Malo ucenickih gafova

prof

Početnik
Poruka
2
-Klinja se pogubi zbog keca pa pojede kontrolni na casu
-Cackanje nosa antenmom od mobilnog (ericsson t28)
-Super doteranoj mladoj dami viri iz torbice jogurt od pola litra
-Opasan razredni smeker na casu podrigne kao svinja
-Devojka isturila nogu sa odveznom pertlom na patici izmedju redova. Ja je pitam zasto to radi a ona kaze:Izvinite, stisla mi se.
-Posle zvona devojka istrcava na hodnik (verovatno zuri da zapali cigaretu). Za njom drugarica i promasi cela vrata i zalepi se glavom u stok.
-Vickasti ucenik je zeleo da odvrne sijalice u razredu da ne bi bilo svetla (sedmi cas, druga smena)i tako ga opali struja da je nestalo svetla na celom spratu. Preziveo je.
- Surovi i vecito mracni, muzevni opasan lik cita LISU ispod klupe na casu
 
-najstroziji profesor u skoli,divljak u pravom smislu te reci zatice ucenika kako pali cigaretu u ucionici. Kada je dreknuo muceniku ispada cigareta iz ruke i pocinje da piski u gace.
 
Naravno da ce poruke bite obrsane... Ono je odvratno...

Naravno da tema prelazi u chat.... Kao i svaka druga... I onda se zale da zakljucavam mnogo tema...

Necu vise da vidim poruke tipa "moderator bi trebao ovo,moderator bi trebao ono"... Dobro znam sta je moj posao...
 
Sasha85:
Naravno da ce poruke bite obrsane... Ono je odvratno...

Naravno da tema prelazi u chat.... Kao i svaka druga... I onda se zale da zakljucavam mnogo tema...

Necu vise da vidim poruke tipa "moderator bi trebao ovo,moderator bi trebao ono"... Dobro znam sta je moj posao...
izvini, ali strasno bi bio kad bi poslusala savet nekih ljudi ovde, da prestanes da brises.
nije bila namera da ti ukazujem sta da radis.
 
Sasha85:
Naravno da ce poruke bite obrsane... Ono je odvratno...

Naravno da tema prelazi u chat.... Kao i svaka druga... I onda se zale da zakljucavam mnogo tema...

Necu vise da vidim poruke tipa "moderator bi trebao ovo,moderator bi trebao ono"... Dobro znam sta je moj posao...
:wink: :wink: :wink:
 
Snezna_kraljica:
izvini, ali strasno bi bio kad bi poslusala savet nekih ljudi ovde, da prestanes da brises.
nije bila namera da ti ukazujem sta da radis.

Znam... Nemoj da se ljutis,nisam ni ja mislila nista lose,ali mi je stvarno dosadilo da na svakom koraku nailazim na takve recenice...
Znam da ja dobro sta je moj posao....

Postove moram da brisem... Mario preteruje.... Do sad sam mu obrisala minimum 50 posta...

Molim te da ne obracas paznju na njega... Ne odgovaraj mu na njegove provokacije.... Znam da nije lako,ali on to jedva ceka...
 
Sasha85:
Znam... Nemoj da se ljutis,nisam ni ja mislila nista lose,ali mi je stvarno dosadilo da na svakom koraku nailazim na takve recenice...
Znam da ja dobro sta je moj posao....
Molim te da ne obracas paznju na njega... Ne odgovaraj mu na njegove provokacije.... Znam da nije lako,ali on to jedva ceka...
Ma, ok, stvarno ti je tezak posao ovde, adobro ga radis! Samo nastavi!
A ja vise necu da doprinosim raspadanju tema
:wink:
 
Sasha85:
Snezna_kraljica:
izvini, ali strasno bi bio kad bi poslusala savet nekih ljudi ovde, da prestanes da brises.
nije bila namera da ti ukazujem sta da radis.

Znam... Nemoj da se ljutis,nisam ni ja mislila nista lose,ali mi je stvarno dosadilo da na svakom koraku nailazim na takve recenice...
Znam da ja dobro sta je moj posao....

Postove moram da brisem... Mario preteruje.... Do sad sam mu obrisala minimum 50 posta...

Molim te da ne obracas paznju na njega... Ne odgovaraj mu na njegove provokacije.... Znam da nije lako,ali on to jedva ceka...

na jubilarni stoti post...idemo na pice? ja castim... :wink:
cmok za najlepseg i najpametnijeg moderatora... :wink:
 

Back
Top