Opet rešetanje u Makedoniji

А шта је са тим народом који зна? Вероватно треба да нам буде лакше што ће та олигархија то да уради не водећи рачуна о том народу, а тај народ ће и даље да продаје паприке док се не иселе сви у Бугарску или Аустралију.
 
Vezano je to, Sevilja, vezano...Ništa nema slučajno, na kosovu ne smeju otvoreno da pucaju, već samo kukavički da pale i kamenuju...U Makedoniji tek treba da omeđe "svoje"...
Znam ja šta znači to pucanje, ali iskreno, za Makedonce me nije briga.
A Makedonija će se verovatno i raspasti. To je čak i prirodno, s obzirom da je okružena sa bar tri države koje pretenduju na njenu teritoriju.
 
А шта је са тим народом који зна? Вероватно треба да нам буде лакше што ће та олигархија то да уради не водећи рачуна о том народу, а тај народ ће и даље да продаје паприке док се не иселе сви у Бугарску или Аустралију.


Jok, bre...

Nayebaće gore nego mi, jer kod njih ode pola države ,već sada nemaju kontrolu, samo kažem da ne treba biti zlurad ,makedonci nisu naklonjeni šiptarima, već nama...

To što njihova vlast igra po amerskom taktu nije ništa gore u odnosu na naše...Ista muzika, isti igrači...
 
Да су Македонци иоле паметни, спасили би оно што се спасити може.

Дали би Шиптарима неки ентитет у Тетову и Гостивару...а сви остали крајеви остали би под влашћу Македонаца.

Ево на карти се види да би Шиптари временом завладали и Скопљем и Кумановом, а већ данас су у већини у Струги...

Шиптарка роди петоро, а Македонка двоје деце, па кога ће у целој држави за 50 год. бити више?

Шиптари својатају пола Македоније, а овим планом би добили неких 10%.

Macedonia_ethnic2002_03.png
 

Back
Top