mleko?

srećica

Aktivan član
Poruka
1.918
glup je naziv, ali puitanje glasi.
nokti na nogama mi se uzasno listaju, nikad pre nisu, a nedavno su poceli i kad ih isecem dosta je izlistano sto ne mogu da isecem i sve se bojim da ce do korena doci.Na rukama se listaju malo, koliko se svima listaju, ali ovo na nogama me nervira jer mi jako ruzno izgledaju ti nokti.
da li mislite da je to nedostatak mleka i kalcijuma ili nesto drugo? treba li da mazem necim?

hvala
 
glup je naziv, ali puitanje glasi.
nokti na nogama mi se uzasno listaju, nikad pre nisu, a nedavno su poceli i kad ih isecem dosta je izlistano sto ne mogu da isecem i sve se bojim da ce do korena doci.Na rukama se listaju malo, koliko se svima listaju, ali ovo na nogama me nervira jer mi jako ruzno izgledaju ti nokti.
da li mislite da je to nedostatak mleka i kalcijuma ili nesto drugo? treba li da mazem necim?

hvala

ja mislim da su gljivice sreco....:)
 
po onome sto si napisala pre su gljivice...ja ne pijem mleko nikako i nikada,ali nemam problema sa nktima
najbolje je da odes kod koznog lekara...
 
Dermatolog + neko sredstvo zastitu stopala i obuce na bazi cinka. To je obavezno ako provodis dugo vremena u obuci, bez obzira imala problem sa stopalima ili ne.
Ima u Lilly razni praskovi i kreme, potrazi ;)
 
a vi koji ne pijete mleko, odakle uzimate Ca?
ni ja ga neshto ne pijem tj ne redovno, ali ne znam gde jos ima kalcijuma u normalnoj hrani.. mislim da ne bude sa 75 godina krrrrc
ima u susamu, ovo ono ali to je sve sitno.. ima u algama, da ushtedim idem da pokupim zabokrecinu sa ade ima li sada
 
a vi koji ne pijete mleko, odakle uzimate Ca?
ni ja ga neshto ne pijem tj ne redovno, ali ne znam gde jos ima kalcijuma u normalnoj hrani.. mislim da ne bude sa 75 godina krrrrc
ima u susamu, ovo ono ali to je sve sitno.. ima u algama, da ushtedim idem da pokupim zabokrecinu sa ade ima li sada

e bas si kombajn :lol:
nije "sitno" u susamu, a pored toga ima ga i u vocu i povrcu.
i cak i penzioneri, koji su rekorderi po unosu mleka boluju od osteoporoze, i kosti im svakako sporije zarastaju.
mleko ne pijem od pocetka osnovne skole, dakle 30-tak godina, retko pijem jogurt, tu i tamo jedem mladi obrani sir i nemam nikakve probleme sa noktima, nikada nisam imala.
 

Back
Top