Kako ste chistili sneg danas?

Gde sa snegom sa trotoara?

  • Bacam na ulicu

  • Nebacam na ulicu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Благо теби! Видео си да неко чисти снег!!!!!!!
Ја сам данас много шетала и нигде нисам видела да је чишћено:-(
Овде у Београду се увек очекује да то неко други уради:evil::evil::evil:
 
Redovno cistim sneg oko stepenista kod ulaza u zgradu...
Nije bas da obozavam, ali prakticno nema ko drugi. Pola zgrade penzioneri, jos pola ljudi sa oko 50 godina, jos par dece, i tek poneko 'u pravom uzrastu' za ciscenje snega.
Stepeniste nije bas kod ulice, tako da ne mogu da bacam bilo gde - nego preko travnjaka ili na drugi deo stepenica - koje su dovoljno siroke.
 
Без зезања, од неких 40-так станова, нас две-три породице (млађих релативно, остали нису у стању, из сличних разлога као код Гоксија) редовно "пртимо" стазу кроз заједничко двориште, снег бацамо са стране, па се ту ни не хода, сем клинци, кад се играју, али ни не смета. Важно је да се може проћи безбедно и лако до улице, или у станове.
 
из сличних разлога као код Гоксија
Kako?:shock:
Ja volim da čistim sneg...Iako je beo:)...
Sama ta svežina i čistota ne samo snega već i vazduha me vuče napolje...
A i sviđa mi se onaj ''efekat prigušenosti'' zvuka.Kao da hodaš po tepihu.Sve je tako nestvarno i bajkovito:).Ma ,treba da budemo zahvalni što posle ko zna koliko zima konačno imamo pravi sneg:D...
A ne da se kuka:cool:
 
ja bas mislim da je tema politicke prirode, ako bacate sneg na ulicu onda ste radikal, ako pravite male gomile, onda ste DS-ovac, a ako ga iskoristite za sneska, onda ste bas pravi LPD-ovac:lol::lol::lol::lol:

Bravo !! Bas tako .Prosto je neverovatno koliko ljudi poput zombija baca sneg na ulicu i time blokira saobracaj vishe nego sto treba.U prigradskom naselju kao sto je moje na desetine "vrednih" tako zatrpavaju da sam morao da ih pitam :a sta ako nekome pozli pa hitna pomoc nedodje na vreme? Kako da se nashe prodavnice snabdevaju ako im preprechimo put i sl.
Nesvest vlada ovde duboka nesvest. Da je po mome emisija "nije teshko biti fin bi isha umesto reklama na svakom programu ,to je jedino vazno za nasu raju a time i za Srbiju
 
Da nastavim: Tako da ispada kao i uvek ....manjina koja je fanatizovana i priglupa svakim svojim postupkom hebe ostale -koji iz pristojnosti cute i sklanjaju se. Onda ta manjina pomisli da je mocna i da njihovi standardi ustvari vrede.
To se tako lepo ogleda i u ovoj temi. Bas malopre sam vodio raspravu sa tipom koji sneg ispred zgrade baca na glavnu ulicu koja je ustvari ochiscena. Kazem "da li si svestan da vozachi pod utiskom da je put prohodan voze brze i opushtenije i da onda kao u "nemogucoj misiji"nalete na tvoje radove i mogu sleteti sa puta -ubiti nekog peshaka ?
Naravno da je doshlo do teshkih rechi!!!
Uostalom to se vidi i po svemu drugom Da li ce neko od nas podici saobracajni znak ,prevrnuti kontejner? Poseci grane da se vidi znak STOP u nekoj manje bitnoj ulici.
Ne mi cemo se brinuti o geopolitici, trange frange, braaateee ekonomiji.
A zivot ode.....
 
Ovako? :D
 

Prilozi

  • smajli cisti sneg.gif
    smajli cisti sneg.gif
    29,3 KB · Pregleda: 52
ne čistim sneg...osim sa aoota...nego, samo lamela što mi nije crkla...zezemoo se po mokrim ulicama.....ima neka porodica koja stanooje za dž. u zgradi, mladi su i zdravi bogu fala...čoovaju i babe po komšilooku za pare...a nekad i očiste sneg......mestimično..ali očiste...
 

Back
Top