Savo Milosevic kritikuje DS
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Savo Milosevic kritikuje DS

Primećen član
    Učlanjen
    10.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Savo Milosevic kritikuje DS

Savo Milošević o politici, crkvi i fudbalu
    Ponedeljak, 31. decembar 2007. 16:26

Rekorder po broju nastupa u nacionalnom dresu fudbalske reprezentacije Savo Milošević poznat je i kao čovek koji ima jasan stav o svim društveno-političkim problemima Srbije. U intervjuu za novogodišnji broj "Blica" Milošević je kritikovao Srpsku pravoslavnu crkvu, ali i svoju Demokratsku stranku, jer je, kako je ocenio, "upala u zamku Demokratske stranke Srbije".

"Naša crkva je počela da se promoviše na sve moguće načine, jer je videla da to rade u svetu, a sve manje se bavi onim zbog čega postoji. Ne volim da pričam o tome, ali jako dobro znam koliko sam novca dao za izgradnju ili obnovu raznih crkava i manastira. Bolje je da smo uložili u izgradnju dečijih bolnica i obdaništa. Znam da bi to bilo ulaganje u našu decu, a ovako ne znam. U redu je, treba za hram, poštujem tradiciju, ali deca su najvažnija. Verujem u Boga, ali samo zato što je postavio pravila", rekao je Milošević.

Nekadašnji fudbaler Partizana svojevremeno je bio jedan od retkih sportista koji je digao glas protiv režima Slobodana Miloševića i koji je jasno i glasno dao podršku "Otporu". Posle ubistva Zorana Djindjića učlanio se u Demokratsku stranku, što je bio njegov svojevrsni protest zbog tadašnjih dogadjaja u Srbiji.

"Demokratska stranka je u ćorsokaku, jer ne vidim da primenjuje program koji je usvojila. Stranka čiji sam član ušla je u zamku DSS iz koje nema izlaza. DSS i Srpska radikalna stranka su retrogradne snage u Srbiji i njima odgovara trenutno stanje. Ništa ne nude, a kritikuju. Moja stranka je ušla u dil sa DS, ali ne zbog državnih, već zbog stranačkih interesa", kaže Savo Milošević.

Upitan da li se plaši prejakih reči, odgovara odrečno, jer "šta može da mu se desi?"

"Mogu da me izbace iz stranke. Ja sam već ionako prkrešio obećanje dato ocu da nikad neću da se petljam u politiku. I bio je u pravu, nije trebalo. Inače, bio sam simpatizer DS, a onda sam se posle ubistva Djindjića iz revolta prema dogadjajima u Srbiji i učlanio u stranku", dodaje Milošević.

On je ocenio i da su za loše stanje u srpskom fudbalu najveći krivci Partizan i Crvena zvezda. "Došli su mladi ljudi na bitne pozicije i očekujem pozitivan pomak, medjutim, bez pomoći države ni oni neće moći da učine nešto više. Mora da se pronadje način na koji će Partizan i Crvena zvezda da se privatizuju, da ih ne kupi sutra neki stranac i odluči da ih ugasi, sruši stadione i izgradi poslovni prostor", rekao je Milošević.

Iron Lord nije na forumu
    ne vadi prst iz uveta odkad je čuo da uvo više uživa
    Elita Iron Lord (avatar)
    Učlanjen
    23.12.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Savo Milosevic kritikuje DS

Pravilnik foruma:
    http://pomoc.krstarica.com/index.php?action=article&id=223&lang=sl

Pravilnik za postavljanje sadržaja korisnika:
    http://pomoc.krstarica.com/?action=article&cat_id=012&id=390&lang=

#
    postavljanje besmislenih, nejasnih sadržaja i sadržaja koji su sami sebi svrha
    #
    postavljanje sadržaja koji nemaju lični pečat autora

Slične teme

1. Papa kritikuje upotrebu prezervativa !
    Autor Nikita Kulganov u forumu Politika
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.03.2009., 22:29
  2. Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 05.01.2009., 10:09
  3. Savo Milosevic
    Autor Guliverr u forumu Politika
    Odgovora: 54
    Poslednja poruka: 28.02.2008., 19:05
  4. savo ili bekam
    Autor banegad u forumu Fudbal
    Odgovora: 16
    Poslednja poruka: 22.02.2006., 20:09
  5. Da li je Savo Milosevic drvo ili majmun?
    Autor kompakt u forumu Fudbal
    Odgovora: 25
    Poslednja poruka: 26.09.2003., 21:47

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •