po vama najbolja igrica starija od 2005.

Hitchcock

Aktivan član
Poruka
1.685
dakle nije da mi komp ne podržava grafiku, to uopšte nije problem nego su užasno dosadne ove novije igrice koje se samo na grafiku koncentrišu a gameplay ko da gledate film :roll:
tako da napišite najbolje po vama (omiljene) igrice nastale najkasnije 2005. godine ali napišite one najzabavnije (grafika, žanr i priča me ne zanimaju) znači najzanimljivije da nikad ne dosade
meni je zasad najbolja Tony Hawk's American Wasteland ali vidćemo
pozz
 
Mafia? Gta3? MoH:AA sa ekspanzijama, Call of duty 1/UO/2, Wolfenstein, Unreal2, Duke Nukem - Manhattan Project, Vampire - Bloodlines, Max Payne 1/2... Sve si to odigrao najverovatnije, ali sigurno nesto nisi skoro, i sugurno je nesto vredno da se ponovo odigra...

A i ti, (bez uvrede) gde si nashao Pro Skejter da ti bude naj igra... :(
 
Da se odmaknemo malo od fps-ova... Morrowind, Medieval: Total War sa xl, bkb ili karavel modom, Thief the Dark project i Thief the Metal Age (obe su stvarno nezaobilazna remek dela), System Shock 2, Jagged Alliance 2 sa patchom 1.13 mi je fantastična, Stronghold serija strategija, star trek: birth of the federation (ako voliš svemirske potezne strategije), enemy engaged: comanche vs. hokum i total air war su obe lajt simulacije letenja genijalne zbog dinamičnih kampanja, Fallout 2, final fantasy 7, Heroji of M&M 3 imaju taj veeliki riplejabiliti, pomaknutu avanturu Sanitarium stvarno treba odigrati, Vormsi... trknuti i nezaboravni - pogotovo u multiplejeru - -
 
mech commander bez razmisljanja (mislim treci deo)
Dojajna igra i po mnogim tadasnjim izborima bila je kandidat za igru godine. U stvari greska.
nechcommander je strategija (isto jako dobra), mislio sam na mechwarrior.
MW3 je meni bio dosta ispran i dosadan u usporedbi sa genijalnošću koja se zvala MW2: Mercenaries... to mi je jedna od najjačih igara ikada - ali se treba potruditi pa čitati brifinge i mekvoriorov dnevnik kojeg kao vodi tvoj lik prije i posle misija...

"Look on the bright side of it, kid... you get to keep all the money..." :)

Iz godine MW3 padaju mi na pamet dragi stari need for speed 4 i dosta realna strategija / simulacija modernog pomorskog ratovanja u kojoj vodiš razne američke ratne brodove i podmornice - jane's fleet command.
 

Back
Top