lenjost?

ZvezdanKa

Veoma poznat
Poruka
10.242
Da li ste lenje, samopopostljive i koliko ste platile u zivotu zbog toga?
Imam svacega iza sebe, verovatno nikome ne pada na pamet da sam prava lenjivica, ali meni je tako tesko ponekad da radim neke osnovne stvari....da idem u radnju za hleb, da pricam, da izlazim.. ponekad...gubim vreme... i spava mi se.. prosto lebdim...
kako vi izlazite na kraj sa tim? Ili ste pravi vulkani energije?
 
He, ja sam lenja. To mi je prirodno stanje.
Ali, posto moram da uradim mnogo stvari, sta cu, radim!
A kad odradim sve sto treba ja lenstvujem sa takvim MERAKOM da je milina jedna! (citanje, kafenisanje i jedenje u krevetu, a sve uz muziku )
Blagonakloni - oni koji me vole - kazu da sam selektivno lenja.
Kad god ne moram da se oblacim, ja dzonjam u spavacici (ili majici za spavanje) do kasnog popodneva. Ne volim da se cesljam, cudo jedno! Kad god ne moram... rascupana idem...
Kada mi se nece u prodavnicu ja umesim nesto "na brzaka", za gladnice... (picu, na primer). Ili ne umesim... kuvamo makarone...
Sustina je ne narusavati precesto svoj unutrasnji ritam :)
Ne znam kako bih to "platila" za trenutke lenstvovanja?
Kao, ne bi me rascupanu zapazio princ na belom konju?
Ili, propustila bih nabavku jeftinijeg zejtina?
Ili, morala bih da obucem tesne pantalone jer mi komotne nisu ispeglane?
Eh!
 
lenja da..ali ne u smislu da me mrzi da odem do prodavnice..da operem sudove...nisam lenja za te sitne osnovne stvari..ali sto je najgore lenja sam za one krupnije i bitne stvari...:(
 
mene je npr danas mrzelo da ispeglam stvari oprane pre nedelju dana,da posaljem neke papire ovima kod kojih sam radila,mrzelo da zavijam sarmu
ali sam zato rado raspakovala svoju topilicu za sir :) ,prosla pola grada trazeci nesto za moj novi bizmis..
mrzi me nesto sto mi ne donosi konkretno zadovoljstvo
 
lenja da..ali ne u smislu da me mrzi da odem do prodavnice..da operem sudove...nisam lenja za te sitne osnovne stvari..ali sto je najgore lenja sam za one krupnije i bitne stvari...:(

ja sudje perem svaki treci dan:) ali sva sreca sprzim ga vrelom vodom odma nakon jela tako da se ne ubudja...znaci lijen sam za te sitne stvari...a za krupne da ne govorim:)
 
uuu,ja nikada ali nikada ne peglam stavri..ne nosim nista sto se pegla...i posteljina mi je od onog nepeglajuceg materijala...mrzim da peglam....
 
ja sam nekad peglala sve!ali bas sve od gaca preko kuhinjskih krpa,posteljine pa do peskira
onda sam se ulenjila
sad peglam samo garderobu,i imam mnogo vise vremena za forum:lol:
ali ozbiljno,to peglanje mi je oduzimalo bas dosta vremena:?
 
Ne spadam u lenje osobe..iako ima dana kada jednostavno ne umem i ne mogu nista da radim....kao da su mi misli i ruke vezane..i tada se obicno prepustim neradu..retki su takvi daniali ih ima..naidju..:)
 
ne peglam, osim odece za posao..
ne cesljam se, poznata sam kao cupava...sa stilom...hehehehh
sad idem na zurku...mrzi me..da ne pominjem sto me mrzelčo da lakiram nokte..
 
Nisam lenja, više sam "umorna" za neke stvari, a i to ne znam zašto.

bug.gif
 
Da li ste lenje, samopopostljive i koliko ste platile u zivotu zbog toga?
Imam svacega iza sebe, verovatno nikome ne pada na pamet da sam prava lenjivica, ali meni je tako tesko ponekad da radim neke osnovne stvari....da idem u radnju za hleb, da pricam, da izlazim.. ponekad...gubim vreme... i spava mi se.. prosto lebdim...
kako vi izlazite na kraj sa tim? Ili ste pravi vulkani energije?

MEni je rad hrana i lek....kada nisam dobro i kada mi previse rade sive celije ja znam da ce da mi se cakli kuca...u svakom slucaju volim da radim i sve volim da radim do kraja...u kuci sam lezerna i mrzi me da se uljudim da bih otisla po hleb;) ne mrzi me da pricam...eh.....ne umem da gubim vreme...ako ga imam za gubljenje onda citam ili sam na netu ponovo citam...a ako lenstvujem to je ovde na forumu...ovde lenstvujem....ali inace ne volim da spavam preko dana...ne umem i ne mogu...sem u vanrednim situacijama....ej vidis kako me ne mrzi da pricam...bolje da stavim ....
 
Lenjost?Pa kod mene to zawisi..nekad DA,nekad NE,od raspolozenja,mada vecinom nisam lenja....ali me mrzi da idem da uzmem casu wode,pa kazem mami,ili da uzmem dnevnik iz sobe...neke sitnice :lol:
 
Da li ste lenje, samopopostljive i koliko ste platile u zivotu zbog toga?
Imam svacega iza sebe, verovatno nikome ne pada na pamet da sam prava lenjivica, ali meni je tako tesko ponekad da radim neke osnovne stvari....da idem u radnju za hleb, da pricam, da izlazim.. ponekad...gubim vreme... i spava mi se.. prosto lebdim...
kako vi izlazite na kraj sa tim? Ili ste pravi vulkani energije?

Mozda imas jako nizak pritisak... ja imam i bas zato imam nekad taj problem...
 
Ау, баш сам лења! Ал' то ћу само вама да признам:wink:
Шалим се, наравно! Па, види се из авиона!
Мислим, кад нешто мора да се уради - урадим, али све што могу да оставим за сутра - оставићу сигурно:-D
Ха-ха, често понешто остане и за прекосутра:oops:
 
O Boze , kazu to sto se mora nije tesko . Ja imam drugu devizu , meni je tesko samo ono sto moram da uradim jer ono sto nemoram i ne radim :) danas me nesto ne mrzi sve sam pozavrsila :)

@Hani , ja jos uvek peglam sve , ubi me to peglanje , pre dva meseca sam poskidala sve zavese i zamenila ih nepeglajucim :mrgreen:
 
Mozda imas jako nizak pritisak... ja imam i bas zato imam nekad taj problem...

ma pritisak mi je ok...kad sam ga merila pre godinu dna..tako su mi rekli!! ;-)
ali nije u tome stos...nije fizicka stvar u ptanju...
vise je smor....u fazonu...sto da lakiram nokte..nije los ovaj lak koji sam vec namazala, a pritom buljim u tv...lenjost!!
kad su bitne stvari u pitanju, "visi ciljevi" posao, avion, bitni dogadjaji mojih prijatelja, uvek sam spremna... prosto me neke jednostavne aktivnosti smaraju!!
pre par godina sam bila 100 puta aktivnija! knjige, filmovi, klubovi, fakultet, drustvo...

oh boze!!! PA JA SAM POSTALA UDAVACA!! Sve je postalo dodasno...

:shock::confused::shock:

Moram u Amsterdam da dodjem sebi!!
 

Back
Top