NAJGORI DEO GRADA

kada se uzme u obzir CELOKUPNA situacija u kojoj zivimo,ni jedan deo grada nije za "uzor"...ali taj NOVI bgd je stvarno u najmanju ruku CUDAN.....zgrade,zgrade,zgrade,zgrade i na svakih 50 km po jedan merkator.....a kada god tamo odem slusam price o tome ko je koga upucao,ko je sta obio,ko je ukrao neka kola i tako slicne gluposti.....

...i meni nije jasno zasto se neki "delovi Beograda" smatraju Beogradom kada su udaljeni od centra beograda "200 km"........kao sto su ona Brda,zeleznik,zarkovo i tako to.......trebas da potrosis 20 litara benzina da stignes do tamo......
 
Anonymous:
kada se uzme u obzir CELOKUPNA situacija u kojoj zivimo,ni jedan deo grada nije za "uzor"...ali taj NOVI bgd je stvarno u najmanju ruku CUDAN.....zgrade,zgrade,zgrade,zgrade i na svakih 50 km po jedan merkator.....a kada god tamo odem slusam price o tome ko je koga upucao,ko je sta obio,ko je ukrao neka kola i tako slicne gluposti.....

...i meni nije jasno zasto se neki "delovi Beograda" smatraju Beogradom kada su udaljeni od centra beograda "200 km"........kao sto su ona Brda,zeleznik,zarkovo i tako to.......trebas da potrosis 20 litara benzina da stignes do tamo......
Pa to jeste admistrativna teritorija grada. I tim ljudima je zvanicna opstina u kojoj zive neka od beogradskih opstina. E sad, stvarno je smesno sto su citave varosi poput Mladenovca, Obrenovca, Lazarevca (!) svrstane u administrativno podrucje grada Beograda.

Englezi su to lepo resili sa svojim glavnim gradom. Sve je London, ali za onaj deo grada koji je stvarno London, a ne satelitsko naselje kazu "City"
 
Ahhhhh... pozdrav za sve moje komsije sa Novog Beograda! Najgori kraj? Pa , ona cigan-mala kod Zaplanjske ulice. To mu dodje...Jerkovic? MICKIJEVICEVA ULICA!!!! Sve sami cigani , ***** i narkomani!
 
Pa ako nisi bila u Borci,Ovci ili Krnjaci onda nemoj da pricas gluposti.Uzasavam se takvih ljudi koji pricaju nesto sto ne znaju,predji malo pancevacki most pa ces se uveriti da li je Borca deo grada ili nije.Kako Borca ne moze da bude deo grada kada tu ide gradski prevoz i rade ostale komunalne sluzbe na primer,a i cistija je od dosta drugih delova grada...........
 
A i vise mi je pun ......... ove gospode sa vozdovca,novog bgd-a,vracara i tako tih delova kojima treba 100 dana da dodju do centra grada a nama "seljacima" iz Borce samo 15 minuta,i tu se vidi ko je u gradu a ko na periferiji..........
 
najgori deo grad NOVO GROBLJE kad si 2m ispod ilovace!
ZIVEO BEOGRAD PRLJAV ILI CIST

kakav je takav je mi bolji i lepsi grad NEMAMO
ko zeli da ga menja PRIJATAN DAN i D O V I DJ E NJ A

:wink:
 
Bo 95:
A i vise mi je pun ......... ove gospode sa vozdovca,novog bgd-a,vracara i tako tih delova kojima treba 100 dana da dodju do centra grada a nama "seljacima" iz Borce samo 15 minuta,i tu se vidi ko je u gradu a ko na periferiji..........

nije bas 15, ali priznajem da ste brze u centru nego mi sa zadnje u BLOKOVIMA!
IMA U BORCI I OK LJUDI
pozdrav za sve njih koje znam :!:
 

Back
Top