Star Trek,da li neko prati?

Nove vesti. Producenti potvrdili da se Michelle Yeoh vraca. Ili ce biti vise epizoda iz proslosti ili je klingonska medicina mnogo dobra. :D

Odlcino obozavam je. Ali verovatno secanja.. jer su je Klingonci pojeli.

Inace kako nema ja sam vec odgledao jutros. Izgleda da Discovery ima Blink Drive koji je koristen u Dark Matter od strane Raza crue :D

Screenshot_1.jpg
 
Poslednja izmena:
Na pola sam knjige Desperate Hours. Discovery sa Filipom i Majkl resava neki problem na nekoj planeti. Pridruzuju im se Kristofer Pajk i Spok sa Enterprise-om! :D

Ko ne zna Pajk je bio kapetan pre Kirka u prvoj epizodi Star Treka ikad snimljenoj :)

latest


A pojavljuje se i u novom serijalu filmova.

Christopher_Pike%2C_2258.jpg


Na planeti se susrecu Burnam i Spok i resavaju slucaj.

Moguce da ce serija da angazuje Zachary Quinto-a za ulogu.

Spock_Zachary_Quinto.jpg
 
Poslednja izmena:
Sumnjam da ce iko od ekipe koje su radili skorasnje ST filmove ucestvovati, mislim ucestvovati u smislu da nastave svoje uloge....novi filmovi su bili van kanona,neki reboot, Discovery prati originalni kanon,tako da za taj "univerzum" skorasnji ST filmovi "ne postoje" a sa tim i ti glumci / likovi.
 
Sumnjam da ce iko od ekipe koje su radili skorasnje ST filmove ucestvovati, mislim ucestvovati u smislu da nastave svoje uloge....novi filmovi su bili van kanona,neki reboot, Discovery prati originalni kanon,tako da za taj "univerzum" skorasnji ST filmovi "ne postoje" a sa tim i ti glumci / likovi.

Ne bih se slozio sa tim razlogom. Bez obzira sto je u pitanju paralelni tok vremena, face likova ne bi trebalo da se menjaju. Iako je u pitanju paralelni svet, fransiza je ista.

Jedini razlog moze biti lova.

Inace procitao sam ovu knjigu iz Discovery serijala. Vrlo aktivnu ulogu ima Spok i njegov odnos sa Majkl. Takodje su u akciji i Shenzou i Enterprise sa Kristoferom Pajkom. Spok i Majkl su imali mind melt i mozda ce to da se manifestuje u Discoveriju. Njen mind melt sa Sarekom je vec rezultovao telepatskom vezom u seriji.

Inace je prilikom atentata na Vulkansku akademiju Majkl bila smrtno ranjena, ali je Amanda naterala Saqreka da obavi mind meld sa Majkl, pa joj je to spasilo zivot. Sarek nije to dobrom voljom uradio. Spok i Majkl u knjizi stvaraju jaci odnos.

Nekako mi je neverovatno da se Spok ne pojavi u Discoveriju. Videcemo :D
 
Poslednja izmena:
Da da. Definitivno ce Dr da se preobrazi u Tridoglogoredidu :hahaha:

Tardigradu. :P Po naški, vodene medvede. :) Obožavam te životinjice, najžilavija su bića koja postoje i taaako su slaaaatki. :heart: :zaljubljena:Elem, ova bića stvarno postoje, samo su na našoj planeti mikroskopska. Msm da niko ne može da zamisli moje oduševljenje kada sam videla da su ih uveli u ovu seriju. :zaljubljena:


Btw, šta fali doktoru i njegovom dečku, baš su simpa skroz. :heart:
 
Ne bih se slozio sa tim razlogom. Bez obzira sto je u pitanju paralelni tok vremena, face likova ne bi trebalo da se menjaju. Iako je u pitanju paralelni svet, fransiza je ista.

Jedini razlog moze biti lova.

Inace procitao sam ovu knjigu iz Discovery serijala. Vrlo aktivnu ulogu ima Spok i njegov odnos sa Majkl. Takodje su u akciji i Shenzou i Enterprise sa Kristoferom Pajkom. Spok i Majkl su imali mind melt i mozda ce to da se manifestuje u Discoveriju. Njen mind melt sa Sarekom je vec rezultovao telepatskom vezom u seriji.

Inace je prilikom atentata na Vulkansku akademiju Majkl bila smrtno ranjena, ali je Amanda naterala Saqreka da obavi mind meld sa Majkl, pa joj je to spasilo zivot. Sarek nije to dobrom voljom uradio. Spok i Majkl u knjizi stvaraju jaci odnos.

Nekako mi je neverovatno da se Spok ne pojavi u Discoveriju. Videcemo :D

Wow, kako si pronašao tu knjigu? Zar nije tek izašla? :eek:
 
Tardigradu. :P Po naški, vodene medvede. :) Obožavam te životinjice, najžilavija su bića koja postoje i taaako su slaaaatki. :heart: :zaljubljena:Elem, ova bića stvarno postoje, samo su na našoj planeti mikroskopska. Msm da niko ne može da zamisli moje oduševljenje kada sam videla da su ih uveli u ovu seriju. :zaljubljena:

Btw, šta fali doktoru i njegovom dečku, baš su simpa skroz. :heart:

te zivotinjice su skoro bile u centru paznje po medijima zbog nekih sposobnosti. Da li imunitet da li dugovecnost. Mrzi me da pretrazujem. I meni su slatke i ljupke bas. :)

- - - - - - - - - -

Wow, kako si pronašao tu knjigu? Zar nije tek izašla? :eek:

Imas je na torentu. Procitao sam je u epub. Zaista je solidna knjiga u odnosu na ostale Star Trek knjige.

Stigla nova osammilionadolarska epizoda! Za sada samo 720p. Ceka se 1080.
 

Back
Top