XP SP3

ketyy

Obećava
Poruka
93
jedan text za one koji ne veruju da postoji XP SP3

IT SVET [31.12.2007]

Microsoft olakšava aktivaciju XP-a

Microsoft1.jpgMicrosoft planira da sa poslednjim Service Pack-om 3 za svoj već vremešni Windows XP OS promeni način aktivacije. Nova instalacija Windows XP SP3 će dati korisnicima isti 30-dnevni period koji trenutno i Windows Vista daje korisnicima pre nego što zahteva unošenje aktivacionog ključa proizvoda, koji je dostupan na pakovanju operativnog sistema, sastoji se od šifre od 25 karaktera i potvrđuje valjanost kopije. Kao i kod Windows Server-a 2003 SP2 i Windows Vista-e korisnici sada mogu da kompletiraju instaliranje operativnog sistema bez unošenja proizvodnog koda tokom punog integrisanog procesa instalacije Windows-a XP SP3 navodi kompanija u saopštenju.
 
Znas sta ja moj redovno apdejtujem i jos mi nije ponudio SP3 da skinem , uredno mi nudi SP1 za office 2007 a i gospodin ispod lepo dade link ka beta verziji
 
Izbegavajte instaliranje beta verzije,tesko ce te je se otarasiti,jedini sada poznat nacin je reinstall Windowsa...
Ako jurite za SP3,nadajuci se da vce te dobiti nesto posebno,ne nadajte se jer ce novi SP doneti bitne promene samo "ispod haube"

Finalna verzija se moze ocekivati,po mojim proracunima u maju...
 

Back
Top