Star Trek,da li neko prati?

Opet ST9,mogu samo da kazem-dalje. Leko-genije si,odlepio sam za ovim smajlicima,3 sata sam ih kopirao i klasifikovao,oci su mi kao krofne!!!
Ali sam
508.gif
sad happy.
A samo sam svratio tamo da ih pogledam
 
Pa vidi se iz prilozenog,sinoc sam toootalno prolupao od pregledanja. :roll:
Odakle ti,zaboga sad ovi smajliji? :(
Pa zar na internetu ljudi nista drugo ne rade nego prave te male manijake (ali ja ih ipak vooolim) :P

I zato cu strajkovati gladju
blaat2.gif
dok ne saznam adrese gde mogu da nastavim da se zaludjujem sa ovim glupavim rodjacima Pakmena!!!

Ime mu ne znam (hehe,kladim se da ne znas ni ti,ovo si izvukao iz nekog rukava :wink: ),a prezime mu je valjda Zimmerman,yes? Jel se secas ti kako je,i GDE zavrsila cela ta serija EMH identicna doktoru i koja im je oznaka?

Sestra mi rece da ti se zahvalim na odgovoru za antivirus u onoj drugoj rubrici,to je bila ona tamo.A rece mi i da si nesto prozivao Sizifa,ne mozes ni da zamislis koji je to idiot Leko.
Vodi religiju a u najboljem slucaju je ateista koji je mrzi,ne zelis da znas sta je u najgorem slucaju!
Pogledaj mu samo sliku na profilu,mamma mia... :?
Nego da ne trosim reci na budalu,nisam jos stigao da ulovim ove drugare da se raspitam za HD,nadam se da nije frka?

Nexus,nisi mi odgovorio za nick,jesi li ga stavio po onoj temporalnoj anomaliji iz Generations?(a i to je valjda 6.deo ST,pogodak? :P )
 
Eeeeh,nemoj ocekivati da dobijes sve na tanjiru. :) Ajde malo razmisljaj,sta sam te ucio,smajlije sam
postavio,ali otkud oni tu kad ne postoje na Krstarici......mislite o tome.

Morao sam "pripremiti" odgovor na postavljeno pitanje,zove se Dr Lewis Zimmerman.
Prethodna serija cisti "hodnike" plazme i Zimmerman se prilicno ubedachio(kakav izraz :) ) zbog toga,
mislim ko ne bi,da 200 holograma sa tvojim likom cisti djubre.A koja im je oznaka,ufufuf eee to je vec
mnogo,posto sam poslednji put Voyager gledao pre 4 godine.


Reci sestri "Nema na cemu ;)".I pitaj sto je sklonila datum rodjenja iz profila? :) Salim se.Nisam
prozivao Sizifa,slucajno sam nasao neki tekst koji je i ovde postovan ali kao da izgleda da je iz
"prvog lica",pa mi se to nije cinilo uredu.Ali sad je sve reseno.Ima ovde svakakvih "pacijenata"
ali najgori su oni "padobranci" sto se ne registruju a uvek nesto komentarisu i bune se.

Za hard bi bilo frka da imam pare u rukama,ali ovako...."ima se,moze se" mislim na vreme.:)

Kako se niko nije javio sa igrama,cccc....ajde ljudi zivlje zivlje!!!
 
Jao,jao,jao,jao,jao......stade mi mozak,cini mi se da je bio neki glumac iz prethodnih serija al
ne mogu da se setim koga sad glumi.Puuuuuuuuuuu,sto sam vratio cd-ove prva dva serijala,sad se izjedoh
skroz. :twisted: :evil:

5+ za pitanje!!!:)
 
Sad se setih!!!!!!

Ali necu drugima da kvarim.Da bi potvrdio da znam odgovor recicu da je imao bich.Pa da vidimo dal ce se jos neko setiti.

Bas si me propisno namucio sa pitanjem,ubi se od razmisljanja da je neki od onih plavih sa antenama.Kad smo vec kod tih plavih i tu ima jedan glumac koji je takodje glumio jednog lika u DS9?Jel znate kog?
Ne mora bas ime glumca. :wink:
 
A potcenio sam te,jesi se dobro pripremio,oznaka im je mark 1,ako se dobro secam,a prikazali su ih u onoj epizodi author,author gde se doktor bori za svoja autorska prava cak je izgledalo da ce uslediti neka epizoda gde ce se i oni pobuniti posto su gledali onaj doktorov sovinisticki holo-roman,medjutim nista od toga nije bilo... :(

Samo da znas da ja i dalje strajkujem i vrrrrrlo sam gladan!!
blaat.gif
hehe.
Sta da radim,to je jace od mene mnogo ih volim

Promenila je god.zato sto zajedno koristimo ovaj nick,ja se nisam registrovao a i sta ce mi kad me prakticno jedino ova tema iole zanima na forumu :D

Nexus,znaci totalno sam omasio! :oops:

Moracu da nabavim DS9 i Enterprise,ne ide vise ovako svi ucestvuju u pitanjima iz tih serijala,samo ja bledo gledam k'o tele u sarena vrata! :oops: :oops: :oops:

Vratio se Djenka!Bice ton filmova! :wink:
 
He, he, Đenka's back. :D

Iskreno, ni ja se nisam setio fenomenalnog Blade Runnera kad sam pročitao ovo "Nexus 6".
Prvo što mi je palo na pamet bila je trilogija Henryja Millera Plexus, Nexus, Sexus. :oops:
Svaka čast za nick, dobro si se setio 8)

Btw, koliko se ja sećam, Nexus 6 replikanti su zabranjeni na Zemlji pod pretnjom smrću, je l tako Nexuse ? :twisted:
 
@Tzar
Odovo gostovanje u Enterprise serijalu...hmmm?
Je l' to ono kad se Tucker i T'Pol spuste na neki planet i na njemu pronalaze malu koloniju ljudi koji tvrde da su se tamo srušili pre par godina, mada sve govori u prilog tome da se oni tamo nalaze mnogo duže, nekoliko decenija. Na kraju se ispostavi da su jedini živi ljudi u toj koloniji stari naučnik (kojeg glumi "Odo") i njegova kćerka, a da su svi ostali "kolonisti" u stvari hologrami koje je naučnik napravio po uzoru na članove posade koji su poginuli.

Iskreno, ja sam očekivao da će ta "mračna istina" biti mnogo mračnija i šokantnija... :?
Sjećam se da su se svi išćuđavali kako ta kolonija ima začuđujuće mnogo hrane, pa sam pomislio da možda ne jedu jedni druge, ili da jedna grupa uzgaja drugu radi hrane. Ali nije bilo to, ispostavilo se da je sva ta hrana iz neke napredne hidroponičke bašte...
Hm, nije bilo baš maštovito... :roll:
 
Nesto sam se setio-da li znate kako je zavrsio svaki od brodova USS Enterprise,po abecednom redu :wink: i ko je komandovao kojim? Nije trik pitanje,ne znam ni ja bas ceo odgovor :lol: Naizgled basic knowledge,ali i nije bas tako basic...

Leko sta si ti bese rekao za TNG,hoces li ih nabavljati na cd?

I da li neko ovde snima DS9,ove poslednje gde se odigrava Dominion wars bi me zanimale s obzirom da sam napravio jaaako los izbor distributera kablovske,pa imam samo hrt 1 :roll:

Leka me jos cedi sa adresama za smajlije a ja sam sve gladniji :shock: usled istrajnog strajka gladju,smazacu njega na kraju balade pa nece niko imati koristi od smajlija! :D

Jos uvek izgledam otprilike ovako:
blaat.gif


E dobro sam se setio LEKO-ova mala mi rece da te pitam ovde posto je ionako svejedno-kaze i na rubrici o kompjuterima joj jedino ti odgovoris kako treba na pitanja...hoce da promeni pretrazivac kaze da je internet explorer najpogodniji za viruse-koji bi preporucio pretrazivac u tom slucaju? I uostalom da li je to tacno za viruse ili malac opet dize frku bez razloga? (sto ce reci-disciplinske mere su opet neophodne :o )
 
Nikad nisam obracao paznju na oznake brodova.Valjda su imali na kraju A,B,C..itd.A u filmovima su se samo
rusili i raspadali.

Bice TNG na cd-u ali kad ih ja budem snimao sa mog harda.Jer to je jako z*a*j*e*b*a*n proces nabavke,
tzv. "trece" ili cak "cetvrto koleno".Ja cimam mog druga on cima nekog njegovog,koji ima nesto a ostalo uzima od nekog treceg.
I to sve ide sa vremenskim razmacima od dan-dva izmedju clanova ovog linka.
Eeeee sad,da bi ja to presekao,zmiju treba u glavu gadjati;),kupicu hard,dogovorim vreme i krenuti redom.Dobar dan!Dobar dan!
sta imas?!Imam ovo!Povezem hard,copy/paste,dodjem kod drugog,sta ti imas?!copy/paste,kod treceg,A ti?!copy/paste.Gotovo za dan-dva.
Meni na hardu SVE serije,i onda'k se nasmejem:"Hohohohohohohohahahahaheheheh :)".
Ali sve to stoji dok ne nabavim hard.Kako kaze stara poslovica:"Ko ceka taj i doceka."
Mada ima tu i nekih drugih tehnickih problema,to moram ispitati do detalja,mislim da sam jednom nasao
na netu cele serijale DS9 i prvi je bio 10GB,a ima ih koliko 8 ili 9?!
100GB-80GB=20GB ako bude takav slucaj onda ce morati 160GB-80GB=80 to vec moze.:)

Pre dva meseca sam nasao da je neki tip prodaje DS9 serije na DVD-u za 2400 din.,negde oko 15 diskova
ali mi nije bilo jasno kako su na 15DVD diskova stali svi serijali kad Oficijala izdanja idu na 7 diskova po
serijalu,pa se nisam mnogo zanimao.Jer u oglasu nije pisalo DVD-ripovi nego bas DVD.
E-mail adresa je bila simsons@nesto ili nekako slicno.Probacu ponovo da nadjem,ako te zanima.

Hvala na komplimentima.Dobro je sto hoce da promeni IE-a,moja preporuka je Opera 7.23.Mada i svaki drugi
ce lepo posluziti Netscape,Mozila....Ja koristim operu jer mi najvise odgovara,poseduje dosta prakticnih
dodataka,ima ugradjene pretrazivace google,amazon.com,download.com...I opciju otvaranja vise prozora u jednom.(45 i vise
tema sa krstarice u jednom prozoru),ugradjen pop-up bloker.Ucitavanje stranica,po izboru stila korisnika,bez slika,css-stilova,
bez tabela...rezultat:brze ucitavanje-na starim analognim centralama i losim internet konekcijama.
Postoje razni maliciozni programa koji koriste propuste na IE-u ili su "optimizovani" za njega,razni crvi,otimaci browsera,
otimaci home page-a jer se IE koristi na 80% racunara na netu.Sve se to moze lako spreciti ili leciti
ali najlaksi nacin je menjanje browsera.
Da ne bi pravili ovakve off-topice,ako ima neko slicno pitanje,licno za mene ;),nek mi posalje privatnu poruku
ovde na krstarici ili na mejl.

Pozdrav,svima.
 
Evooooo ga!Nasao sam:
KVALITETNO I BRZO. KOMPLETAN KATALOG NA E-MAIL >>

The Simpsons (15 sezona) 29+49 CD (sa prevodom)
South Park 7+29 CD (sa prevodom)
ALF 1+11 CD (sa prevodom)
Poaro 32 CD (sa prevodom)
Mucke 35 CD (9 sezona, sa prevodom)
Friends 60 CD (sa prevodom)
Star Trek TNG - 45 CD/8 DVD (DVD kvalitet, sa prevodom)
Star Trek DS9 - 88 CD/15 DVD (kompletan DVD Rip sa eng. prevodom, SRT format titlova)
... ... ...

50-55 din/kom VERBATIM Pastel CD-R 700 (kesica)
270 din/kom RICOH DVD+R 4.7 (slim-box)

Informatika->Programi i igre (Postavljen: 05/04/2004 4:22:00)

DivX serije
SCG simpsonovi@sezampro.yu

Na netu sam saznao da se tip zove Darko.
 
Leko ovo je suvise lepo da bi bilo istinito,ako zaista ima sve ovo-moracu neko vreme da radim samo za ST. :roll: Ali kako kaze u onoj reklami-ima stvari koje novac ne moze da kupi :o u nasem slucaju-to je uzivanje u ST.

Konacno sam pogledao ST 1 deo na dvd-u,vise se i ne secam kada sam ga gledao prvi put-i sta su uradili-neke scene su osvezili kao u Star Wars,ima i nekih novih scena,pregled izbacenih iz obe verzije i jos stosta drugo...sve u svemu dobija se uz film jos ceo jedan disk na kome su samo special features! Prijatno su me iznenadili da vam kazem...

Znam da nije fer,jer sam i ja to cuo veceras ali da li neko zna koje je god.poceo TOS,TNG,DS9 itd.?

Enterprisea ima 5 koliko ja znam A-B-C-D-E.
A je slupan kad su isli po Spoka(3.deo),to je lakse,ostali?
 
Neki Hrvati su kupovali od njega i kazu:
Interesuj se na e-mail : simpsonovi@sezampro.yu . Tip se zove Darko i ima :
FRIENDS:
1,2,7,8,9 sezona
38 CD-R / 115 epizoda / 3 epizode po disku, 640x480, (sa Pinka, kvalitetno, bez reklama)

i 14 epizoda THE COSBY SHOW-a . Slika je isto odlicna!

Recimu da te je preporucijo Nikola Mamuzic!

TNG je poceo 92,DS9 97 a za TOS mislim 72,jel sam blizu?
Prevrnucu literaturu kad nadjem vremena pa ce i biti
odgovora na pitanje o brodovima. :twisted: :wink: .
 
Malo sam racunao:
Ukupno ima 177 TNG serija ako je on stavio na 45 cd-a
stane 4 serije po disku,sto je kroz dobar kvalitet.
A za DS9 kojih ima 171 na 88 diskova stane 2 po disku,jos bolje.Posto su DVD-ripovi najverovatnije ima i nekih dodataka.
Ili na DVD,TNG 22 serije po disku.
A DS9 12 po disku.
 

Back
Top