sta bi trebala da znaci ovakva sedma kuca

Verovatno, duso, nisi imala prilike i vremena da naidjes na raznorazne primere za stelijum planeta u 7 polju, posebno sto su ovde u pitanju teske, odnosno one planete koje se sporo krecu pa su se tu duze zadrzavale, iz cega proizilazi da ce vecina onih koji su Ovan u podznaku u toj generaciji imati ovakav izgled 7 polja..Nema tu nista cudno..
Tebi je sada 26-ta godina, sa Suncem u 5 polju,( posto se interesujes za astrologiju, posmatraj to ovako), je bila izrazena potreba za ljubavlju i decom, kako ti je Venera, vladar polja braka u 4 polju u Rakui kako je Saturn u 7 u Vagi, ovo oznacava da su ti jako, jako rano porodica i brak, tvoj partner, tvoja druga polovina, bili bitni i da si, sa Ovnom u podznaku i Marsom upolju braka sigurno rano resila da se udas i osnujes svoj dom.Radeci horoskope, stekla sam jedan utisak, osobe sa saturnom u 7 se udaju ili rano(izmedju 18-21 najdalje do 24-te godine, ili, kad to zaobidju, mozda 28-29 ali verovatnije posle 30-te godine.Nekako kod njih nije bilo neke sredine....Kako ti je Saturn bio aktivan vecu 16-17 godini, ne bi me zacudilo da si imala rano potrebu da se vezes, da ostvaris stabilnu vezu vise godina i naglo da se odlucis za brak. Takodje je jos nesto bilo interesantno sa tom "kombinacijom" Saturn-Mars, kako ja to zovem onako za sebe..Osobe su mogle da imaju dugu vezu (1-3 godine), da ta veza naglo bude prekinuta i da se osoba naglo i naprasno odluci za udaju za sasvim drugog coveka koga nije toliko poznavala......

Dete jako volis, mislim da negde vidis sebe u njemu pomalo i mislim da je dosta energicno..
Neki aspekti za brak i dete su bili najizrazeniji tamo oko 20-21 godine, zakljucno sa 23-24-tom godinom, mada, kazem kod tebe je nesto bilo aktivno i vec sa 16-17 godinom..

Brak kao brak, sklopljen u ranim godinama, moze da ti bude toplo-hladna kombinacija sa ovim planetama, mozda je prosecan, kako kazes, ali trebace truda i napora da se odrzi, mislim da je tvja odluka za udaju bila malo impulsivna i da si ti toga postala svesna oko 24-25 godine, upravo..
Imas intuiciju i interes za astrologiju, pa nastavi sa tim, trazis kroz to neke odgovore za sebe i osobe koje te okruzuju..
Nereseno stambeno pitanje - znaci sta? da li to znaci da stanujete uzajednici, sa tvojim ili njegovim roditeljima ili ste podstanari... Zajednice ti ne odgovarau, bilo da se radi o tvojim ili njegovim roditeljima i mislila bi da ti to utice negativno na brak i porodicu i bila bi donekle u pravu. Moras da naucis da se prilagodjavas, jeste da trpis neke stvari ali si takodje i dosta impulsivna i mlada i netolerantna, da se ne uvredis, treba ti vremena da izgradis neki svoj stav, nisi uvek u pravu za sve..

Za stamben pitanje ces morati da budes konkretnija, sta te to interesuje, i kakve planove imas odnosno kakve mogucnosti pa da vidimo gde mozes nesto da promenis i kada..
 
Puno hvala na odgovoru,a sto se tice zajednice zivimo sa njegovima,mogucnosti su male za sopstveni krov nad glavom jedino ako mi jednog dana ne ostane bakino prizemlje(oceva majka)ali i tu postoji veliki sukob interesa od strane oceve brace i sestre iako je jedini on sa njima deli dvoriste(babom i dedom)samo na spratu.Ako imas vremena pogledaj to ,u svakom slucaju ti hvala jos jednom.Pozdrav
 
Puno hvala na odgovoru,a sto se tice zajednice zivimo sa njegovima,mogucnosti su male za sopstveni krov nad glavom jedino ako mi jednog dana ne ostane bakino prizemlje(oceva majka)ali i tu postoji veliki sukob interesa od strane oceve brace i sestre iako je jedini on sa njima deli dvoriste(babom i dedom)samo na spratu.Ako imas vremena pogledaj to ,u svakom slucaju ti hvala jos jednom.Pozdrav

Mogucnosti da preko partnera i njegovih nesto resite su zaista male na neki nacin, ovako gledano sa tvog aspekta i iz tvog horoskopa...ne znam da li nemaju mogucnosti ili jednostavno ne zele da pomognu na drugaciji nacin, ili smatraju da tako treba da ga vezuju, to bi moralo da se gleda na drugaciji nacin, ne kroz tvoj horoskop.kako bilo, tesko da moze sa te strane da se ocekuje direktnija pomoc za odvajanje.Znas, i da se odvojite, opet bi jedan njegov roditelj nakon nekog vremena bio sa vama u kuci..Mozes ti i da ratujes sa njim po tom pitanju ali tesko da bi bila pobednik, ma kako ti se cinilo da je on za odvajanje i osamostaljenje...On je tako naucio i kasnije ce samo na to da doda osecaj odgovornosti za jednog roditelja...
Tvoj otac, preko svojih roditelja, moze da bude u nekoj vrsti dobiti, samo manjoj nego sto jeocekivano mada ce, zadivno cudo, jedan od njegovih da se odrekne nekog dela ili prava u njegovu korist.Ti kao ti imas pomoc roditelja sa neke strane, ali ti direktne aspekte za selidbu nemas u periodu 25-te, 26-ta je takodje diskutabilna,27-ma nije dobra za podele vrednosti. Znam da ces da me udavis ali ja licno mislim da ti nekog oslobodjenja nema pre 31-32 godine, sto je jako bitno zatebe, napredaki mogucnost za tvoj dom izmedju 32-36 godine..Iznenadne promene su moguce ali mi se cini tek od tvoje 30-31-ve godine.
 
Nema mogucnosti od njegovih nikako,cak je i nadogradnja nemoguca jer je kuca lose radjena i na klizavom je terenu.Steta ima prelep pogled na reku.Izgleda da i ovde radi saturn(stara kuca).A blizu nam je i Staro groblje(tako se i zove).Inace dok je gradio kucu tu je poginuo svekrvin otac pao je sa terase kad se srusila i udario glavu.Ona je prosla bez ogrebotine.(ovde valjda radi mars/pluton/lupiter)?
Inace zabavljali smo se 4 godine pre nego sto sam ostala trudna i to u 22god.Oko 17 sam pokusala da ostvarim vezu sa drugim (dugogodisnja ljubav ali nikad zajedno) ali se to nije ostvarilo.U 18 sam srela sadasnjeg supruga.
Mozda te smaram sa ovim informacijama to sam dala cisto radi pojasnjenja.Hvala ti jos jednom na odgovorima.Pozdrav
 
da li cu se ja ikad udati?! dokle bre vise ovaj saturn? sve mi se duge veze rasturise, skoro bez razloga... :)
salu na stranu, mora li moj partner da bude mator, da me finansira i slicno, kako mi neki prognoziraju (kao je ne mogu u brak ako on nije parajlija), jer ja uopste ne trazim to od zivota!!! sama zaradjujem za sebe, a stariji likovi me uopste ne privlace, pa mi ta slika izgleda nekako mnogo daleko...
 

Prilozi

  • natalna karta.jpg
    natalna karta.jpg
    67,2 KB · Pregleda: 19
da li cu se ja ikad udati?! dokle bre vise ovaj saturn? sve mi se duge veze rasturise, skoro bez razloga... :)
salu na stranu, mora li moj partner da bude mator, da me finansira i slicno, kako mi neki prognoziraju (kao je ne mogu u brak ako on nije parajlija), jer ja uopste ne trazim to od zivota!!! sama zaradjujem za sebe, a stariji likovi me uopste ne privlace, pa mi ta slika izgleda nekako mnogo daleko...



Stelijum u prvoj kuci,i to u jarcu,pokazuje da si jaka osoba,mada po malo okrenuta sebi
Vladar kuce partnerskih odnosa u XII kuci,ukazuje na moguce partnerske odnose u tajnosti,pa jos u konjukciji sa Neptunom.
Moguce da ce te privlaciti osobe, sa nekom licnom planetom u sazvezdju Strijelca.
Dispozitor vladara VII kuce(Mjeseca) Jupiter ,otisao u sazvezdje Bika.Sada tranzitni Jupiter prolazi Jarcem,moguce je da ce ovo za tebe biti sretna godina.
Posebno krajem godine,moguca lijepa desavanja i na ljubavnom polju,jer ce tranzitni Jupiter da pravi pozitivan aspekt sa vrhom tovje V kuce,ljubavi kao i sa dispozitorom kuce braka.
 

Back
Top