mleko?

Da se Skvo više ne zbunjuje... :lol:
Volim da ga pijem, uglavnom u kafi. Mada, nekad ne znam da li pijem kafu sa mlekom ili mleko sa kafom. A ti, Bundevo?
 
Da se Skvo više ne zbunjuje... :lol:
Volim da ga pijem, uglavnom u kafi. Mada, nekad ne znam da li pijem kafu sa mlekom ili mleko sa kafom. A ti, Bundevo?
dugo sam se neckala, ali sreca pa otvorih ovu divnu temu :)
a da sam jos jednom naisla na nokte na nogama koji se listaju, ne mogu da kazem da bih poludela, posto vec jesam ...ali flipnula bih nacisto :)
ako bih pride otvorila i onu temu foot fetish ili ne daj boze onu o gadljivosti ko zna sta bih sanjala
nadam se da cemo na ovom interesantnom topicu voditi fin chat o mleku i brojnim bezmasnim, polumasnim i punomasnim mlecnim proizvodima od surutke do kefira, te da ce ova siroka tema doziveti zasluzeni broj strana
no, predjimo na temu
najvise pijem kravicu
 
dugo sam se neckala, ali sreca pa otvorih ovu divnu temu
Znala sam da ćeš je ugledati pre ili kasnije. :)

i kajmak.. to ponajbolje volem
Sad mi je neprijatno da priznam da mi kajmak propadne ako ga imam. :( Potpuno zaboravim na njega.

Nego, zna li neko zašto neki tvrde da je mlad sir zdraviji od starog? Uopšte ne kapiram kakva se kvalitativna promena može desiti da bi to stvarno tako bilo. Haj'te, dobri ljudi, zna li neko da objasni?
 
pijem mleko
nekad mi dodje onako umesto vode da uzmem casu mleka
doduse u kuci pijemo ono od 0.1% valjda tako da nije mnogo masno ni tesko
inace zivim na mlecnim proizvodima
tipa jogurt,sirevi,mleko...e a volim i kozije i ovcije jos vise...
valjda sam od toga i porasla :lol:

i onda kako jedem uglavnom to mama mi prica kako cu da dobijem rak i kako ne treba da pijem mleko i nesto tupi (a ja je vidim samo kako bez zvuka otvara i zatvara usta) a onda ona uzme i sruci pola solje u kafu :neutral:
 
i onda kako jedem uglavnom to mama mi prica kako cu da dobijem rak ..

ma mislim da nas preterano zaebavaju sa tim racovima.. poreklom sam iz brdsko-planinskih krajeva gde su ljudi pretezno orjentisani na mlecne proizvode, pa opet ne pamtim da je tamo neko oboleo od raka.. nis se ne boj, samo ti krkaj mlekce :wink:
 
mleko ne voliiim i ima i istu reakciju na mene kao kod bundeve:( pijem ga uz kafu, uz caj, cisto da bih ga pila...a sve ostale mlecne preradjevine bas volim...a silno sam se uzelela naseg jogurta...ispraznim prodavnicu kad idem:)...a za mladi sir prvi put cujem da je zdraviji od starog...naprotiv cula sam drugacije...kazu da su nasi sirevi jedni od losijih sireva....ali su meni najbolji....i da stari sirevi narocito posle jela pomazu u varenju....:)
 

Back
Top