Sta se desava kad pustite srce da govori?

Insolitus

Aktivan član
Poruka
1.310
le24f0196b63245fdb88575cn8.jpg
 
Dao sam ti dusu
srce sam ti dao
nista vise nemam
al' mi nije zao...

A sto se tice ovoga...jako lepa pesma..slazem se...ali,nekako ne moze da mi ne bude zao kad znam da sam SVE dao nekome za koga se ispostavilo da je bio pogresan izbor i otisao...tj...kad god pustite nekog u svoje srce vi mu date deo istog...e sad kad taj odlazi on ponese i deo tog istog vaseg srca..pa kako da mi ne bude zao ????
a sve to jer sam slushao srce....
 
A sto se tice ovoga...jako lepa pesma..slazem se...ali,nekako ne moze da mi ne bude zao kad znam da sam SVE dao nekome za koga se ispostavilo da je bio pogresan izbor i otisao...tj...kad god pustite nekog u svoje srce vi mu date deo istog...e sad kad taj odlazi on ponese i deo tog istog vaseg srca..pa kako da mi ne bude zao ????
a sve to jer sam slushao srce....
ha, pesma je pesma... al' mozda ti ipak ne bude zao zato sto dok je trajalo davanje srca osecao si se carobno, zar ne? A posle, sta je bilo, bilo je, pa furaj i pamti te carobne trenutke, makar i sa pola srca...:razz: I hvala toj osobi sto postoji( postojala ) u tvom zivotu i koja je uspela da te navede da dajes srce..tako kazes sebi..:roll:
 
Niti je drama, niti lazna, niti je bio cilj kazati nesto pametno...niti si razumela sta sam napisala. Svako ima svoje specificne psiholoske mehanizme odbrane, to je sustina mog teksta.
Dozvoli da razlicito dozivljavamo i prezivljavamo neke siuacije.
Ukoliko se ne slazes, kazi argumentovano tvoje stavove, najlakse je nesto sto ti ne pase proglasiti za glupost. Verovatno nisi slucajno zadrta.
 

Back
Top