musko-zensko prijateljstvo

zatočena

Primećen član
Poruka
531
Da li vjerujete da takvo postoji i ako da,mislite li da je brak dobar i stabilan ako jedan od supruznika ima prijatelja ili prijateljicu sa kojim svaki dan se ili vidi ili razgovara telefonom ili netom.Mozda je to ipak mali pokazatelj da nije bas sve savrseno.
Postoji li ijedna prica u Bibliji da slavi takvu ljubav.Imamo pricice o roditeljskoj ljubavi,o ljubavi izmedju muza i zena,cak o Raheli i njenoj svekrvi:p ali za pricicu na ovu temu ne znam.Mislim da sam u problemu pa molim za pomoc.
 
U principu ne verujem, sem ako nisu drugovi od detinjstva, tek tako da se pojavi neka zena i postane mu "prijateljica" nema shanse; niko me nikad ne bi ubedio da tu nema i privlacnosti, koja bi mi smetala makar se nikad ne realizovala. Bila bih ljubomorna, jasno bi mu to stavila do znanja, i to je otprilike jedna od retkih situacija u kojoj sam bila i postavila ultimatum - ili ona ili ja. Moj sada vec bivsi je nastavio da se klacka izmedju nas dve, pa je izmedju ostalog i zbog toga sada bivsi. Nikada vise sebi ne bih dozvolila ni taj period klackanja, neko ko te zaista voli nece ti svesno nanositi bol i ponizavati te staljanjem u takvu situaciju. Ali ljudi su razliciti, ako se nalazis u slicnim okolnostima sama treba da povlacis poteze i donosis odluke. Puno srece!
 
Ma ne od djetinjsva,nedavno su se upoznali i ja bih davno dala ultimatum da se ne radi o zeni starijoj od njega prilicno,isto tako udatoj sa djecom i "pravoj vjernici" koju je i upoznao u crkvi.Sve bi trebalo biti kao bezazleno ali zaista ne djeluje tako ,barem u mojim ocima.Nikada,ali bas nikad nisam bila ljubomorna i pravila scene,ovo je prvi put da sumnjam nakon deceniju i po braka.Tako da ne mislite da sam paranoja .
 
pa dobro ali prijatelj iz detinjstva i svaki dan...ne znam bas...meni ne zvuci bas kako treba:)...
ahahah, previdela sam.
mada, moja drugarica je imala problem sa svojim deckom i njegovim najboljim drugom (nista homo, ali ipak)... njih dvojica su se vidjali svakodnevno ceo zivot... i to niej bio problem, dok jedan od njih nije stupio u svoju prvu ozbiljnu vezu... mogu ti reci, promena odnosa niej bila ni spora, ni laka, ni bezbolna.
a u pitanju je bio muskarac
 
pa ti najbolje osecas kako stoje stvari...ja bih verovala svom osecaju, ali bih se isto tako primirila u mislima i vremenom ce se on okuraziti da kaze ako ima nesto...dotle je bespotrebno preispitivati se...mucices i sebe i njega sumnjom...primiri se i posmatraj desavanja to je sve...
 
ahahah, previdela sam.
mada, moja drugarica je imala problem sa svojim deckom i njegovim najboljim drugom (nista homo, ali ipak)... njih dvojica su se vidjali svakodnevno ceo zivot... i to niej bio problem, dok jedan od njih nije stupio u svoju prvu ozbiljnu vezu... mogu ti reci, promena odnosa niej bila ni spora, ni laka, ni bezbolna.
a u pitanju je bio muskarac

strasno...moj muz ima druga iz detinjstva i jako su vezani prosloscu i nekim desavanjima koja su ih zblizila....ali danas svako ima sovju porodicu...ne cuju se ipak svaki dan...nego @tema koliko ot dugo traje....
 
Apsolutno pile. Nebitno je da li su se oni bash spandjali ili imaju platonski odnos, tvrdim da to "prijateljstvo" nije liseno privlacnosti, cisto prijateljstvo bez ikakvih telesnih konotacija moze da postoji samo izmedju dvoje koji se poznaju od detinjstva. Ajd da kazemo da postoje neki izuzeci koji potrvdjuju ovo pravilo, i da se nadamo da je to bundevin slucaj. Bundevo, pa zasto ti ne bi malo cacnula tu, dogovori se s muzem da negde izadjete, drustvance pa da bude i ona, shacni je i vidi sta ti kaze unutrasnji glasic. Licno se ne bih libila ni da pogledam prepisku, nije lepo, ali nuzda zakon menja :) U svakom slucaju bezveze situacija.
 
Verujem u musko-zenska prijateljstva...imam best friend-a.....i 0b0zavam ga...0n me razume,kada mi je tesko zb0g decka k0ji mi se swidja,on me p0savetuje.....i bas su super musko-zenska prijateljstwa......i drug i drugarica se ne swadjaju zb0g frajera,i sl.glOOposti.....
 
Bundevo, pa zasto ti ne bi malo cacnula tu, dogovori se s muzem da negde izadjete, drustvance pa da bude i ona, shacni je i vidi sta ti kaze unutrasnji glasic. Licno se ne bih libila ni da pogledam prepisku, nije lepo, ali nuzda zakon menja :) U svakom slucaju bezveze situacija.

cemu prozivka, mlada gospodjice.. koju? i ako mi je prijatelj, onda mi je prijatelj.. sta da cackam? mislim da biste vi gospodjice malo sa svojom glavicom trebali da se pozabavite, a ne mojom bundevom
 

Back
Top