NAJGORI DEO GRADA

Ja ne znam koji deo grada nije strokav i prljav. Generalno narod ovde nema kulturu zivljenja. Treba mu jedno zestoko prevaspitavanje a ono moze samo tako sto ce da se udari po dzepu. Bacanje pikavca 50 000 din...papira 100 000...pljuvanje 100 000...vrsenje nuzde 200 000.....vrsenje nuzde kucnog ljubimca...200 000 ...pa bi grad bio za mesec dana ko bombonica

...slazem se :ok:
 
staro jezgro zemuna je unisteno

Mene jako čudi da divljaci iz ''radikala'' i drugih kvazi patriotskih stranaka nisu dinamitirali Gardoš, čime su pretili i staro jezgro Zemuna kao ostatke dekadentnog zapadnog uticaja!:eek::hahaha: Gledao super emisiju o Dubrovniku na Viasat History i razmišljao da je to danas deo nekakve ''velike Srbije'' slobodno bi moglo da se doda J posle D jer bi bilo zagađeno i smrdelo do neba...S kim mi živimo:neutral:
 
Ja ne znam koji deo grada nije strokav i prljav.
Mozes da pesacis sat vremena na kantu neces naici.
Jedino resenje na svaku drugu, trecu banderu postaviti kante!


Kod mene se redovno čisti i pere, kontejneri u glavnoj ulici se prazne i 2 puta dnevno, čistači sve uredno počiste.....
nemam primedbi.

Off : Karpoše, mnogo zanovetaš od jutros, šta se dešava ? :lol:
 
Kod mene se redovno čisti i pere, kontejneri u glavnoj ulici se prazne i 2 puta dnevno, čistači sve uredno počiste.....
nemam primedbi.
i kod mene...medjutim, imam primedbi...
kofana od kucnih ljubimaca kolko oces...moja ulica je strma (ja na vrhu `brega`)...i krenu da peru smrkom, kofna se skotrljaju na nize delove ul...i sta su uradili? nista, samo razmeksali, da se lakse raznese ako neko ugazi...a ugazi
imam primendbe na odvratne nove kontejnere sa zelenim poklopcem...muku mucim da nagazim polugu, ubacim kesu, i skoro nikad ne uspem a da ne udahnem kontejnerski vonj kad sklonim nogu sa poluge...
ako moze opstina da organizuje neku free obuku za gradjanstvo oko upotrebe kontejnera
:bljuc:
 
Realno, koliko god ''ne voleo'' demokrate i njihov način vladanja tek sada idemo prema biološkoj i sanitarnoj katastrofi jer su na vlasti ljudi kojima ne smeta đubre bilo ljudsko bilo pseće i u prenesenom i u bukvalnom značenju tako da, biće još đubreta i prljavštine i lutalica...Dok se barjaci vijore...
 
i kod mene...medjutim, imam primedbi...
kofana od kucnih ljubimaca kolko oces...moja ulica je strma (ja na vrhu `brega`)...i krenu da peru smrkom, kofna se skotrljaju na nize delove ul...i sta su uradili? nista, samo razmeksali, da se lakse raznese ako neko ugazi...a ugazi
imam primendbe na odvratne nove kontejnere sa zelenim poklopcem...muku mucim da nagazim polugu, ubacim kesu, i skoro nikad ne uspem a da ne udahnem kontejnerski vonj kad sklonim nogu sa poluge...
ako moze opstina da organizuje neku free obuku za gradjanstvo oko upotrebe kontejnera
:bljuc:

Možda i u BG uvedu čuvare kontejnera kao u NS, pa da ih zamoliš da ti pomognu.:hahaha:

Inače se čuvari kontinjera uvode da bi se sprečila krađa stvari iz kontejnera i neovlašćena prodaja istih, da bi se suzbila siva ekonomija.:worth::rotf:
 
Inace najgori deo grada po meni je ono brdo iznad naselja braca jerkovic na kome je nikao ciganjski holivud
Prevelike kuce sa stubicima premnogo novogradnje a infrastruktura ne postoji nema trotoara ulice krivudavo zavrsavaju negde u bespucu


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Karaburma. Nekako haotičan kraj, sve mi deluje da se raspada. Posebno ne volim deo naspram reke.
Ne volim ni Novi Beograd, sem deo uz reku. Monoton mi je. Lepše mi je kad se zađe u Zemun.
Voždovac mi se više potpada u ovu listu, jer je sve haotičniji, bučniji. Samo niču zgradurine neke.
 
Zemun je nekako ''ušoreniji'', ćini se da su ljudi bliži, u mom kraju, ulici žive skoro isti ljudi od 60 i neke kada je ceo kraj sagrađen, ali to je retko...
Pre nekih mesec dana sam putovao u Braće Jerković i prvi utisak kada smo prešli gazelu je TAMA, totalno tama dok nismo tamo stigli...Samo se vide soliteri kako svetle, ulična rasveta kao u nekoj zabiti...Ostavlja utisak divljine, nekako neprijatno.
 
Vojvode Stepe, katastrofa, Dimitrija Tucovića, Ruzveltova, ceo NBG, osim oko Keja, mada je to sada Zemun i tu je lepo...mada ne bih stanovao zbog verometine. Donji DorČol mi takođe nije privlačan niti lep, mada mi je granica i Dušavnova interesantna..Zemun je grad za sebe, dopada mi se.
Naselja kako koje, ne poznajem ih najbolje. Mirijevo je najružnije, rekao bih....
 
kad su letos poceli radovi na slaviji i unaokolo, koristila sam mnogo razlicitih tura da stignem od tacke a do tacke b.
letos sam posle jedno cetvrt veka prosla ulicom dimitrija tucovica I sokirala se.
oni ljudi koji nisu dali placeve privatnicima u zamenu za jedan stan u zgradi koju podignu na mestu nekadasnje kuce i okucnice su svoja dvorista pretvorili u lokale. sve deluje kao neka cigan mala, nema gde igla da padne
 

Back
Top