Reinkarnacija-ne da li verujete,vec da li se secate?

elendil:
Da li se secate proslih zivota?Ima li nekoga ko se seca da je ziveo na Atlantidi tj.Numenoru?Seca li se neko "odanih", potonuca i dolaska sa Oriona?Put vecno ide,nikad ne prestaje od vrata gde poce i zatim...

Da,nekih scena...segmenata...
Neznam ali znam lika koji se seca Egipta.
Mislim da Slavinski i njegovi ucenici pricaju da se secaju zvezda...pitaj njih....
Ti? Da li se secas ?

93!
 
Jednom sam sanjala da sam Jevrejka u Varsavi,neki valjda 18-19 vek,ne znam.Bila sam starica,iz porodice koja se bavila apotekarstvom.San je bio veoma realistican-arhitektura,odeca,jezik.Kada sam se probudila ponovila sam rec koju sam zapamtila iz sna-na zalost,to je bilo pre par godina tako da sam zaboravila koja je to rec bila.Da li je to rinkarnacija-pa ne verujem,pre ce biti da sam gledala nekada slican film,a mozak ga izvukao u datom trenutku. :lol:
 
alchemy:
Jednom sam sanjala da sam Jevrejka u Varsavi,neki valjda 18-19 vek,ne znam.Bila sam starica,iz porodice koja se bavila apotekarstvom.San je bio veoma realistican-arhitektura,odeca,jezik.Kada sam se probudila ponovila sam rec koju sam zapamtila iz sna-na zalost,to je bilo pre par godina tako da sam zaboravila koja je to rec bila.Da li je to rinkarnacija-pa ne verujem,pre ce biti da sam gledala nekada slican film,a mozak ga izvukao u datom trenutku. :lol:

moguce... mada postoje inkarnacioni snovi...u kojima sanjas prosle zivote... mada je najzastupljenija metoda regresija.Postoje i neke new age tehnike koje su se pokazale delotvorne.Samo...
I sta neko od onih koji nisu spremni vidi prosli zivot scenu detalj probude se davno zaboravljene emocije.Covek koji mrzi pedere vidi kako su ga guzili.Vidi kako je ubio nekog.Majka vidi kako je ubila sadasnjeg sina.itd...Neki ljudi ne mogu da rese ni probleme u ovoj inkarnaciji sta bi se desilo sa njihovom psihom kad bi videli neku takvu scenu ? Bio bi ringispil u glavi.
 
Istrazivanje ima smisla smo ukoliko nam ta secanja pomazu u ovom sasnjem zivotu da bolje zivimo i funkcionisemo.Svidjalo se nama ili ne zakon karme deluje i onako kako sejemo tako cemo i znjeti.Mislim da mrznja i ljubav najvise vezuje duse da se ponovo srecu.Radio sam regresoterapiju po metodu Jana Zidgela,svajcarca,dolazio sam do secanja na preporadjanju,na intenzivima prosvetljenja,u najdubljim snovima i moja i iskustva drugih su jako,jako potresna i bolna.Ali lece.Pomaze da se zivotne lekcije bolje shvate.Atlantida mi je posebno zanimljiva jer mi je ona pocetak.Sto se tice Slavinskog i njegove grupe oni su ok.ali oni su sa Algola.Moj je dom Orion,ipak.
 
elendil:
Istrazivanje ima smisla smo ukoliko nam ta secanja pomazu u ovom sasnjem zivotu da bolje zivimo i funkcionisemo.Svidjalo se nama ili ne zakon karme deluje i onako kako sejemo tako cemo i znjeti.Mislim da mrznja i ljubav najvise vezuje duse da se ponovo srecu.Radio sam regresoterapiju po metodu Jana Zidgela,svajcarca,dolazio sam do secanja na preporadjanju,na intenzivima prosvetljenja,u najdubljim snovima i moja i iskustva drugih su jako,jako potresna i bolna.Ali lece.Pomaze da se zivotne lekcije bolje shvate.Atlantida mi je posebno zanimljiva jer mi je ona pocetak.Sto se tice Slavinskog i njegove grupe oni su ok.ali oni su sa Algola.Moj je dom Orion,ipak.

Pa pazi skoro uvek pomazu samo je problem prihvatanje i shvatanje.Sveca ce ti pomoci da izadjes iz mracnog tunela.Ali mozes i da se opeces.Uvek je istina bila vaznija od lazi barem meni nije bitno da li je surova ili ne.Ne , zakon karme deluje za neke ali neki su iznad toga.Ako znas ucenja Bardona on ti je pominjao to.Hm da tako nesto ljuba i mrznja ne razjasnjene stvari.Neznam koja je to metoda od Jana Zidgela.Intezivima prosvetljenja kod Slavinskog ?
Meni je zanimljivo to kako svaki drugi covek tvrdi da je sa Atlantide ili Oriona.Mada sam skeptik sto se toga tice.
Pa ne tvrde svi da su sa algola.Drugo algol meduzina glava je mracna zvezda neverujem da su sa algola.Koliko se secam setili su se drevnog kosmickog jezika algolskog tvrdeci da nema veze sa algolom.Mada koliko znam kosmicki jezik je enohijanski.Do sada je bio za sve autoritete.Poznat je kao jezik andjela i demona.
Hm ne zaboravi da je Slavinski ucio od majstora iluzije Rona Habarda.


Zir de Enki apila gohed!
 
Davno, davno sam bio kod Miline u Hrpeljcima na Intemzivu prosvetljenja, i oni jesu sa Algola.Slavinski ima svoj put i druga je prica od nase.Zato je Desimir i Drustvo za psihofizicku rekreaciju krenulo svojim putem,jos davne 1983.I od tada sam ja u Drustvu PFR-Zajecar.Inace ja nisam bas preterano sretao ljude sa Atlantide,mada Milic od Macve tvrdi da ih u Srbiji ima jako puno.Nije ni vazno.A sto se tice R.Hubbarda njegove tehnike nikako nisu za potcenjivanje.Samo, mnogo mi se vise svidjaju ljudi koji su ga napustili i rade nezavisno kao sl.strelci.Jedan od njih je i moj prijatelj Eric Ballard.A tehnike su jake,zaista.I delotvorne.Pozdrav
 
elendil:
Davno, davno sam bio kod Miline u Hrpeljcima na Intemzivu prosvetljenja, i oni jesu sa Algola.Slavinski ima svoj put i druga je prica od nase.Zato je Desimir i Drustvo za psihofizicku rekreaciju krenulo svojim putem,jos davne 1983.I od tada sam ja u Drustvu PFR-Zajecar.Inace ja nisam bas preterano sretao ljude sa Atlantide,mada Milic od Macve tvrdi da ih u Srbiji ima jako puno.Nije ni vazno.A sto se tice R.Hubbarda njegove tehnike nikako nisu za potcenjivanje.Samo, mnogo mi se vise svidjaju ljudi koji su ga napustili i rade nezavisno kao sl.strelci.Jedan od njih je i moj prijatelj Eric Ballard.A tehnike su jake,zaista.I delotvorne.Pozdrav

Nisam cuo za nju.Jesu ? Odlicno.Dokazi ili prestani da me smaras sa tim.Nemas pojma o slavinskom zato cuti.Ja sam ih sretao mnogo i da.. neverujem da si sa atlantide.Ok? Ko je rekao da su njegove tehnike za potcenjivanje ? Da li sam ja negde to pomenuo.Tehnike su mu odlicne ali je on otac iluzije.Da si citao neke stvari mnogo stvari biti bile jasnije.Jake ? Ne.Samo deluju.A sto se jacine tice jake su za tebe.Nekome su smesne.da li si nekad radio sa drvetom smrti ? Ili mozda invokacije lovecraftovskih bogova ili nesto slicno...
Za pocetak.
 
elendil:
Davno, davno sam bio kod Miline u Hrpeljcima na Intemzivu prosvetljenja, i oni jesu sa Algola.Slavinski ima svoj put i druga je prica od nase.Zato je Desimir i Drustvo za psihofizicku rekreaciju krenulo svojim putem,jos davne 1983.I od tada sam ja u Drustvu PFR-Zajecar.

E ziv bio... izgleda je Blesimir formerly known as Desimir bash kreno svojim putem a vim nije zaboravio povede i par jarana sa sobom. So how's "psihofizicka rekreacija" workin' out for you anyhoo?

elendil:
Inace ja nisam bas preterano sretao ljude sa Atlantide,mada Milic od Macve tvrdi da ih u Srbiji ima jako puno. Nije ni vazno.

Legendo, Milic od Macve je... kako da kaem... mvtvav. Al nije ni vazno...
 
Samo nastavite Vase intelektualne palamudovine.Verovatno ce Vam spiritualni ego od toga biti nahranjen.Ja sam covek jednostavan,mozda priprost.Trudim se da sledim put srca,nije mi do dokazivanja,niti mi je potrebno da budem u pravu.A sto se Atlantide tice recimo da serem i da nisam sa nje.Eto jel zadovoljava.Kao da je to upste bitno.Rekoh ja sam jednostavan i nije mi bitno da budem u pravu.Duhovna iskustva su krajnje licna i ne vredi ih komentarisati.A kamo li razmetati se njima.Jel tako gostu,i jarane?
 
G.djo Margott,nemojte ta govna stavljati u moja usta.G.Pellav je u pravu.Sacuvajte svoj cinizam za prilike gde se biti korisniji.A kompleksi se ne lece na forumu.Sto se tice regresoterapije, mogu govoriti samo o "tehnickim" stvarima."Dokazi"ne postoje,mada se mogu i naci,naravno individualno.Svako pomisli da ne Fantazira,medjutim kada kroz to prodjete postaje lakse.Ron Hubbard u jednoj knjizi daje ne bas ubedljiv dokaz za intelekt.Kaze: "he just simply know".Ovakve seminare i individualne sessione radi g.Aleksandar Portnoj iz Paracina,a po metodi Jana Zidgela.Postoje i druge tehnike,ali o njima ne bi govorio jer je ova sasvim dovoljna,za pocetak.A i sve imaju isti efekat.
 

Back
Top