National Geographic Channel

Odlican, edukacioni i zanimljiv kanal, meni se posebno svidjaju emisije o Egiptu i faraonima, jer sam ja zaludjenik sto se toga tice.... Extra je bila epizoda o Nefertiti i Tutankamonu, bas su je dobro uradili... super kanal, ali ima i dosadnih emisija, licno mene ne zanimaju avioni.. XE XE ali za svakog po nesto.
 
i svidja vam se NGC..>>?Aman ljudi, samo repriziraju reprizirane reprize...meni je sve to isto i NGC, i Explorer, i History i Zone Reality i Animal Planet i sve na taj fazon. Imaju neke premijere jednom mesecno i opa...repriza...a sad idemo od pocetka katastrofe, pa mega gradjevine, pa ovo pa ono...plus me nervira sto gledamo rumunsku verziju iako je titl na srpskom....a ubedljivo me najvise zivcira reklama za Kalgon na Rumunskom...ves masina zivi duze uz Kalgon (na rumunskom). Da se razumemo, sve je to super producirano/snimljeno/predstavljeno..al" ubijaju sa reprizama i zato me jako iritira gledanje NGC kanala. Za novine se slazem da su OK, i vreme je da povecaju broj strana, valjda su skupili dovoljan broj pretplatnika...
 

Back
Top