sta mislite,da li je ovo fer?

M

marija>

Gost
Prosle nedelje,posle casova,
po noci,cetvorica decaka iz naseg razreda su usli u "mucionicu" matematike,ukrali sestar,spalili(samo coskove)referata,pokrali kontrolne,ostavljali grafite i ko zna sta jos...Matematicarka nas je sledeceg casa docekala besna,pocela da vristi na nas,kao da smo mi krivi zbog toga sto su oni uradili,pocela da nas ucenjuje,ali zar je mogla da pomisli da cemo mi izdati nase drugare,sasvim su ok likovi,odlicni djaci i super drugovi,to su uradili jer im je na kontrolnom podelila keceve...danas nam je dovela policiju pred citav razred,mi smo samo cutali,a ona uzivala dok gleda kako nas policija ispituje!Sada je nasa razredna uzasno ljuta na ceo razred,danas nam je dala kontrolini toliko tezak da to ne bi ni Ajnstajn znao da uradi,namerno,samo nama ga je dala i uopste nece da prica nisakim iz razreda...I plus jos necemo moci ici na eskurziju koju svi jedva cekamo!Pa ostatak razreda nije kriv,to nije fer ponasanje,i mislimo da to nismo zasluzili,bar ne svi!Sta vi mislite o tome,i da li ste bili u slicnoj situaciji?
 
Naravno da nije fer!!!!!
Probaj ti,ili tvoji drugovi,da ih kazes,onako potajno(da ne ispadnes tuzibaba).Nije fer da vi zbog njih ne idete na ekskurziju!!!!
Ja bih ih odma rekla!!!!!
Otrci odmah,i reci ih!!!!
Zasto da ispasta ceo razred?!!!
 
Bila sam u slicnoj situaciji. Niko nije nista rekao, dobili smo SVI smanjene ocene iz vladanja (cak su dvoje leteli iz skole jer su vec pre toga imali 1). Razredna nije pricala sa nama, onda je postepeno malo smeksala i prestala da nas maltretira. To je bilo jos u prvoj godini i nemam pojma zasto niko nista nije rekao, valjda ono, svi su novi, pa ne zele odmah da cinkare i da ispadnu olosi....
Vec u drugoj godini, kad neko "anonimno" napravi neko sra*e, tako da celo odeljenje zna ko je to uradio, odmah se svi deremo na tog nekoga i toliko ga izludimo da na kraju ode i prizna da je on....Ne znam, probajte i vi tako nesto, ili ucenite nekako te da se prijave.
 
Jelena _Becej:
Naravno da nije fer!!!!!
Probaj ti,ili tvoji drugovi,da ih kazes,onako potajno(da ne ispadnes tuzibaba).Nije fer da vi zbog njih ne idete na ekskurziju!!!!
Ja bih ih odma rekla!!!!!
Otrci odmah,i reci ih!!!!
Zasto da ispasta ceo razred?!!!

Zbog takvih cinkarosa sam i ja na*ebala... :evil: Ne mogu da verujem... Pa ako vec hoces nekog da ocinkaris, onda to uradis javno ili nikako... Samo kukavice mogu potajno nekog tako da zaje*u...

'bes exkurziju... Da li je neko od vas cuo za slogu? Napravili su veliku gresku, ispali kreteni i pokazali kako su nezreli i glupi... ok... ali takvo licemerje... Ne znam...
 
kako lupetate ljudi,naravno de ne treba oni da ih prijave,vecj zlochinci sami treba da se jave...
kod nas se to uvek znalo,chim se zapreti tako nekom kaznom,onaj koji je kriv sam se javi da drugi ne bi ispashtali...Kakve veze ima?Dogovorite se pa zajedno platite krechenje (kao odeljenje),kupite to shto nedostaje i kraj priche.
 
Bleak WinterFullMoon:
kako lupetate ljudi,naravno de ne treba oni da ih prijave,vecj zlochinci sami treba da se jave...
kod nas se to uvek znalo,chim se zapreti tako nekom kaznom,onaj koji je kriv sam se javi da drugi ne bi ispashtali...Kakve veze ima?Dogovorite se pa zajedno platite krechenje (kao odeljenje),kupite to shto nedostaje i kraj priche.
stvar je u tome sto oni pred nastavnicom glume nevinasca,kao oni nisu krivi,u to vreme su kao imali engleski,a nijedan od njih na engleski ne ide....
 
marija>:
Bleak WinterFullMoon:
kako lupetate ljudi,naravno de ne treba oni da ih prijave,vecj zlochinci sami treba da se jave...
kod nas se to uvek znalo,chim se zapreti tako nekom kaznom,onaj koji je kriv sam se javi da drugi ne bi ispashtali...Kakve veze ima?Dogovorite se pa zajedno platite krechenje (kao odeljenje),kupite to shto nedostaje i kraj priche.
Jeste,sigurno bi se oni sami prijavili.Pa nisu ludi!!!100% bi ih izbacili ili dobili ukore!!!!Pa,ja da sam na njihovom mestu svakom bih zapretila,da ne smeju da kazu.Ali ipak treba da ih izdaju jer nije fer da ceo razred ispasta!!!!Mozes diskretno da kazes razrednoj a da oni to ne saznaju.A da su oni toliko super likovi ne bi to uradili vec bi bili pametniji!!!!!
 
Sa ove distance (od srednje skole) mogu ti reci samo jednu stvar. Ne radi nista zbog cega bi se stidela! UVEK U ZIVOTU RADI TAKO DA NISTA OD NIKOG NECES MORATI DA KRIJES! Najvaznija stvar u zivotu nisu ni ocene ni uspeh (mnooogo su daleko od toga) vec dva prsta obraza, i da sutra svakom mozes da pogledas u oci!
A ti uradi sta mislis da je pametno. Samo posle moras stajati iza toga. Ako mozes da ustanes pred celim razrednom i prijavis ih uradi to. Mrzece te ali ce te postovati. Ako budes radila kao ona curka koja ti savetuje da ih tajno prijavis puci ces u zivotu kad tad (to nikako ne radi). Pa sama odlucu sta hoces i koliko si hrabra!
 
Jelena _Beceja:
Jeste,sigurno bi se oni sami prijavili.Pa nisu ludi!!!100% bi ih izbacili ili dobili ukore!!!!Pa,ja da sam na njihovom mestu svakom bih zapretila,da ne smeju da kazu.Ali ipak treba da ih izdaju jer nije fer da ceo razred ispasta!!!!Mozes diskretno da kazes razrednoj a da oni to ne saznaju.A da su oni toliko super likovi ne bi to uradili vec bi bili pametniji!!!!!

ja da idem u to odeljenje ubedio bi ih da se predaju veruj mi :wink:
 
strani placenik:
Sa ove distance (od srednje skole) mogu ti reci samo jednu stvar. Ne radi nista zbog cega bi se stidela! UVEK U ZIVOTU RADI TAKO DA NISTA OD NIKOG NECES MORATI DA KRIJES! Najvaznija stvar u zivotu nisu ni ocene ni uspeh (mnooogo su daleko od toga) vec dva prsta obraza, i da sutra svakom mozes da pogledas u oci!
A ti uradi sta mislis da je pametno. Samo posle moras stajati iza toga. Ako mozes da ustanes pred celim razrednom i prijavis ih uradi to. Mrzece te ali ce te postovati. Ako budes radila kao ona curka koja ti savetuje da ih tajno prijavis puci ces u zivotu kad tad (to nikako ne radi). Pa sama odlucu sta hoces i koliko si hrabra!
Malo oladi,znas....Da ih kaze pred svima,sigurno bi je sacekao neko iza coska i verovatno bi dobila batine!!!!Zato joj savetujem da to uradi tajno da ne bi bilo negativnih posledica.Necu da se svadjam i da govorim tebi ovakve ruzne reci,koje ti ocigledno upucujes meni,vec cu ti reci da si jednostavno nevaspitan!!!!!!
 
Jelena _Beceja:
marija>:
Bleak WinterFullMoon:
kako lupetate ljudi,naravno de ne treba oni da ih prijave,vecj zlochinci sami treba da se jave...
kod nas se to uvek znalo,chim se zapreti tako nekom kaznom,onaj koji je kriv sam se javi da drugi ne bi ispashtali...Kakve veze ima?Dogovorite se pa zajedno platite krechenje (kao odeljenje),kupite to shto nedostaje i kraj priche.
Jeste,sigurno bi se oni sami prijavili.Pa nisu ludi!!!100% bi ih izbacili ili dobili ukore!!!!Pa,ja da sam na njihovom mestu svakom bih zapretila,da ne smeju da kazu.Ali ipak treba da ih izdaju jer nije fer da ceo razred ispasta!!!!Mozes diskretno da kazes razrednoj a da oni to ne saznaju.A da su oni toliko super likovi ne bi to uradili vec bi bili pametniji!!!!!
sta da kazem razrednoj,pa razredna sve zna,zna direktor i matematicarka...
 

Back
Top