Back
Top