Mad Season

Ja sam cuo za njih...
Bend sa Laynom i McCradyem je svakako zanimljiv, ali na zalost jos nisam preslusao nista od njihovih pesama... Koji je pravac to uopste... Cuo sam da nije grunge vec da vise vuce ka bluesu... :?:
 
Mad+Season.jpg

* Layne Staley - Vocals - Alice in Chains
* Mark Lanegan - Vocals - Screaming Trees
* Mike McCready - Guitar - Pearl Jam
* Barrett Martin - Drums - Screaming Trees
* John Baker Saunders - Bass - Friend of McCready

bend osnovan 1994. na inicijativu Majka MekKridija, snimili jedan album pod imenom "Above".

nazhalost nemam kompletan album. November Hotel je divan instrumental, Long Gone Day i I'm Above su veoma lepe, a River Of Deceit je sjajna stvar.
kako neko reche, nije grunge nego je vishe blues, baladichne su pesme.
 
Ja nemam. Ali imam 2 cigare i bol u leđima, ako ti nešto znači...

Dajte adrese na pp ili mail iz profila.

Napomena - užaaasno sam lenj, ne garantujem da će vam stići baš odmah....
 
ja se neshto premishljam dal da mi shaljesh na mejl, yebiga na dial-upu sam.... a to je shest pesama..... ne znam dodjavola trebacje mi par sati i josh ako mi pukne veza.... :|

al ako bi mi poslao po jednu pesmu u svakom mailu.... :mrgreen:
 
Nista bolje od Layne-a i Mike-a na jednom mestu mada bi mogli da prodju i Eddie i Jerry u kombinaciji... mislim da bi to bilo fantasticno mada je sada malo kasno za to...
 
Keeper:
ja se neshto premishljam dal da mi shaljesh na mejl, yebiga na dial-upu sam.... a to je shest pesama..... ne znam dodjavola trebacje mi par sati i josh ako mi pukne veza.... :|

al ako bi mi poslao po jednu pesmu u svakom mailu.... :mrgreen:

Ekšli, mislijo sam da ti narežem na CD i pošaljem zemaljskom poštom, pošto sam i ja na dajl-apu...
 

Back
Top