DOWNLOAD MALIH SLATKIH IGRICA

  • Začetnik teme DOSadaaaaaa
  • Datum pokretanja
Ovde kacite linkove ka malim igricama (ispod 50MB) na koje naletite i smatrate da ih treba podeliti sa drugima.

Osnovno pravilo je.
U ovoj temi ne smete da trazite igrice i ne smete da dajete linkove ka krekovanim igrama.

Znaci besplatne i trial verzije.

Nekad je i trial dovoljno jer ce se korisnici vec sami snaci da nadju punu verziju ako im se igra svidi ;)

Dakle / Jos jednom.

Nema trazenja na ovoj temi (narocito nema "da li neko zna gde mogu da nadjem punu verziju ove igre"),. Svaki taj post ce biti brisan a korisnik opomenut kaznenim poenom.
U ovoj temi iskljucivo kratak opis igre, pozeljno screen shot i link.

Ako neka igra zasluzuje posebnu paznju i zelite da pricate o njoj otvorite temu o njoj na forumu.
 

Prilozi

  • sc.jpg
    sc.jpg
    12,8 KB · Pregleda: 112
  • sc ss.jpg
    sc ss.jpg
    72 KB · Pregleda: 91
da, osnovna ideja je bila link ka dobroj igri koju preporucujete ,ali mogu i sajtovi, ja nisam jednosmeran i strog moderator, kod mene moze malo i da se "vrda" :lol:

Polarni meda je dao idealan primer kako sam zamislio. Kratak opis, screen shot i link za download, ali ne mora tako.
Bitno je da se pise i da ljudi sazneju za zanimljive igre za koje nisu culi.

Svi znamo najnovije naslove, svi znamo FPS-ove, RTS-ove ... koji su aktuelni ali ove male slatke igre, vrlo cesto 100 puta zanimljivije od "velike" brace prodju nezapazeno.

E pa ovde cemo i njima dati prosotra.
 

Back
Top