NAJGORI DEO GRADA

ender:
dankam:
ender:
Chu ti njega/nju Karaburma?Nemoj da dolazish tamo ako ti smeta,bice chistiji vazduh! :x
Pa nemoj da se ljutis. Ali po meni je to najgori deo grada(jer ono preko pancevca nije grad). Ima siguno brdo razloga zasto sam ja upravu, a sa druge strane ima brdo razloga zasto nisam, to je jednostavno stvar licnog misljenja.
Tek toliko da znas da Karaburma spada u siri centar bgd-a, sto nije slucaj sa vecinom delova.
 
komar:
E bre nemate vi pojma sta je geto satro verujes u brata u boga a bre izdali bi brata svoga tako da se pokrijete redom ma Zemun je NAjjjjgori deo kao satro oni su nesto opasni sebe nazivaju drzavom izdvajaju se iz grada ma to je nekad bio do jaja kraj ali SAD ne ma sta vi tu Vidikovac njemu nista ne fali ko ima nesto protiv vidikovca nek se bre pokrije a da to sam vec rekao ma i Novi Beograd je * ali je svuda isto blejanje,zezanje ma svako voli svoj kraj ko zna sta oni pricaju o nama...........

A mozda da pocnes da koristis tacku :roll: :roll: :roll:
 
makimaki:
Pa sad bih mogla da se raspravljam sa tobom i mesecima, ali to je istina. Karaburma je jedan od najstarijih delova grada, koliko god se to tebi ne svidjalo, ona je SIRI CENTAR GRADA.

U pravu si mogli bi da se raspravljamo do sutra, ali ja sam resio da ti verujem sto se ove teme tice.
 
makimaki:
Iggy:
A zasto? Gde ti to zivis? Meni je najgori NBGD, soliteri bez parkova, ljudi ne znaju ni ko im je komsija, uopste i klinci su :twisted: Jedini deo grada gde ne bih nikada zivela.
Ccccccc.... sestro slatka, sa koje si ti planete?! :lol: Da li si ti ikada videla NBGD, pa makar i na slici?! Ima vise parkova i zelenila nego ceo Beograd zajedno! A sto se komsija tice, pa nismo u selu, pa da se svi znamo...

POZDRAV ZA NBGD I MUNZE! 8)
 
makimaki:
Brrrrr......znas moje misljenje. Interesuje me samo sta ti se svidja na NBGD-u?
Mislim da je presudno to sto neznam sve komsije :) Svidja mi sto ima mesta, otvorim ujutru oci i nema odma kola, galame, guzve. Parkova koliko hoces a i kej je odma tu. A sto se tebi svidja Karaburma?
 
ender:
makimaki:
Brrrrr......znas moje misljenje. Interesuje me samo sta ti se svidja na NBGD-u?
Mislim da je presudno to sto neznam sve komsije :) Svidja mi sto ima mesta, otvorim ujutru oci i nema odma kola, galame, guzve. Parkova koliko hoces a i kej je odma tu. A sto se tebi svidja Karaburma?
Nisam rekla da mi se svidja, ali nije najgori. O.K. volim sto do Trga stizem za 12 minuta autobusom, sto gde god da krenem ne menjam vise od 2 prevoza, a uglavnom koristim jedan, sto nije totalno betoniran kao nbgd....ima dosta lepih stvari. A ima i svojih mana. Sve u svemu nedostaje mi taj kraj.
 
makimaki:
Nisam rekla da mi se svidja, ali nije najgori. O.K. volim sto do Trga stizem za 12 minuta autobusom, sto gde god da krenem ne menjam vise od 2 prevoza, a uglavnom koristim jedan, sto nije totalno betoniran kao nbgd....ima dosta lepih stvari. A ima i svojih mana. Sve u svemu nedostaje mi taj kraj.
Na vrh brda je, imas samo 3 prevoza do grada, nije betoniran vec je zarasto. Zbog cega ti nedostaje? Sigurno te za njega vezu uspomene?
 
ender:
makimaki:
Nisam rekla da mi se svidja, ali nije najgori. O.K. volim sto do Trga stizem za 12 minuta autobusom, sto gde god da krenem ne menjam vise od 2 prevoza, a uglavnom koristim jedan, sto nije totalno betoniran kao nbgd....ima dosta lepih stvari. A ima i svojih mana. Sve u svemu nedostaje mi taj kraj.
Na vrh brda je, imas samo 3 prevoza do grada, nije betoniran vec je zarasto. Zbog cega ti nedostaje? Sigurno te za njega vezu uspomene?
Pa bolje i zarastao, bar ne udisem prasinu. He-he uspomene, pa tamo sam zivela 23 godine. Sada sam u Kumodrazu, lepsi je od Karaburme, mirnije je, ljudi su malo prosti, ali se i ne druzim mnogo sa njima, imam par osoba sa kojima komuniciram... mnogo je dalje od grada ali naviknes se. Za decu je raj sto nije slucaj i sa tvojim krajem. I ovde nema kriminala, a ni na Karaburmi koliko na Nbgd-u. To je to.
 
ender:
makimaki:
Nisam rekla da mi se svidja, ali nije najgori. O.K. volim sto do Trga stizem za 12 minuta autobusom, sto gde god da krenem ne menjam vise od 2 prevoza, a uglavnom koristim jedan, sto nije totalno betoniran kao nbgd....ima dosta lepih stvari. A ima i svojih mana. Sve u svemu nedostaje mi taj kraj.
Na vrh brda je, imas samo 3 prevoza do grada, nije betoniran vec je zarasto. Zbog cega ti nedostaje? Sigurno te za njega vezu uspomene?
Pa bolje i zarastao, bar ne udisem prasinu. He-he uspomene, pa tamo sam zivela 23 godine. Sada sam u Kumodrazu, lepsi je od Karaburme, mirnije je, ljudi su malo prosti, ali se i ne druzim mnogo sa njima, imam par osoba sa kojima komuniciram... mnogo je dalje od grada ali naviknes se. Za decu je raj sto nije slucaj i sa tvojim krajem. I ovde nema kriminala, a ni na Karaburmi koliko na Nbgd-u. To je to.
 
makimaki:
Za decu je raj sto nije slucaj i sa tvojim krajem. I ovde nema kriminala, a ni na Karaburmi koliko na Nbgd-u. To je to.
Svi misle da je Nbg samo blokovi i kamenje, a to uopste nije tacno. Kraj je prvo prepun parkova i odakle ljudima ideja da ovde ima prasine ja neznam i zasto mislis da za decu ovde nije "raj"(kao da je to bilo gde u ovoj zemlji)a da tu gde si ti jeste? Kao drugo ima kriminala, ali ga ima svuda tako da Nbg nije nista drugaciji od ostalih delova grada.
 

Back
Top