nosen stihijom aktuelnosti

PrincRima

Zainteresovan član
Poruka
105
Izabran Gospodar prstenova(zasluzeno). Izabrana nova Vlada(tragikomicno). Izabran predstavnik za Pesmu Evrovizije(nepokolebljivi smo u nameri da se svetu predstavljamo kao ultra sabani). Ja izabrao da prestanem da se bavim blsikom i daljom buducnoscu, filozofijom zivota i nespretnim traganjem za smislom svega i da konacno pocnem da uzivam u lepoti trenutka(licno).
Nepopravljivo sklon priklanjanju aktuelnim trendovima, otvaram natjecaj za izbor najlepsih ljubavnih pesama u istoriji svetske rock&pop muzike.
Predlog autora : The Cure - Pictures of you,Pink Floyd - Wish you were here i Babybird - You are gorgeous.
Autor glasa za trecu, jer je definitivno najlepsa, a malo i za drugu, jer u svom naslovu nosi sustinu svih poruka licne prirode.
 
PrincRima:
Ja izabrao da prestanem da se bavim blsikom i daljom buducnoscu, filozofijom zivota i nespretnim traganjem za smislom svega
:cry:
PrincRima:
i da konacno pocnem da uzivam u lepoti trenutka(licno).
:D
Glasam definitivno za Wish you were here. Uz to, navešću omiljeni stih iz jedne ljubavne pesme, meni drage...Faithless, Don't go..
"Words are usually pointless, when you've used them all before..." 8) :wink:
 
Ako vec citiramo pesme, hajde da i ja dam svoj doprinos: :roll:
najeroticnija i najneznija pesma na svetu, prva strofa. Jesenjin:

Целуй меня, целуй.
Хоть до крови, хоть до боли...
Не в ладу с холодной волей
Кипяток сердечных струй...

Ovo su najlepsi stihovi na svetu.
I zvuce divno, i smisao je divan..... savrsenstvo.
Ima jos divnih ruskih pesama (volim "Demon" - Ljermontova)... ali ova mi je najlepsa.
A ne volim tekstove rok pesama nesto posebno...
 

Back
Top