Uporedno posmatranje
Strana 1 od 5 12345 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 116

Tema: Uporedno posmatranje

Početnik Boss Tanaka (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Uporedno posmatranje

Ko moze pomoci
    On 29.06.1976. u 22.00h Pakrac, Hrvatska
    Ona 23.07.1973. u 01.00 Srpska Crnja

Hvala ops:

vipcurlic nije na forumu
    Saturn - volim ga, ali bih ga rado izbrisala gumicom da ga nema :)
    Domaćin vipcurlic (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano Re: Uporedno posmatranje

mislim da je na uporednim ubaceno ovo, ali evo karti za njih...

on

By vipcurlic

ona

By vipcurlic

Moderator EIIe (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Evo ovako, nemam podatke o tome šta se dešavalo među vama do sad odnosno koliko je veza trajala, kad je prekinuta i sl. tako da okrvirno pričam kako je astrološki predstavljeno ... a to je da već neko vreme ovde postoje neke blokade u odnosu, prvenstveno emotivno a posledično posle i problemi u komunikaciji, odnosno to je kada stvari prosto "ne idu", što bi se reklo.
    Nivo privlačnosti u ovom odnosu je veoma visok, iako u drugim pogledima kao da je ravnoteža uvek malo pomerena ili na jednu ili na drugu stranu. Postoji donekle sličnost u karakterima i samim tim razumevanje, ali često kao da niste dovoljno komplementarni, iz različitih razloga teško funkcionišete kao par.
    Za tebe je 2007. godina bila u neku ruku prelomna u emotivnom smislu, iako verovatno nije bila naročito laka. Negde od sredine te godine kao da su (ljubavni) problemi naročito postali naglašeni. Stvari za sada idu sa nekom težinom, ako se nešto i dešava sve je "na mišiće"; u ljubavnom pogledu ovo je pre period otplaćivanja dugova nego neko opuštanje i uživanje iako ti je želja za trajnim vezivanjem jača nego inače što samo otežava stvari i daje neispunjena očekivanja. Ovo može biti period obnove neke stare veze, ili barem kontakta sa njom (tom osobom) mada se ne može garantovati neko veliko zadovoljstvo niti da će stvari ići glatko jer nije takav period. Čak se neka nestabilnost i neizvesnost iz prethodnih meseci prenosi i nastavlja jednim delom u 2008. godini. Nešto je bolja situacija od polovine 2008. ali definitivno rasterećenje nastupiće tek kada ti Saturn izađe iz polja braka/dugih veza što nije skoro. Dakle, sada može biti nekih poboljšanja ali mnogo manje od očekivanog, jer je Saturn planeta obaveza i primorava osobu da se spusti na zemlju u oblasti života na koju utiče a to je trenutno kao što rekoh polje braka i ozbiljnih veza. Takođe može odlagati brak, vezivanje, otežavati odnos na bilo koji način u nekom narednom periodu.

Za sad ovoliko, pitaj dalje šta te zanima. :wink:

Početnik
    Učlanjen
    06.01.2008.
    Reputaciona moć
    0

ja bih molila nekog ko moze meni nesto da kaze za uporedni horoskop...mnogo bi mi znacilo jer sam ocajna! ja sam rodjena 11.06.1975 u novom sadu u 6 ujutru a ljubav mog zivota je rodjena 23.04.1976 ali ne znam gde....
    ako moze bar nesto da se kaze molim vas jer se mnogo cudnih stvari desavalo i vec sam pocela da ludim!
    unapred hvala

Zainteresovan član Shljokica TS!!! (avatar)
    Učlanjen
    19.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Znam da sam upala na tudju temu ops:, ali je i meni potrebna pomoc:
    ja - 30.8.1988. ; 22:26 ; Beograd
    on - 5.6.1988. ; 12:30 ; Beograd

hvala unapred

Moderator EIIe (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    114

Molim vas postavite karte, ako nije problem ...

Učlanjen
    19.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

ne znam da ih postavim

vipcurlic nije na forumu
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio Shljokica TS!!! Pogledaj poruku
    ne znam da ih postavim
    Postoji tema kako postaviti karte na forum, pa je sledi...lako je i brzo, samo ako zelis..

Početnik
    Učlanjen
    28.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Elle_77 Pogledaj poruku
    ...Nešto je bolja situacija od polovine 2008. ali definitivno rasterećenje nastupiće tek kada ti Saturn izađe iz polja braka/dugih veza što nije skoro. Dakle, sada može biti nekih poboljšanja ali mnogo manje od očekivanog, jer je Saturn planeta obaveza i primorava osobu da se spusti na zemlju u oblasti života na koju utiče a to je trenutno kao što rekoh polje braka i ozbiljnih veza. Takođe može odlagati brak, vezivanje, otežavati odnos na bilo koji način u nekom narednom periodu...
    Hi Elle_77,
    samo da upitam, dali bas svaki tranzit Saturna kroz polje braka, tj. 7 polje, donosi poteskoce i otezavanje i slicno? Citala sam u knjizi Greena (e sad neznam tocno kako bjese ime) da bas taj tranzit Saturna moze da donese i brak, cak prije samog Jupitera. Bas zato sto donosi bistinu i ocvrscava vezu. A tranzit Jupitera donosi neku vrstu slobode, povecanja pa da cak to zna da dovede do raspada neke veze, prije nego Saturn. Dali je to stvarno tako? Ili u praksi stvarno Saturn samo donosi nesto neugodno??
    Thanks, pozdrav!

Zainteresovan član stevi 82 (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

@ Shljokica TS

[FONT="Verdana"]Postavio sam ti obe natalne karte[/FONT]:

[FONT="Verdana"]Shljokica TS[/FONT]:
    http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=tw2file27qX4y-u1184572197&nhor=24

[FONT="Verdana"]ON[/FONT]:
    http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=tw2file27qX4y-u1184572197&nhor=25

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.12.2006.
    Reputaciona moć
    56

Citat Original postavio rriba26 Pogledaj poruku
    Hi Elle_77,
    samo da upitam, dali bas svaki tranzit Saturna kroz polje braka, tj. 7 polje, donosi poteskoce i otezavanje i slicno? Citala sam u knjizi Greena (e sad neznam tocno kako bjese ime) da bas taj tranzit Saturna moze da donese i brak, cak prije samog Jupitera. Bas zato sto donosi bistinu i ocvrscava vezu. A tranzit Jupitera donosi neku vrstu slobode, povecanja pa da cak to zna da dovede do raspada neke veze, prije nego Saturn. Dali je to stvarno tako? Ili u praksi stvarno Saturn samo donosi nesto neugodno??
    Thanks, pozdrav!
    Evo iz prakse, a nadam se da ce i drugi dodati svoja iskustva.

Moj dragi je Dupli Jarac, dakle, Saturn je njegov vladar i nalazi se u VIII polju... Pri prvom tranzitu Saturna preko samog vrha VII prekidao je vezu koja je izgledalo da ne vodi u brak, zatim je usledilo retrogradno kretanje Saturna nazad u VI pa je ta veza ponovo obnovljena, da bi se definitivno zavrsila kada je Saturn ponovo usao u VII. Na 7 stepeni od vrha njegove VII kuce nalazi se Mesec/Jupiter/Lilith konjunkcija, i u periodu kada je Saturn prelazio preko te konjunkcije (sto je nepuna godina nakon ovog opisanog sleda dogadjaja) mi smo se upoznali. U narednih godinu dok je on tranzitirao VII poljem bili smo u vezi i cekali bebu, planirali vencanje. Tako da je u njegovom slucaju znacio - ostvarenje njega kroz brak.
    Kod mene je Saturn vladar VII, i vladar Meseca koji je u Jarcu, i u tom periodu mi je tranzitirao kroz I polje - doneo mi je brak, kojim i vlada u mom natalnom horoskopu, i materinstvo, kojim takodje vlada preko Meseca.

Zakljucak je da treba posmatrati citav set pocev od vladavine nad kucama i znacima kojim vlada, aspekata koje prima - nikako usamljeni tranzit planete kroz polje ne moze svima doneti isto.

Početnik
    Učlanjen
    28.02.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio krinka Pogledaj poruku
    Evo iz prakse, a nadam se da ce i drugi dodati svoja iskustva.

Moj dragi je Dupli Jarac, dakle, Saturn je njegov vladar i nalazi se u VIII polju... Pri prvom tranzitu Saturna preko samog vrha VII prekidao je vezu koja je izgledalo da ne vodi u brak, zatim je usledilo retrogradno kretanje Saturna nazad u VI pa je ta veza ponovo obnovljena, da bi se definitivno zavrsila kada je Saturn ponovo usao u VII. Na 7 stepeni od vrha njegove VII kuce nalazi se Mesec/Jupiter/Lilith konjunkcija, i u periodu kada je Saturn prelazio preko te konjunkcije (sto je nepuna godina nakon ovog opisanog sleda dogadjaja) mi smo se upoznali. U narednih godinu dok je on tranzitirao VII poljem bili smo u vezi i cekali bebu, planirali vencanje. Tako da je u njegovom slucaju znacio - ostvarenje njega kroz brak.
    Kod mene je Saturn vladar VII, i vladar Meseca koji je u Jarcu, i u tom periodu mi je tranzitirao kroz I polje - doneo mi je brak, kojim i vlada u mom natalnom horoskopu, i materinstvo, kojim takodje vlada preko Meseca.

Zakljucak je da treba posmatrati citav set pocev od vladavine nad kucama i znacima kojim vlada, aspekata koje prima - nikako usamljeni tranzit planete kroz polje ne moze svima doneti isto.

Hvala krinka!

E pa to sam upravo i procitala i tako razumjela... Jer opet je to bio prolazak kroz 7 polje i donjeo je njemu brak. Samim ulaskom saturna u 7 polje ga je uozbiljilo na neki nacin, natjerao ga je da razmisli o svemu i prekinuo je vezu koja nije vise vrijedila. A ozbiljnoscu je prihvatio novu vezu. Mislim jos vise s tim da je to bilo zbog prolaska preko mjeseca...

pozdrav i hvala jos jednom!!!

Učlanjen
    19.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Citat Original postavio stevi25 Pogledaj poruku
    @ Shljokica TS

[FONT="Verdana"]Postavio sam ti obe natalne karte[/FONT]:

[FONT="Verdana"]Shljokica TS[/FONT]:
    http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=tw2file27qX4y-u1184572197&nhor=24

[FONT="Verdana"]ON[/FONT]:
    http://www.astro.com/cgi/chart.cgi?rs=3&btyp=w2gw&&cid=tw2file27qX4y-u1184572197&nhor=25
    HVALA TI PUNO!!!

vipcurlic nije na forumu
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Moj stav i misljenje o Saturnu u polju braka se slaze apsolutno sa krinkinim vidjenjem, bas bukvalno sve zavisi od natalnog horoskopa i polozaja planeta i u nekim slucajevima bas je taj Saturn koji moze da donese brak i promenu statusa, odgovornost i zajednicu,roditeljstvo i sl...

Učlanjen
    19.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

please vipcurlic ili Elle_77 ako imate vremena pogledajte ove dve karte koje su postavljene...vrlo mi je bitno

vipcurlic nije na forumu
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

please vipcurlic ili Elle_77 ako imate vremena pogledajte ove dve karte koje su postavljene...vrlo mi je bitno
    ja cu kasnije morati, sad se jurim sa detetom i samo pregledavam sta imam da radim kad on bude legao..
    ako je bitno, reci tacno sta, jel to ono sa informacijom da taj decko ima nekih zdravstvenih problema?
    Poslednji put ažurirao/la vipcurlic : 09.01.2008. u 19:20 Razlog: dodatak pitanju

Učlanjen
    19.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Ok, kad budes mogla...nisu u pitanju zdravstveni problemi, zanima me da li postoji mogucnost opstanka veze ili bilo sta vezano za emotivni zivot...Kad vec budes gledala moju kartu molim te pogledaj i nesto u vezi studiranja. Hvala unapred, pozZ

vipcurlic nije na forumu
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Ok, kad budes mogla...nisu u pitanju zdravstveni problemi, zanima me da li postoji mogucnost opstanka veze ili bilo sta vezano za emotivni zivot...Kad vec budes gledala moju kartu molim te pogledaj i nesto u vezi studiranja. Hvala unapred, pozZ
    Odgovor ce ti biti iz tvoje natalne karte na temi natalne karte u slikama

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

ok, evo ih karte, pa kad stignes pogledaj, pitanje je na Natalna karta u slikama...
    usput, pratim diskusiju o vagama i mogu da se prikljucim kao jedna vaga koja se pronalazi u akoro svemu, cak i u duplim vezama, ups

vipcurlic nije na forumu
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

samo se ukljuci duso..nesto sam ti pisala tamo, pogledacu uporedo kasnije..

vipcurlic nije na forumu
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Umalo da te previdim...izvini,evo sada cu na temu natalnih..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

hehe ukljucena sam, pratim...
    procitala sinastriju saturn-venera, sta reci... nadam se da nasa kombinacija ima srecan kraj, posle dobrog i kvalitetnog mucenja!!! sta ces lepse od toga hehehe

vipcurlic nije na forumu
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Citat Original postavio skribent Pogledaj poruku
    hehe ukljucena sam, pratim...
    procitala sinastriju saturn-venera, sta reci... nadam se da nasa kombinacija ima srecan kraj, posle dobrog i kvalitetnog mucenja!!! sta ces lepse od toga hehehe

Evo, da vidimo sta ja to vidim...

vipcurlic nije na forumu
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

@ skribent

Jesi ti duso Jarac u podznaku sa konjukcijom sunca iz Vage i neces odustati sve dok detaljne mogucnosti ne ispunis,da ti dusa bude mirna kad svemu dodje kraj..no, sta sam to ja videla..Videla sam da tebi natalno stoji osoba koja mora da bude tvoj partner gledan kroz Veneru iz 5 polja i Mesec iz 7 polja ali kako je kod tebe to nesto sto je bilo vezano za tvoje ranije godine i kako je ova Riba imala saturna na tvojoj veneri, to znaci da si u toj vezi trpela i ti ali i on i da je veza morala, posto ste y mladim godinama da pretrpi krizu i razdvajanje, bilo licno ili fizicko.Ta tvoja Venera je u kvadratima i ti duhovno smatras da je on tvoj licni izbor, nada, zelja, ispunjenje..ako su vam drugi branili ili je on bio ogranicen zbog nekih svojih stvari, volela bih to da znam..tebi brak donosi ono Sunce sa Saturnom u 9 polju, brak u drugom gradu, sa osobom koja moze da bude tvojeg porekla ( trigon mesecu)ali izmedju tvoje 30-34 godine. Video je i on neku svoju nadu u tebi ali ti njemu sa tim planetama padas u polje 10 i polje 12 , tajni i karijere, pa meni vise lici da je on imao strahovitiji uticaj na tebe..Njegov hiron u 7 i njegovo odricanje od bracnog doma u konjukciji sa tvojim IC..tvojim domom..meni ovo po natalu ne izgleda bas sjajno za zajednicku buducnost..Znaci, mora da se crtaju uporedni horoskopi i da se radi komparacija gde ce da uskoci Elle ili Webhanuma kao strucnije u tom delu.
    Njemu je Mars u Raku i Venera u Ribama..trazi vodenu partnerku, mladju od sebe, izmedju 27 i 32 godine se odlucuje na neki prekid u vezi ili vezama koje ima i realno, znam da to ne zelis da cujes od mene, ali nekako su mi sanse male za vas dvoje u narednom periodu koji je tebi bitan u polju emocija i licnog napredovanja..da je imao brak iza sebe i razvod u ovo vreme kriza, pa da te posmatram kao neku drugu bitnu partnerku u zivotu,pa da vidim malo nade.A tebi za brak treba osoba koja je tamo gde si ti..a kazes da je on ovde...hajde da vidimo sta ce nam reci Elle i Webhanuma iz uporednog, zajednickog horoskopa, da ne sudimo sad unapred nista..

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

hvala!
    ali ova nasa veza traje, nije bila ranije i nije se zavrsila... a da je ogranicen zbog svojih stvari jeste i veza je u dobroj meri tajna...
    a gde sam ja ne znam, cas sam ovde cas kod kuce, a nisam nigde

Slične teme

1. POSMATRANJE KITOVA
    Autor mari mari u forumu Arhiva
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 21.09.2008., 01:34
  2. Uporedno studiranje pomoc
    Autor finder445 u forumu Arhiva
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 02.07.2005., 14:33

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu