Star Trek,da li neko prati?

Stizu pojacanja za novu Pikardovu seriju.

Najvece ime za sada Santiago Cabrera (Darius Tanz - Salvation, Lancelot - Merlin i Isaac Mendez iz Heroja).

Tu su i Alison Pill (The Pillars of the Earth, American Horror Story) i Harry Treadaway (Dr. Frankenstajn iz Peni Dredful, Mr. Mercedes).
 
Druga sezona Discovery-ja je bolja od prve. Finale je cgi spektakl. Nije bas ko DS9 borba 1000 na 1000 brodova, ali je prstalo kao da jeste.

Orvil finale su snimili samo da bi Adriana pokazala dekolte. Ako se sad ne uda, nikad nece.

I Alara se vratila na kratko. A ostatak price je kopija Discovery-ja. Vracanje u proslost, pa u buducnost, pa alternativna stvarnost i ostalo. Nisam bas nesto bio odusevljen.
 
Ma ljudi sta vam je , Orvil je vise parodija i to ne moze da se poredi, to je isto kao kada bi poredili Scary Movie i Vrisak.

Inace zavrsnice druge sezone Diskaverija je bila bas odlicna i sad jbga ko da ceka trecu sezonu , sad ne zna se jos kad ce treca sezona ali verovatno tamo negde na zimu, pocetkom naredne godine, a u medjuvremenu u poslednjem kvartalu ove godine stize i ona nova serija sa kapetanom Zan Luk Pikardom sto je fantasticna vest i ocekujem da ta serija bude i bolja od Diskaverija.
Mada mislim da se sad zagrejali i da ce treca sezona Diskaverija bas da kida , recimo slicno je bilo i sa serijom Enterprajz , prve 2 sezone su bile ono djene-djene , imale su svojih uspona i padova ali zato 3. i 4. sezona pokidali.

Inace treca sezona ce verovatno donekle biti po modelu na Vojadzer gde ce posada Diskaverija biti prepustena sama sebi u svemiru 930 godina u buducnosti i verovatno ce paralelno sa njima se odvijati i radnja u "sadasnjosti" odnosno 23. veku nakon krja druge sezone koja ce pratiti avature kapetana Pajka i posade Enterprajza.
Verovatno ce tokom cele sezone pokusavati da stupe u kontakt jedni sa drugima i verovatno ce na kraju sezone posada Diskaverija uspeti da se vrati u njihovo originalno vreme iz kog su dosli.
 
Zanimljive stvari se desavaju za Star Trek. Do sada su prava za filmove i serije bila podeljena izmedju dve kuce Viacom/Paramaunta i CBS-a. Kako je doslo do spajanja u jednu kucu sada su i sva prava na jednom mestu. Likovi ce moci slobodno da se koriste u oba pravca. Na primer, Chris Pine ce kao Kirk iz filmova moci da se pojavi u Discovery-ju. :D
 
Dobra je epizoda sa Rosom Salazar. Kako su nastali tribblesi. Ima dosta humora. I nije kraj kad krene odjavna spica ima jos iza... ;)

Sto se tice ostalih epizoda. Zamisljene su kao male price sa sporednim likovima iz Discoveryja. Ovo sa Rosom je prva prica gde je glavni lik potpuno nov i gde radnja nema bas nikakve veze sa Discoveryjem. Sto je po meni bolja varijanta.

Sto se tice prve sezone, najbolja epizoda mi je bila sa Tilly i Yadirom Guevarom-Prip iz Supernaturala. Izgleda da nije samo sto cenim Yadiru, vec se i drugima dopala, pa je Yadira posle gostovala i u dve epizode Discoveryja. Sto je sasvim ok.

Dobra je bila i epizoda sa Harry Mudd-om.

Druga sezona je tek pocela - dve epizode. Bice ih jos 4. Kriju ko glumi u tim epizodama, tako da verujem da ce biti jos iznenadjenja. :D
 
U januaru stize Star Trek: Picard :ok:
Trejler

7 of 9 izgleda ko zmaj. Steta sto ce biti samo u jednoj epizodi.

Nadam se samo da nece previse biti u stilu kucamo na vrata zaboravljenih asova.

A kad smo kod toga.

Nana Visitor, Terry Farrell i Marina Sirtis prave film Storyville

Nadam se da ce i Nana nekako da upadne u Pickard-a. Makar na epizodu ili dve. Lepo bi bilo videti sta se desilo sa Kirom u buducnosti.
 
Ne znam šta da mislim o toj najnovijoj seriji. :(
Trudim se da se ne nadam da će biti dobra, da se ne razočaram kao sa Diskaverijem.
Mada će verovatno biti žešći shit.
I nadam se da će Patrik da poživi dovoljno dugo, jbt premator je. :(
Ne razumem zašto nisu mogli da snime seriju u kojoj glavni lik ima manje od 80 godina.
 
U januaru stize Star Trek: Picard :ok:
Trejler

7 of 9 izgleda ko zmaj. Steta sto ce biti samo u jednoj epizodi.

Nadam se samo da nece previse biti u stilu kucamo na vrata zaboravljenih asova.

A kad smo kod toga.

Nana Visitor, Terry Farrell i Marina Sirtis prave film Storyville

Nadam se da ce i Nana nekako da upadne u Pickard-a. Makar na epizodu ili dve. Lepo bi bilo videti sta se desilo sa Kirom u buducnosti.
.
javi nam na vreme kad počne nov serijal :D
 

Back
Top