ZIMSKA IDILA & ČAROLIJE

Betty

Elita
Poruka
21.481
mood_128x128_alpha.png


Danas su mi javili preko telefona (slucajna notica by Mama) da pada sneg.
Iskreno, pojma nemam, prvi je januar i ja kad sam ustala već je bio mrak. :)


Kako se borite protiv sebe i zasto i kako i koliko izlazite napolje ovih prazničnih dana? (podsetnik: snega 50 cm!)
Ako sedite, jel bar ponekad ležite :P Možda hodate, pravite Sneška?


Šta sad za vreme praznika, FTA? :D


Hmm...Evo ja ću koliko SUTRA da odem negde na kafu. U komšiluk, u kafić na ćošku ili mooožda malo dalje...ne dalje od 15 minuta peške :)

drlaunchtb4.png
 
Uzivam u snijegu.Inace sam do svoje 20-te zivjela u mjestu gdje snijeg padne jednom u 7-8 god.,i zadrrzi se citav jedan dan.I sad sam kao dijete koje voli da gazi tamo gdje niko nije gazio hhhhh.Ocarava me ovaj bajkoviti pejzaz,i mami me da izadjem.

Betty srtena ti novic godinic:D
 
Ah, nevin sneg, mrmrmrmrmr...:D
Ja čistila malo danas po dvorištu, čisto da me ne zaveje....čini se da je kvalitetan, suv...



e, i nema vetra i nema leda, u pravu si Tara,
ako cu da izlazim najbolje dok je jos tako....lepo :D

SRECA RAAADoST I TEbi TaskA, i svima!! :P
 
Снег је данас био супер:-):-):-)
Ја сам са мужем ишла у центар, у "У лицу отвореног срца" и било је дивно - гомила људи, снег пада, а нигде ветра:-P мммм
У повратку смо неколико станица препешачили.
Вратила сам се уморна, али је било дивно!
 
Bas je ekstra. A padao je po malo i jutros. Samo da se ne otopi. Bilo bi super kad bi padao svaki dan bar po malo, da se odrzi. Stvarno ekstra izgleda, a u noc ja vise ne drzim zatvorene roletne, nego ih otvorim a sedim bas tako da mogu da gledam kroz staklo preko kompjutera.
 
jao je l se secate pre ne znam, ima dosta godina... bila sam u osnovnoj, mozda 3-4-5 razred znaci neki pocetak 90 kraj 80?
pa je savsko jezero - ono kod ade - bilo zaledjeno.. i ljudi su hodali po njemu, po sred jezera (kao na povrsini sneg pa moze da se hoda, a ispod debeo sloj leda)
ne pamtim mislim da se nije desilo posle ili ne znam
 
Za ovih 15 dana, shto se tiche snega...uspela sam da:
-se potpishem nogom preko dela platoa ispred zgrade
- da gacam kroz tek napadali sneg dubok 30 - 40 cm...
- malo sam se grudvala
i najbolji deo...
- da se bacim 2 puta u sneg i ostavim chak svoja 2 otiska :lol:
(posle tog bacanja u sneg, smrzla mi se guza, sneg mi je ushao u pantalone, pa sam kukala dok nisam doshla do kuce)
- da nachnem svoj ishijasni zivac zbog preteranog izlazganja snegu...

Sve u svemu...obozavam sneg...:)
 
Ne volim zimu,ali priznajem da je sneg lep...ali kroz prozor,na toplom...sto je sigurno sigurno:roll:
Pa sinoc smo se decko i ja isetali...nekoliko metara do najblizeg kafica:lol: na toplu cokoladu pa nazad pod cebe...Reko uf sto je lepo napoljuuuuuuuu...ajmo unutra:!:
 

Back
Top